środa, 30 września 2015

Środowe - 5 paczek (1 pocztex, 3 listonosz i 1 kurier)

Dziś 30.09.2015r. ostatni dzień września a jakże udany. Dziś udało mi się zdobyć 5 przesyłek (1 Pocztex, 3 listonosz i 1 kurier), udało mi się też zdobyć kilka pozytywów od miłych firm - ale to wkrótce. Paczki z dziś przedstawiają się tak...

Pierwsza przesyłka od Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp.z.o.o. - Tygodnik "Poradnik Rolniczy" http://www.tygodnik-rolniczy.pl/ i https://www.facebook.com/TPRolniczy - Tygodnik o tematyce rolniczej. Aktualności, Notowania rolnicze, Interwencja, Ekonomika, Prawo, Technika, Motoryzacja, Polski żywiec, Polskie mleko, Rodzina, Ogród, Wieś jest kobietą, Przepisy, OSP, Poznaj sołtysa, Kącik samotnych serc, Wynalazki rolników - to działy o których możemy poczytać w Największy tygodnik rolniczy w Polsce!

Tygodnik Poradnik Rolniczy - aktualny/fachowy/rolniczy
SERDECZNIE POLECAM Tygodnik "Poradnik Rolniczy" ponieważ jest to jedno miejsce w którym mamy wszystkie najważniejsze informacje z branży rolnicze. Dzięki bardzo dobrej ekipie redaktorskiej każdy tekst w Tygodniku jest napisany w ciekawy sposób oraz który może zaciekawić każdego czytelnika (nawet niezwiązanego z rolnictwem). Każdy znajdzie w nim coś dla siebie: młody/starszy, pan czy pani.
A w przesyłce było:
- 2 fajne bluzki "L",
- reklamówka,
- kubek (od razu znalazł właściciela),
- pudełko (idealne na drugie śniadanie),
- mały termosik w kształcie małej bańki na mleko,
 
Druga przesyłka od Urzędu Gminy Łańcut - Gmina wiejska w województwie podkarpackim, powiat łańcucki. W latach 1975 - 1998 gmina położona była w województwie rzeszowskim. Siedzibą gminy jest Łańcut. W roku 2014 największą miejscowością gminy Łańcut była Kraczkowa licząca 3669 mieszkańców, a najmniejszą zaś Cierpisz, który liczył 846 mieszkańców. Najstarszą, lokowaną w 1369 roku wsią w gminie jest Kraczkowa.
 
Zabytkowymi miejscami w Gminie Łańcut są:
- Kościół p.w. Św. Jana Chrzciciela w Soninie:
Prawdopodobnie wzniesiony w 2 poł. XVII wieku (wg. tradycji jeszcze w XVI w.). Kościół usytuowany jest w środku wsi na pagórku i otoczony z trzech stron rzeką Sawą. Wokół kościoła pozostałości obwarowań ziemnych (tzw. twierdzy chłopskiej). Orientowany, drewniany, na ceglanym podmurowaniu, konstrukcji zrębowej, oszalowany poziomo deskami.
- Kościół p.w. św. Sebastiana w Kosinie:
Powstał w 1737 roku, jako trzecia z kolei świątynia. Pierwsza, XV-wieczna spłonęła wraz z częścią mieszkańców Kosiny podczas tatarskiego najazdu w 1624 roku, drugą odbudowano i obwarowano w 2 ćw. XVII wieku. Kościół jest budowlą niewielką, za to harmonijną i foremną, o konstrukcji zrębowej, w całości pokryty gontem.
 
Dla miłośników aktywnego wypoczynku proponuje:
SZLAKI TURYSTYCZNE:
- Szlak turystyczny im Płk. Lisa - Kuli,
- Ścieżka ekologiczno - dydaktyczna,
TRASY ROWEROWE:
- Handzlówka - Cierpisz - Kraczkowa - Albigowa - Handzlówka,
- Szlakiem kraczkowskich kapliczek i krzyży: Grunwald - Wzgórze Magdalenka - Cierpisz - Grunwald,
 
Gmina Łańcut - u podnóża podgórza
Gmina jest też bogata w: restauracje/bary, miejsca noclegowe, wyciąg narciarski, instytucje muzealne które są dobrymi punktami odwiedzin dla każdego turysty.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w przesyłce znalazłem:
- mapa z informatorem,
- 9 pocztówek w etui,
- list,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!

Trzecia przesyłka od Urzędu Gminy Nieporęt - Gmina wiejska w województwie mazowieckim, powiat legionowski. W latach 1975 - 1998 gmina położona była w województwie warszawskim. Siedziba gminy to Nieporęt.

Atrakcyjnymi miejscami w Gminie Nieporęt są:
- Nieporęt - Ośrodek sportów wodnych,
- Nieporęt - Barokowy kościół parafialny Jana II Kazimierza (1651-96),

Gmina Nieporęt to niepowtarzalne miejsce na Mazowszu do zamieszkania, prowadzenia działalności gospodarczej, jak i wypoczynku.
Walory przyrodnicze, bogata baza noclegowa, a także doświadczenie w organizowaniu czasu wolnego sprawiają, że nasza gmina stała się turystyczną enklawą na Mazowszu.
Gmina Nieporęt położona jest nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Ziemie leżące przy historycznym szlaku kupieckim wiodącym z Warszawy przez Pułtusk na Litwę mogą poszczycić się ponad pięćsetletnią tradycją i przepięknymi krajobrazami. Swoje piękno zawdzięczają przede wszystkim powstałemu przed 45 laty, w wyniku spiętrzenia wód Narwi i Bugu, akwenowi. 45 procent powierzchni gminy zajmują lasy, część z nich to rezerwaty, zwłaszcza w obrębie Puszczy Słupeckiej.

Na terenie Gminy są trzy rezerwaty przyrody warte uwagi:
- Puszcza Słupecka położona w południowo - wschodniej części Nieporętu, obejmuje swym zasięgiem część lasu państwowego o powierzchni 160,6 ha rozciągającego się po obu stronach rzeki Czarnej. Celem ochrony jest tu zachowanie zróżnicowanych zbiorowisk leśnych: łęgowych, grądowych i bukowych z bogatymi stanowiskami rzadko występujących roślin.
- "Łęgi Czarnej Strugi" w którym największą wartość przyrodniczą ma jego środkowa część rezerwatu. Odnaleźć tam można olszę czarną, wiąz szypułkowy, i jesion. Wyrosły drzewostan liczy 80 lat. W bujnym runie występują zioła niezwykle rzadko spotykane w rejonie warszawskim: wawrzynek wilcze łyko i jaskier kosmaty. Rezerwat stał się ostoją dla rzeszy ptaków, w tym także drapieżnych, i miejscem żeru dzików, saren oraz łosi.
- "Wieliszewskie Łęgi" obejmujący obszar 18,6 ha, charakteryzuje się dużą zmiennością warunków siedliskowych. Jest jednym z najbogatszych stanowisk storczyków w województwie warszawskim. Spośród roślin z gatunku narcyzowatych można zobaczyć kruszczyki i listera. Rezerwat ten to także dom i miejsce żeru wielu gatunków ptaków, np. remizów.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w przesyłce było:
- mapa gminy,
- 4 pocztówki,
- długopis,
- metrówka,
- magnez na lodówkę,
- 2 przypinki (PIN) kolejne do kolekcji !!!


 
Czwarta przesyłka od Grupy Gezet Sp.z.o.o. http://www.gezet.pl/ i https://www.facebook.com/GrupaGezet - Grupa Gezet to największy autoryzowany dealer samochodowy w województwie lubuskim i jedna z największych grup dealerskich w Polsce. Obecnie sieć sprzedaży stanowi jedenaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w dwóch największych miastach województwa lubuskiego. W ofercie firmy klienci znajdą kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych marek takich jak: Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki. !!! ADRESY SALONÓW !!!


SERDECZNIE POLECAM Grupę Gezet Sp.z.o.o. ponieważ sieć rozpoczęła działalność od 2002r. od jednego salonu marki Mitsubishi i przez te parę lat Grupa pokazała że dzięki dobrym decyzjom i podejmowania ryzyka da się dojść do pozycji Top50 dealerów samochodowych w Polsce jaka teraz Grupa prezentuje i dzięki temu firmie przybywa coraz więcej zadowolonych kierowców i klientów nowych i używanych samochodów. Salony prezentują najnowocześniejsze standardy w zakresie: Autoryzowanych Stacji Obsługi, Centrum Likwidacji Szkód komunikacyjnych oraz Dział Finansowo – Ubezpieczeniowy Gezet Finance, świadczący dla Klienta usługi w zakresie kredytowania, leasingu, wynajmu długoterminowego oraz ubezpieczeń komunikacyjnych.
W przesyłce było:
- zapach samochodowy,
- smyczka,
- długopis,
- 2 breloczki,

Piąta i ostatnia kurierska przesyłka na dziś (awizo kurierskie - pierwszy raz się z tym spotkałem) paczka od portalu Fajnykomputer.pl https://www.fajnykomputer.pl/ i https://www.facebook.com/fajnykomputerpl - Jedna z największych i prężnie rozwijających się polskich hurtowi nowego i poleasingowego sprzętu komputerowego. Od 1997r. firma istnieje na rynku, zaopatruje w sprzęt komputerowy biura, domy, szkoły i uczelnie.
Portal fajnykomputer.pl posiada w swojej ofercie po konkurencyjnych cenach:
- laptopy,
- komputery PC,
- monitory,
- stacje robocze,
- stacje graficzne,
- serwery rack
...i wiele innych,
.
SERDECZNIE POLECAM Fajnykomputer.pl ponieważ firma dba aby każdemu Klientowi służyć w pomocy i zaoferować zestaw komputerowy najbardziej dopasowany pod wymagania Klienta, aby zaraz po zakupie sprzęt był gotowy do pracy. Solidność, rzetelność, najwyższa jakość to cechy z którymi kojarzy się firma, dzięki nimi Fajnykomputer.pl wypracował sobie renomę na rynku i wiele wiernych Klientów którzy wracają w razie potrzeby.
W paczce było:
- 2 koszulki, zwykła "L" i polo "M",
- 5 smyczek,
- fajny pendrive 8GB w kształcie klucza,
- żeton do wózka sklepowego,
- 7 naklejek


A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!  

4 komentarze: