środa, 8 lipca 2015

Dziś 8.07.2015r. o poranku w Siedlcach była burza a teraz dalej jest ciepło, ale za to dziś przyszło cztery paczki.
Pierwsza paczka od In Post - inpost.pl - firma która zajmuje się wysyłką paczek dla ciebie i biznesu.
Firma nowoczesna ponieważ posiada PACZKOMATY paczkomaty.pl - dzięki którym można blisko, wygodnie, szybko, korzystnie, bezpiecznie i bez przerwy 24/7 nadać i odebrać swoją przesyłkę
SERDECZNIE POLECAM FIRMĘ :-)
A w paczce był:
- kubek (idealny  na kawę z rana),

Druga koperta od Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" mimowszystko.org - organizacja pożytku publicznego z siedzibą w Krakowie, zajmująca się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie oraz pozostającymi w trudnej sytuacji życiowej z innych przyczyn.
Zapraszam do przekazania darowizny Bank Zachodni WBK 65 1090 1665 0000 0001 0373 7343 i 1% swojego podatku w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000 174 486 - na rzecz Fundacji "Mimo Wszystko".
A w kopercie było:
- zdjęcie z autografem Anny Dymnej,

Trzecia paczka od Starostwa Powiatowego w Golubiu - Dobrzyniu - Największym i najważniejszym ośrodkiem koncentracji ruchu turystycznego na terenie powiatu jest miasto Golub-Dobrzyń. Posiada ono średniowieczny układ urbanistyczny z dobrze zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w., w których skład wchodziło 17 baszt. Na uwagę zasługuje gotycki kościół z XIV w. z prezbiterium w kształcie pięcioboku ozdobione przyporami i sklepieniem sieciowym. Wystrój wnętrza pochodzi z epoki baroku. Na rynku golubskim zachowała się do dzisiaj kamienica z 1617 roku z manierystycznym szczytem oraz drewniany dom podcieniowy z II poł. XVIII w. Z innych zabytków architektury sakralnej wymienić należy klasycystyczny kościół z 1823 roku usytuowany na terenie Dobrzynia oraz golubski zbór ewangelicki z 1909 r., w którym dzisiaj mieści się szkoła podstawowa.

Do odwiedzenia polecam: Starówka golubska po rewitalizacji, Zamek golubski, Fragmenty murów miejskich w Golubiu, Ośrodek Chopinowski w Szafarni, Drewniany Kościół w Dulsku, Dzwonnica przy Kościele w Chełmoniu, Klasztor Karmelitów w Oborach, Rzeka Drwęca. Okolice Golubia, Kościół pw. Św. Katarzyny w Golubiu, Wnętrze Kościoła we Wrockach, Kościół Ewangelicki w Ostrowitem Golubskim, Pałac w Zbójnie, Pałac w Piątkowie, Jezioro Okonin i Naturalny krajobraz rzeki Drwęcy.
Powiat Golubsko - Dobrzański Przyjazny z natury !
SERDECZNIE POLECAM :-)
A w paczce było:
- list,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!


 


Czwarta i ostatnia przesyłka na dziś to gruba paczka od Starostwa Powiatowego w Bochni - Powiat Bocheński to bogata wielowiekowa historia, tradycja i kultura. Ziemia Bocheńska z jej przepięknymi zabytkami, obiektami kultu oraz wyjątkowym krajobrazem to miejsce, które warto odwiedzić i poznać. Region bardzo zróżnicowany krajobrazowo, pełen malowniczych pejzaży, a unikalne zabytki przyrody takie jak Rezerwat “Kamień Grzyb” w Gminie Lipnica Murowana, średniowieczne rynki, ciekawe zabytki architektury sakralnej z najważniejszą bazyliką p.w. św. Mikołaja w Bochni czy też Kopalnia Soli Bochnia wpisana na listę UNESCO, sprawiają, że bocheńszczyzna jest jednym z ciekawszych turystycznie zakątków województwa.
Ziemia Bocheńska to raj dla młośników wycieczek pieszych i rowerowych, a dobrze wyznaczone szlaki turystyczne zachęcają do odkrywania osobliwości przyrodniczo-historycznych Powiatu. Zróżnicowana rzeźba terenu pozwala również na uprawianie sportów zimowych w położonej około 30 kilometrów od Bochni stacji narciarskiej Laskowa-Kamionna.
Najcenniejszym zabytkiem Powiatu jest najstarsza w Europie kopalnia soli. Powstałe na jej bazie Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia ze specyficznym mikroklimatem, z dobrze przygotowanymi trasami turystycznymi oraz bazą noclegową zachęca do skorzystania z podziemnych walorów w sposób szczególny osoby z dolegliwościami astmatycznymi.
Powiat Bocheński Skarbnica możliwości
SERDECZNIE POLECAM :-)
A w grubej paczce było:
- 4 informatory,
- 18 ulotek,
- 4 pocztówki,
- zakładka do książki,
- notesik na lodówkę,
- opaska odblaskowa,
- breloczek,
- sól kosmetyczno - kąpielowa FCORIS,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ?