czwartek, 8 października 2015

Czwartkowe - 3 przesyłki (1 pocztex i 2 od listonosza)

Dziś mamy 8.10.2015r. rano było zimno a teraz moja stacja pogody pokazuje na 18,7 C czyli nie jest żle. Wracająco do przesyłek to dziś dostałem 3 przesyłki: firmowa/urzędowa i polityczna które chciałbym wam moi Fani przedstawić TO ZACZYNAMY...

Pierwsza przesyłka firmowa od firmy SUMA Sp. z.o.o. https://suma.com.pl/ i https://www.facebook.com/Kamery.ip.SUMA?fref=ts - Firma jest bezpośrednim dystrybutorem i importerem produktów liderów rynku telewizji przemysłowej IP. Większość z nich to ścisła czołówka branży monitoringu wideo IP, wyznaczająca standardy i kierunki rozwoju dla całego sektora.


SERDECZNIE POLECAM firmę SUMA ponieważ od 1989 roku nieprzerwalnie przez 25 lat jest związana z rynkiem bezpieczeństwa. SUMA to zaufany partner dla Ciebie i twojego biznesu. Personel firmy zawsze chętnie pomoże w każdym problemie lub pytaniu stawianego przez Klienta. O bardzo dobrej kondycji firmy świadczą liczne nagrody które udało się firmie otrzymać takich jak: 2007-nagroda VIVOTEK za największa dynamikę sprzedaży, 2008-nagroda dystrybutora IQinVision, 2009-nagroda najlepszy dystrybut...or projektowy VIVOTEK, 2010-nagrody Gazele Biznesu 2010 i Skrzydła Biznesu 2010, 2010-nagroda nagroda najlepszy dystrybutor projektowy VIVOTEK, 2011-nagroda Diament Forbes 2011, 2011-nagroda Rodzina firma roku 2011 Newsweek, 2011-nagrody Gazele Biznesu 2011 czy 2011/2012 -nagroda Diament Forbes 2012.
SUMA - Dystrybutor rozwiązań do monitoringu wideo ip
W paczce znalazłem:
- kubek,
- torba z materiału,
- podkładka pod myszkę,
- super wkrętak z wymiennymi końcówkami,
- 2 długopisy,
 
Druga przesyłka urzędowa od Urzędu Gminy Zamość - Gmina wiejska w województwie lubelskim, powiat zamojski. W latach 1975 – 1998 gmina położona była w województwie zamojskim. Siedziba gminy to Zamość. Gmina Zamość jest najludniejszą gminą wiejską województwa lubelskiego.

Gmina Zamość jest jedną z największych gmin wiejskich w województwie lubelskim, zarówno pod względem obszaru (197 km kw.) jak i liczby ludności. Tworzą ją 35 sołectw zamieszkiwanych przez 22,4 tysiące mieszkańców. Jak obrączka obejmuje renesansowe miast Zamość, mając z nim wspólną historię sięgającą XVI wieku. Rozkwita tu przyroda. Południowe tereny Gminy Zamość sięgają krainy Roztocza i Roztoczańskiego Parku Narodowego. Znajdują się tutaj rezerwaty, pomniki przyrody, a także ważne wykopaliska archeologiczne. Uroki gminy można podziwiać: jadąc Ścieżką Rowerową Gminy Zamość lub wędrując pieszymi szlakami. Miłośnicy turystyki konnej mogą mile spędzić czas podczas jazdy Ułańskim Szlakiem Konnym. Wówczas jeszcze niejedna gościnna gospodyni wspomoże utrudzonego wędrowca wskazaniem drogi, wodą z ocembrowanej studni, swojskim pierogiem z kaszą czy dżemem. Na turystów czekają motyle, gościńce, gospodarstwa agroturystyczne oferujące przytulny nocleg i zdrowe jedzenie. Barwny i niepowtarzalny obraz Gminy Zamość tworzą przede wszystkim jej mieszkańcy.

Fajne atrakcje które warto zobaczyć w Gminie Zamość

- Dolina Górnej Łabuńki,
- Ścieżki rowerowe,
- Zawody na lotnisku w Mokrem w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej,
- Szlaki turystyczne: Szlak im. Aleksandry Wachniewskiej, Szlak im. Władysławy Podobińskiej i Ułański Szlak Konny,
- Stadnina Koni: Stadnina Koni “Tarka” i Staj­nia Rozalia,
- Izba Pamięci w Wysokiem,
- Bogata baza noclegowa,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w przesyłce było:
- mała teczka,
- informator,
- kolorowanka,
- 3mapy,
- opaska odblaskowa,
- zakładka do książki,
- smyczka,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!


Trzecia i ostatnia przesyłka polityczka od NowoczesnejPL Ryszarda Petru http://nowoczesna.org/ i https://www.facebook.com/NowoczesnaPL - Partia polityczna, powołana w 2015r, przez ekonomistę Ryszarda Petru. Przy partii działają także stowarzyszenie i fundacja.

Głównymi założeniami programowymi stowarzyszenia NowoczesnaPL jest:

- budowa nowoczesnego społeczeństwa opartego o innowacyjną przedsiębiorczość,
- wolność gospodarcza,
- budowa społeczeństwa obywatelskiego,
- promowanie wykształcenia, aktywności, uczestnictwa obywateli w rządzeniu państwem,
- obniżenie kosztów pracy,
- ograniczenie udziału państwa w gospodarce i dofinansowywania nierentownych branż,
- likwidacja przywilejów grup zawodowych (jak np. górnicy i rolnicy),
- transfer polskich odkryć naukowych do gospodarki,
- reforma systemu opieki zdrowotnej, równy dostęp dla wszystkich, niezależnie od dochodów, miejsca zamieszkania i stanu zdrowia,
- walka z biurokracją krępującą rozwój przedsiębiorczości, uproszczenie procedur,
- przejrzyste i jednoznaczne przepisy,
- pozbawienie partii politycznych finansowania z budżetu państwa,
- ograniczenie do dwóch kadencji w parlamencie,
- możliwość głosowania w wyborach przez Internet,
- podatek liniowy: 3x16% (VAT, CIT i PIT),

SERDECZNIE POLECAM Partię NowoczesnaPL i zapraszam do głosowania w jesiennych wyborach 25 października do parlamentu na listę numer 8. Ryszard Petru i inne osoby związane z NowoczesnąPL to ludzie którzy posiadają bardzo dobre wykształcenie i są dobrze przygotowani aby reprezentować swoich wyborców w Sejmie i Senacie.
W przesyłce było:
- torba z materiału,
- informator z kandydatami NowoczesnejPL,
- duża przypinka,
- ulotka,
- smyczka,
- 4 balony,
- 2 długopisy,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!  
 

2 komentarze: