czwartek, 19 listopada 2015

Czwartkowe - 3 przesyłki

Dziś jest 19.11.2015r. z rana w Siedlcach padało ale są przebłyski słońca i oby było ich więcej. Przed południem dziś odwiedził mnie kurier z jednej z wiodących firm i przyniósł dla mnie przesyłkę, a przed obiadem zapukał do moich drzwi mój znajomy listonosz z jedną paką.
Co dziś dostałem ? ciekawi was pewnie, ale nie przeciągając zaczynamy wpis 3,2,1 START...

Pierwsza i paczka kurierska na dziś od firmy Porsche/Skoda Ruda Śląska (41-710 Ruda Śląska, ul. Obrońców Westerplatte 29) http://www.skoda.porscherudaslaska.pl/ i https://www.facebook.com/PorscheRudaSlaska/?fref=ts - Salon samochodowy należący do grupy Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. Dealer samochodowy marki Skoda posiadający w swojej ofercie takie modele jak: Citigo (3 i 5 drzwiowa, Monte Carlo i Sound), Nowa Fabia (Edition, Monte Carlo, Combi, Combi Edition, Combi Monte Carlo), Rapid (Edition, Spaceback, Spaceback Monte Carlo, Spaceback Edition, Spaceback ScoutLine), Octavia (RS, RS 230, Edition, G-TEC CNG, Combi, Combi RS, Scout, Combi RS 230, Combi Edition, Combi G-TEC CNG), Yeti (Monte Carlo, Edition, Outdoor, Outdoor Edition) czy Nowy Superb (GreenLine, Combi, Combi GreenLine).

Salon samochody Porsche/Skoda Ruda Śląska po za sprzedażą samochodów, w swojej ofercie posiada też: serwis, części i akcesoria, ubezpieczenia oraz zajmuje się likwidacją szkód komunikacyjnych.
 
SERDECZNIE POLECAM Salon samochodowy Porsche/Skoda Ruda Śląska ponieważ jest to dobre miejsca abyś Ty i twoja rodzina pomyślała w końcu o nowym, bezpiecznym i rodzinnych aucie marki Skoda. Salon oferuje liczne modele marki w promocyjnych cenach o niskim stopniu awaryjności, Oferta salonu jest bogata dzięki czemu na pewno każdy znajdzie jakiś dla siebie. W razie problemów wykwalikowany i miły personel pomoże rozwiązać każdy problem czy odpowiedzieć na pytania stawiające przez Klienta.
 
Może nowa Skoda czeka właśnie na ciebie ???
 
W przesyłce było na bogato:
- informator Porsche Inter Auto Polska,
- stylowy długopis w etui,
- 6 zawieszek na szybę auta Skoda Kids,
- mały notesik w miękkiej oprawie,
- samoprzylepna mata na telefon,
- małe metalowe pudełeczko z miętówkami,
- 4 duże breloczki,
- 4 breloczki,
- 2 skrobaczki,
- 3 smyczki (2 metalowe i 1 zwykła),
- 6 zakładek do książek z materiału,
- 2 opaski odblaskowe,
 
Druga przesyłka firmowa od firmy Klimosz Sp. z.o.o. http://www.klimosz.pl/ i https://www.facebook.com/klimoszpl - Od wielu lat sprawdzona marka na rynku techniki grzewczej w Polsce i w Europie. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych dystrybutorów kotłów żeliwnych na paliwo stałe Viadrus oraz kotłów automatycznych na eko-groszek i biomasę Klimosz.
Przedsiębiorstwo zajmuje się także dystrybucją źródeł tzw. Zielonej Energii czyli pomp ciepła, kolektorów słonecznych i nowoczesnych kotłów na paliwa z biomasy. Ofertę uzupełniają trwałe, estetyczne grzejniki stalowe "Quinn" wyróżniające się wyższą od konkurencyjnych produktów mocą na jednostkę powierzchni grzejnika, podgrzewaczy wody i zbiorników akumulacyjnych "Dražice" oraz unikalnych kotłów kondensacyjnych VIADRUS NAOS oraz holenderskich kotłów kondensacyjnych"Coopra" pod własną marką, przez co wspomaga wykorzystanie nowoczesnych technologii i energii odnawialnej w procesie grzewczym.
 
W tym miejscu warto też wspomnieć o mega promocji jaka jest:
do zakupionego kotła firma Klimosz rozdaje zupełnie za FREE kamery samochodowe i tablety. Promocja trwa do 24.12.2015r. - czyli jest jeszcze czas !!!
 
 
Klimosz - Dla ciebie
SERDECZNIE POLECAM Firmę Klimosz Sp.z.o.o. ponieważ jest to sprawdzony i bardzo dobry producent w 100% wytrzymałych, spełniający swoją rolę oraz w konkurencyjnych cenach produktów techniki grzewczej w Polsce i w Europie. Dynamiczny i przemyślany rozwój firmy, od wielu lat oparty jest na budowie oferty handlowej najlepiej dopasowanych do potrzeb Klientów. Produkty składają się z najwyższej jakości, wspartej profesjonalnym serwisem. Nowoczesne zarządzanie i rozbudowa sieci dystrybucyjna w Polsce, do której należy ponad 500 firm obsługiwanych przez sieć oddziałów hurtowych oraz przedstawicielstwa handlowe w całej Europie pokazuje o silnej pozycji Firmy Klimosz na rynku Polskim jak i Europejskim.
W przesyłce znalazłem:
- koszulka XL,
- katalog produktów,
- bardzo ładny długopis wyglądający jak pióro,
- firmowe drażetki,
- opaska odblaskowa,
- smyczka,
- przypinka (PIN) PIERWSZA FIRMOWA - kolejna do kolekcji !!!
 
Jest godzina 16:30 i znów wyniosłem śmieci i znów zajrzałem do mojej skrzynki i znów jedna przesyłka na mnie czekała, a to było w niej...
 
Trzecia urzędowa i ostatnia na dziś od Gminy Grzmiąca - Polska gmina położona w północno-zachodniej części powiatu szczecineckiego. Sąsiednie gminy: Barwice i Szczecinek (powiat szczecinecki), Tychowo (powiat białogardzki) i Bobolice (powiat koszaliński).
Do 31 grudnia 1998 r. wchodziła w skład województwa koszalińskiego. Siedzibą gminy jest wieś Grzmiąca.

Zabytkami Gminy Grzmiąca są:
- Wieża ciśnień z XIX wieku przy dworcu kolejowym w Grzmiącej,
- Kościół pow. NMP Królowej Polski w Grzmiącej z 1600 r., przebudowany po pożarze,
- Kaplica na cmentarzu komunalnym z 1917 r., zniszczona lodownia z 1711 roku, owczarnia z 1864r. i zabudowa elewatora z XIX w.,
- Pałac rodu von Glasenapp, obecnie siedziba Urzędu Gminy,

Wieś Grzmiąca jest prastarą osadą, prawdopodobnie miejscem dawnych kultów religijnych Słowian pomorskich. Niemiecka nazwa miejscowości Gramenz pochodzi podobno od imienia bogini zła Gramenzy, a obecna nazwa jest spolszczeniem imienia tej bogini.

Gmina jest prawie całkowicie pozbawiona jezior. Są tylko dwa małe zbiorniki wodne Baczyno i Baczynko, które zostały utworzone w sposób sztucznym w ramach dużego kompleksu hydro-technicznego zbudowanego w celach melioracyjnych na rzece Łozica w XIX w.

Przy drodze gruntowej z Suchej do Kamionki rośnie dąb szypułkowy - pomnik przyrody - o obwodzie 730 cm i wysokości 15 m. Dąb jest drugim pod względem grubości drzewem w powiecie szczecineckim (według niektórych źródeł w województwie zachodniopomorskim).

Ważnymi składnikami kulturowego pejzażu gminnych wsi są stare cmentarze przykościelne i nowsze, zakładane w XIX i XX w. Na terenach gminy jest ich ponad 30, w tym 7 przykościelnych i 4 nowe komunalne. Część z nich zachowała fragmenty dawnego ogrodzenia, część wyróżnia się z otoczenia masywem starodrzewie stanowiącym niejednokrotnie pomnik przyrody.

Niewątpliwą przyjemność podróżującym  czy to samochodem, czy rowerem sprawi podziwiane bardzo charakterystycznych elementów krajobrazowo-kulturowych gmin, do których należą alejowe obsadzenie dróg łączących miejscowości i szpalery drzew, często bardzo starych, oraz zadrzewienia śródpolnych znaczących dawne granice rozłogów poszczególnych majątków.

Na obszarze gminy występuje dużo zasobów archeologicznych - zewidencjonowano ogółem 197 stanowisk. Cztery takie stanowiska są wpisane do rejestru Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Są to trzy grodziska nizinne z okresu średniowiecza, jedno w Grzmiącej i dwa w Nosibądach, oraz osada wielokulturowa w Nosibądach.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
W przesyłce było:
- mapa gminy,
- smyczka,
- długopis,
- breloczek,

A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz