czwartek, 10 grudnia 2015

Czwartkowa - 2 super przesyłki

Dziś jest 10.12.2015r. za 14 dni Wigilia i Święta !!! Dziś trochę później niż zwykle, ale dlatego że wcześniej nie dałem rady - ale dzień był dziś SUPER. W okolicach godziny 15:10 odwiedził mnie niespodziewany kurier z przesyłką której się nie spodziewałem. Paczka jest mega fajna i super i się podoba. Około godziny 19:05 dostałem kolejną przesyłkę - z miłą dostawą. Dziś też chciałbym wam moi drodzy Fani pokazać jak pięknie wygląda moje miasto Siedlce po zmroku w ozdobach świątecznych:

 

Wracając do dzisiejszej super paczki to prezentuje się tak...

Pierwsza paczka kurierska od firmy Cryogas M&T Poland S.A. (ul. Spokojna 5, 01-044 Warszawa) http://www.cryogas.pl/ i https://www.facebook.com/cryogasmtpoland?_rdr=p - Jest to renomowany dostawca gazu ziemnego z wieloletnim doświadczeniem na rynku LNG. Firma oferuje hurtowe dostawy LNG dla dystrybutorów i odbiorców końcowych, posiadających instalacje regazyfikacyjne na terenie Polski. Oferta skierowana jest do podmiotów zainteresowanych wykorzystaniem LNG do procesów technologicznych, produkcji ciepła i energii elektrycznej, napędu pojazdów. Jako dostawca skroplonego gazu ziemnego LNG firma proponuje innowacyjne rozwiązania w zakresie inwestycji związanych z budową i użytkowaniem instalacji energetycznych.

CRYOGAS - Dostarczamy gaz wszędzie
SERDECZNIE POLECAM Firmę Cryogas M&T Poland ponieważ jest to sprawdzony i solidny dostawca gazu. Skroplony gaz ziemny LNG dostarczany jest przy użyciu cystern kriogenicznych, gwarantujących najwyższe bezpieczeństwo transportu. Do dyspozycji Klientów firma oddaje wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy służą pomocą we wszystkich kwestiach dotyczących budowy instalacji regazyfikacji i dostaw LNG. Nowoczesność, bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów to jedne z najważniejszych cech dla firmy CRYOGAS M&T Poland.
W super paczce kurierskiej było:
- kalendarz potrójny na 2015/2016r.,
- super pendrive 8 GB w kształcie tirka/cysterny przewożąca gaz (drugi tirek pendrive w kolekcji),
- 2 smyczki,
 
Fajnie że różne firmy posiadają pendrive o różnej wielkości czy 4,8,16 GB ale cieszą mnie obudowy tych pendrive, które w jakimś stopniu przybliżają do tego czym firma się zajmuje.
Przedstawiam wam kilka Pendrive które mi się bardzo podobają np.:
2 małe tirki, mały pen w kształce wełny szklanej czy ludzik Vectra - po mojemu nazywany "Vectruś"
 
 
Już miałem opublikować dzisiejszy wpis na blogu, ale około godziny 19:05 odwiedził mnie w moim domu miły Pan - który miał dla mnie super przesyłkę. Po chwili okazało się że ten miły Pan od niedawna został moim sąsiadem, mieszkający obok w bloku. Oczywiście życzę Panu miłego mieszkania na moim/naszym osiedlu i bardzo dziękuje za gadżety oraz za dostarczenie przesyłki do mojego domu. 

Druga i ostatnia przesyłka z doręczeniem osobistym od Spółdzielni Producentów Pieczarek "Grzybek Łosicki" http://grzybeklosicki.pl/ - Spółdzielnia Grzybek Łosicki jest wiodącą polską grupą producentów i eksporterów świeżych grzybów. Oferta spółdzielni obejmuje pieczarki białe i brązowe, portobello, a także boczniaki najwyższej jakości. Grzyby od Spółdzielni "Grzybek Łosicki" pochodzą wyłącznie z wyselekcjonowanych upraw. Członkowie spółdzielni zapewniają najwyższe standardy jakości na każdym etapie produkcji i dystrybucji. Potwierdzają to posiadane przez nich certyfikaty GLOBALG.A.P. i IFS.

Dysponując własnymi uprawami, gwarantowane są dostawy świeżo zebranych, aromatycznych i smacznych grzybów przez 365 dni w roku w ilości oczekiwanej przez partnerów biznesowych. Dzięki zaś zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, innowacyjnych technologii schładzania oraz przechowywania grzybów, zawsze gwarantowane jest  świeżość produktów. Produkt zawsze przygotowane są według wymagań Klienta. Spełniane są najwyższe standardy dla polskiego
i międzynarodowego rynku hurtowego i detalicznego, branży kulinarnej, a także rynku przemysłowego.  Grzyby od "Grzybek Łosicki" oferuje zarówno w opakowaniach detalicznych, jak i zbiorczych – do dalszego użytku przemysłowego lub gastronomicznego. Firmą cenioną w Polsce i Europie.  Pieczarki firmy pokochali już smakosze z Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Grecji, Cypru, Wielkiej Brytanii, Rosji.
 
SERDECZNIE POLECAM Spółdzielnie Producentów Pieczarek "Grzybek Łosicki" to marka najwyższej jakości świeżych grzybów. Specjalizująca się w sprzedaży świeżych pieczarek, boczniaków i portobello - wysoko cenionych przez Klientów w Polsce i całej Europie. "Grzybek Łosicki" to także wysoka jakość i profesjonalizm w przygotowaniu, pakowaniu i dystrybucji produktów. O sile Spółdzielni świadczą kluczowe aspekty działalności takie jak: stabilność, ciągłość dostaw, elastyczność, najwyższa jakość, gwarancja świeżości, naturalność i zdrowie, międzynarodowy standard zażądania, innowacyjność i nowoczesna technologia oraz konkurencyjne ceny.
W przesyłce doręczonej osobiście było:
- 2 duże torby papierowe,
- 2 bardzo ładne kwadratowe kubeczki,
- 2 duże notesy,
- 2 małe torby z materiału,
- 6 długopisów,
- 2 breloczki w kształcie pieczarki,

A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz