poniedziałek, 22 czerwca 2015

Dziś 22.06.2015r. przesyłki na 5-tkę, czyli od listonosza 5 paczek:
Pierwsza od Urzędu Gminy Borowa - serdecznie zapraszam i polecam do odwiedzenia Gminy Borowa, choćby dlatego że Gmina znajduje się w północno-zachodniej części województwa podkarpackiego w Kotlinie Sandomierskiej a w tym rejonie są piękne krajobrazy.
W kopercie było:
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!


Druga przesyłka od Gminy Kudawa - Zdrój jest to wymarzone miejsce dla każdego kto ceni sobie aktywny wypoczynek, spragniony adrenaliny i szuka ekscytujących wrażeń. POLECAM :-)
W kopercie było:
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!
 

Trzecia przesyłka od Urzędu Miasta i Gminy Szczucin - polecam do odwiedzenia ponieważ na terenie Gminy jest dobry klimat który zaliczany jest do klimatów podgórskich nizin i kotlin, łagodny i dość suchy, korzystnie działający na organizm człowieka. Sprzyja on rolnictwu i sadownictwu.
A w paczce było:
- list,
- mapa,
- 7 pocztówek,
 
Czwarta przesyłka od Urzędu Miasta Żnina - zapraszam do odwiedzenia Żnina ponieważ w mieście jest dużo zabytków które trzeba zobaczyć !
W paczce było:
- przypinka (PIN) w ładnym pudełku kolejna do kolekcji !!!
- list od Pana Burmistrza Roberta który jest bardzo miły życząc mi satysfakcji w filatelistyki, poszerzenia swoich kolekcji oraz wszelkiej pomyślności :-)
 
Piąta przesyłka od Volkswagen Centrum Poznań - zapraszam do odwiedzenia salonu i kupna swojego wymarzonego nowego samochodu marki Volkswagen, bo naprawdę warto .
W przesyłce było:
- katalog Golf. Das Auto,
- katalog Nowe Scirocco,
- torba papierowa,
- 9 pocztówek,
- 2 długopisy (na zdjęciu jeden bo drugi już znalazł wśród moich domowników właściciela),


A co u was dzisiaj było ile paczek ???