poniedziałek, 29 czerwca 2015

W ostatnim czasie moja kolekcja przypinek (PIN) przeszła małe czyszczenie i nowe ułożenie aby ładnie się prezentowały + dzisiaj dwie doszły Kock i miasto Tłuszcz.
Teraz kolekcja wygląda tak:Dziękuje wszystkim miłym osobom z Gmin/Powiatów/Miast/Instytucje za przesłanie przypinki (PIN) oraz gadżetów reklamowych. Chciałbym zachęcić też inne Gminy/Powiaty/Miasta/Instytucje/Firmy do kontaktu ze mną lukasz700000@interia.pl i pomóc mi w powiększeniu mojej kolekcji przypinek (PIN) lub gadżetów reklamowych w zamian za zareklamowanie pięknych regionów Polski i dobrych Firm.
Dziś 29.06.2015r. w pochmurny i deszczowy listonosz przyniósł mi 7 przesyłek, zaraz wam opiszę co w nich było.
Pierwsza koperta od Urzędu Gminy Kock - Miasto i Gmina hojnie są obdarzone w ciekawe miejsca takie jak: Kościół parafialny pw. Wniebowzięcia NMP z 1779–82, Dom Cadyka, Cmentarz żydowski z XVIII w, Cmentarz wojskowy z grobem gen. Franciszka Kleeberga, Pałac klasycystyczny księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej.
Miasto i Gmina mają też swoje szlaki turystyczne takie jak: Szlak Renesansu Lubelskiego
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w kopercie było:
- przypinka (PIN) kolejna do mojej kolekcji !!!


Druga paczka a właściwie nagroda od firmy Ytong http://www.ytong-silka.pl/ firma ta zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych.
W przesyłce jako nagroda był:
- gwizdek,
- zawieszka,
 
Trzecia przesyłka od firmy POTTINGER http://www.poettinger.pl - firma zajmuje się ułatwianiem pracy i podnoszenie standardu życia w rolnictwie oferując: Maszyny zielonkowe i Maszyny uprawowe. SERDECZNIE POLECAM :-)
A w paczce było:
- smyczka,
- długopis,
 
 
Czwarta przesyłka od Urzędu Miasta Tłuszcz - Zapraszam do zobaczenia wiele zabytków i pomników takich jak: Parowóz Ty2-220, Kompleks Pałacowy w Chrzęsnem, Kościół w Postoliskach, Pomnik Obrońców Ojczyzny 1920r. czy też Pomnik Siewby. Do pospacerowania zaprasza też Zabytkowe tereny parkowe w gminie Tłuszcz. SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w paczce było:
- informator,
- mapka "Nowe Szlaki Rowerowe",
- 2 pocztówki,
- długopis
- smyczka,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!
 
Piąta paczka od Skoda Bednarek (upominki dostałem po zarejestrowaniu się do biuletynu, na stronie http://www.skoda-dobron.pl/newsletter) - Autoryzowany Dealer Skoda, Volkswagen i Seat.
Zapraszam do odwiedzenia salonów: Skody - Łódź, ul. Szczecińska 38A, Dobroń, ul. Wrocławska 18, Volkswagen - Łódź, ul. Szczecińska 36/38, Seat - Łódź, ul. Szczecińska 36/38A.
Każdy znajdzie tu wymarzone auto dla siebie i rodziny :-)
A w paczce było:
- list,
- długopis,
- brelok,
- 2 zakładki,
 

Szósta  przesyłka od Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku - Serdecznie polecam do odwiedzenia Szkoły i zapoznania się z szerokim wachlarzem studiów na wielu kierunkach.
A w paczce było:
- informator,
- 2 zakładki z magnesem,
- mała zakładka do zaznaczenia strony,
- długopis,
- jo-jo,
 
 
Siódma i ostatnia paczka od Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ETER MED Sp.z.o.o - Zapraszam mieszkańców Gdańska i okolic do odwiedzenia Przechodni aby otrzymać porady zdrowotne u specjalistów: Alergologia, Dermatologia, Okulistyka, Ortopedia, Chirurgia, Gastroenterologia, POCHP, Laryngologia, Neurologia, Ginekologia, Kardiologia, Diabetologia, Medycyna sportowa, Poradnia leczenia stopy, Nefrologia,Poradnictwo dietetyczne.
SERDECZNIE POLECAM :-)
A w paczce było:
- koszulka XL,
- 7 ulotek,
- 2 jo-jo,

A co tam u was ? ile dziś paczek ? dostaliście jakieś pozytywy ?