środa, 4 listopada 2015

Środowe - 2 przesyłki

Dziś jest 4.11.2015r. wczoraj nic nie było a szkoda bo liczyłem na jakieś fajne przesyłki. Dziś z rana odwiedził mnie kurier od Pocztexu a popołudniu listonosz przyniósł mi jedną przesyłkę  - czyli razem dwie przesyłka na dziś. Zapraszam na mój dzisiejszy wpis...

Pierwsza super przesyłka od GANINEX Gazda Group http://ganinex.com.pl/ i https://www.facebook.com/ganinex/ - Grupa funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od 1992 r. Na przełomie 15 lat firma rozwinęła się do poziomu największego multibrandowego, autoryzowanego dealera sieciowego na Śląsku. Obecnie firma prowadzi usługi na terenie sześciu obiektów ( Pszczyna, Katowice, Gliwice, Bytom, Goczałkowice) tworząc w regionie największą nowoczesną sieć handlowo - usługową dla marki Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Chrysler, Dodge, Skoda, BMW.

Adresy salonów samochodowych GANINEX Gazda Group:
- Katowice Al. Roździeńskiego 170,
- Pszczyna ul. Bielska 31c,
- Katowice Al. Roździeńskiego 182,
- Gliwice ul. Pszczyńska 306,
- Gliwice ul. Pszczyńska 322,
- Goczałkowice ul. Podlaska 8,

GANINEX Gazda Group - Tworzymy grupę
SERDECZNIE POLECAM Salony samochodowe GANINEX Gazda Group ponieważ firma na przełomie 15 lat dzięki dobry i odważnym decyzjom rozwinęła się do poziomu największego multibrandowego, autoryzowanego dealera sieciowego na Śląsku. Każdy Klient może liczyć na dobre, solidne i przystępnie cenowo auta, które przez długie lata będą cieszyć oko rodziny oraz właściciela. Każdy salon posiada wyszkolony personel, który odpowie na każde Państwa pytanie i pomoże dobrać idealne dla Państwa nowe i wymarzone auto. Salony posiadają też w swojej ofercie Autoryzowane Stacje Obsługi Serwisowe, dzięki czemu w ramach potrzeb firma służy pomocą serwisową.
W super paczce było między innymi:
- 3 reklamówki,
- koszulka L od marki Abarth,
- ładny czarny kubek,
- model samochodu Fiat 500X !!! SUPER !!!
- pudełko krówek,
- 2 smyczki,
- 2 wizytówki,
- opaska odblaskowa,

Druga i ostatnia na dziś przesyłka od Kolei Dolnośląskich S.A. https://www.kolejedolnoslaskie.eu/pl i https://www.facebook.com/KolejeDolnoslaskieSA - polski przewoźnik kolejowy; spółka akcyjna samorządu województwa dolnośląskiego, powołana uchwałą z dn. 28 grudnia 2007 r. Jedynym właścicielem Kolei Dolnośląskich pozostaje samorząd wojewódzki, który użycza spółce posiadany tabor kolejowy i zleca w trybie bezprzetargowym obsługę wybranych połączeń. Pierwsze pociągi Kolei Dolnośląskich wyjechały na trasy 14 grudnia 2008 r.
Spółka uruchamia wyłącznie pociągi osobowe, głównie na trasach wewnątrz województwa dolnośląskiego. Poza województwo, Koleje Dolnośląskie obsługują relacje, w których, w wyniku zawartych porozumień, organizatorem transportu jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

SERDECZNIE POLECAM Koleje Dolnośląskie S.A. ponieważ firma posiada jako najważniejsze priorytety rzetelną i fachową obsługę pasażerów oraz podniesienie komfortu podróży i punktualności. Nowoczesny tabor i dobrze wyszkolony personel to też bardzo ważne cechy dzięki który każdy Pasażer może czuć się bezpiecznie. Klient jest najważniejszy, firma cały czas się stara aby każdego dnia tworzyć dla ciebie Twoją przyjazną kolej.
W przesyłce było:
- podkładka pod myszkę (podoba mi się i od razu zawędrowała pod moją myszkę komputerową),
- stylowy długopis i breloczek w etui,
- breloczek z latarką,
- smyczka,
- odblask,

A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz