środa, 21 października 2015

Środowe - 4 przesyłki

Dziś 21.10.2015r. w ten deszczowy dzień dostałem rano jedną przesyłkę od Pocztexu i 3 od listonosza, w tym że jedna przesyłka to zamówiony przeze mnie nowy pilot do telewizora. A co było w pozostałych przesyłkach to zapraszam na mój dzisiejszy wpis...

Pierwsza przesyłka od firmy POLOmarket Sp.z.o.o. http://www.polomarket.pl/ i https://www.facebook.com/polomarket?fref=ts - POLOmarket to polska sieć supermarketów która powstała w 1997 roku, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem i wyłącznie z polskiego kapitału.
Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

POLOmarket - Mój ulubiony
SERDECZNIE POLECAM Sklepy POLOmarket ponieważ dzięki codziennym dostawom produktów zawsze z sklepach goszczą świeże warzywa i owoce - większość dostarczana od Polskich rolników i hodowców. Każdego Klienta do zakupów przyciąga zapach ciepłego chleba, gdzie chleb i bułki wypiekane są na miejscu w sklepie w specjalnych piecach, oferowane jest też pieczywo z lokalnych piekarni. Obfity wybór wędlin, mięs oraz nabiału umożliwia planowanie urozmaiconych posiłków dla całej rodziny. Dzięki tych cechom i przystępnym cenom i różnorodnym promocjom sieć sklepów POLOmarket jest ulubionym miejscem zakupów Polaków, miesięcznie odwiedza sklepy ponad 8,6 mld. klientów w całym kraju.
W paczce było:
- torba papierowa,
- smyczka,
- kubek,
- list,


Druga przesyłka od Przedsiębiorstwa Turystyczno - Handlowego "Trybunalskie" Hotel Podklasztorze (ul. Wł. Jagiełły 1, 97-330 Sulejów) http://www.hotelpodklasztorze.pl/ i https://www.facebook.com/Podklasztorze - Hotel Podklasztorze *** znajduje się w XII-wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie, jedynym z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich w Europie, będąca perłą architektury romańskiej. W murach opactwa, które sąsiadują z hotelem, moflą się i pracują Cystersi, w czyn reguły św. Benedykta "Ora et labora" - módl się i pracuj. W ten sposób tworzą klimat miejsca otwartego i autentycznego.


Hotel Podklasztorze - Tu dzieje się historia
SERDECZNIE POLECAM Hotel Podklasztorze ponieważ w bardzo nowoczesnym wyposażeniu oraz w pięknym miejscu gdzie hotel się znajduje, każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób spragnionych aktywnego wypoczynku jest: basen, sauna, tenis stołowy, boisko do siatkówki, kot tenisowy. Restauracja "Rycerska" po dniu pełnym wrażeń kusi specjałami przygotowanymi według recept tradycyjnej polskiej kuchni. Doskonałą atrakcją dla całej rodziny jest też teren Sulejowskiego Parku Krajobrazowego w dolinie nad Zalewem Sulejowskim - to idealne miejsce na rodzinne wycieczki. Dwa szlaki piesze (szlak Partyzancki i szlak rzeki Pilicy), ścieżki rowerowe, rezerwaty przyrody, kajaki, rowery wodne, łódki, jachty, spływy kajakowe, wędkarstwo, jazda na koniach, jazda na quadach oraz wiele ciekawych zabytków do zwiedzania w okolicy - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na ciebie w Hotelu Podklasztorze.
A w przesyłce było:
- informator "Opactwo Cystersów w Sulejowie",
- długopis w etui z materiału,
- 2 duże pocztówki,
- 4 małe pocztówki,
 
Trzecia i ostatnia przesyłka na dziś od GfK Polonia Sp.z.o.o. https://www.askgfk.pl/index.php?id=7&no_cache=1 i https://www.facebook.com/GfKPolonia/timeline - To międzynarodowa firma zajmująca się badaniami marketingowymi i społecznymi. Między innymi zajmuje się badaniami konsumenckimi, związanymi też Custon Research, wśród których znacząca pozycja zajmiją Panele Konsumenckie. Tworzą je zarejestrowani uczestnicy, zwani panalistami, którzy rejestrują swoje codzinne zakupy, używając do tego nowoczesnych technologii: skanerów, platform internetowych, telefonii komórkowej itp.
 
Czasami uczestnicy panelu biorą również udział w krótkich ankietach związanych z zakupami. Dzięki współpracy z panelistami firma ma możliwość poznawania zwyczajów zakupowych Polaków.
Badania przyzwyczajeń zakupowych służą celom naukowym oraz badaniom rynku, natomiast w żadnym przypadku nie ujawniamy danych naszych panelistów.
Gfk Polonia tworzy także teraz w okresie kampanii wyborczej - sondaże wyborcze.
 
GfK to jedna z największych i najlepszych firm badawczych na świecie
 !!! Serdecznie Polecam !!!
 
W przesyłce było:
- duża papierowa torba,
- długopis,
- notes,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!


4 komentarze: