piątek, 4 września 2015

Piątkowe - 8 przesyłek (nareście więcej niż jedna przesyłka) + zapowiedz

Dziś mamy 4.09.2015r. w Siedlcach pada deszcz i żeby jeszcze tego było mało przez cały dzień chcę mi się spać, ale to nic wytrzymam - przecież muszę wam FANI przedstawić dzisiejsze 8 paczek (1 kurierska i 7 od listonosza) TO ZACZYNAMY...
A i jutro będę miał dla was coś specjalnego ale to jutro !?!?

Pierwsza przesyłka kurierska od firmy Stanley Polska http://www.stanleyworks.pl/ i https://www.facebook.com/polskastanley - Marka STANLEY od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty, STANLEY posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów. Ułatwiają one ludziom wykorzystywać ich umiejętności, wyrażać twórczy zapał oraz
realizować wizje poprzez pracę.

SERDECZNIE POLECAM  Firmę Stanley Polska produkująca dobre i solidne narzędzia nie na jedne raz ale na wiele wiele lat, które dobrze się sprawdzają nie tylko dla osób które lubią sobie pomajsterkować ale także są bardzo dobrym pomocnikiem w pracach budowlanych.
W paczce było:
- dwie koszulki L,
- grupy katalog narzędzi Stanley 2014/2015,
- 2 zapachy samochodowe,


Druga przesyłka od firmy Romet http://www.romet.pl/Rowery,2.html i https://www.facebook.com/fanpageromet?fref=ts - Firma dobrze znana produkująca rowery, motocykle, motorowery jak i skutery. Jeden z najlepszych producentów jednośladów, co potwierdzają o tym szereg nagród, którymi doceniono wizjonerską ofertę Firmy. Skupienie na ergonomii, bezpieczeństwie, niezawodności i modnym desingnie produktów pozwoliło pozyskać wiele zadowolonych klientów w Polsce jak i za granicą, co pozwala na coraz mocniejszą pozycję na europejskim rynku.

SERDECZNIE POLECAM Firmę Romet ponieważ tworzy jednoślady: w doskonałej jakości, solidne, bezpieczne i do tego w rozsądnej cenie. Od rowerów treningowych, przez miejskie retro, rekreacyjne, wyczynowe, po nowoczesne rowery o napędzie elektrycznym - sukcesywnie realizując cel, dzięki czemu Firma może się poszczycić miejscem w czołowej czołówce światowych producentów. Firma posiada tez ambicje aby stale dokonywać tempa potrzebom klientów na całym świecie.
A w przesyłce było:
- długopis,
- smyczka,
- breloczek,
- 4 naklejki,

Trzecia przesyłka od Banku SMART http://www.banksmart.pl/ i https://www.facebook.com/banksmartpl?fref=ts - Bank oferujący konta za: zero kosztów, bezpłatna karta kredytowa do konta, dostęp do gotówki za darmo na całym świecie, wygodne zakładanie konta przez smartfona, bankowość głosowa i dodatkowe środki nawet do 3900 zł w ramach limitu na start.
Oszczędności w Banku SMART są na: wysokim oprocentowaniu, każda wpłacona złotówka pracuje na SMART Procencie, jeden darmowy przelew na rachunki, nie tracisz odsetek przy wypłacie, swobodny dostęp do środków 24/7 h oraz możliwe wykonanie przelewu na dowolne konto w Polsce.
Kredyty też są atrakcyjne dla klientów: pierwszy dyskont europejski urodzony na smartfony, kredyt online - bez wychodzenia z domu, środki dostępne nawet w 24 godziny, bez zbędnych formalności, niski koszt kredytu oraz co najważniejsze bez dodatkowych haczyków.

SERDECZNIE POLECAM Bank SMART ponieważ jest to dobry, bezpieczny Bank w który: masz dostęp do aplikacji mobilnej do banku z każdego miejsca i o każdej porze, nie płacisz za prowadzenie konta, brak opłat za pierwszą kartę do konta, także brak opłat za standardowe przelewy oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
BANK SMART - dyskont europejski
W przesyłce było:
- torba z materiału,
- smyczka,
- list,

Czwarta przesyłka od Zakładu Mięsnego Łmeat - Łuków S.A. http://www.zmlukow.pl/ i https://www.facebook.com/Zaklady.Miesne.Lmeat.Lukow.SA - Zakłady Mięsne należące do grona największych i najnowocześniejszych producentów branży mięsnej w Polsce. Swoją wysoką pozycję wśród najlepszych zawdzięczają nowoczesnej technologii, systematycznym modernizacjom oraz doświadczonej i wykwalifikowanej załodze. Baza techniczna i technologiczna pozwala na ciągłe poszerzanie oferty handlowej o nowe asortymenty, nowe sposoby pakowania, spełniając tym samym standardy światowe. Pomimo ciągłej dbałości o nowoczesność nie zapominamy o polskich, sprawdzonych recepturach. Większość produkowanych przez nas wędlin i konserw spełnia wymagania dawnych polskich norm.

SERDECZNIE POLECAM Zakłady Mięsne Łmeat - Łuków S.A ponieważ w moim mieście jest parę sklepów tej marki i osobiście JA tam kupuje, gdzie można kupić dobre i świeże mięso, wędlinę oraz mielonki. Wysoką jakość i bezpieczeństwo wyrobów potwierdzają duża ilość certyfikatów jakie firma posiada.
A w przesyłce znalazłem:
- informator "Świat Szlachetnej WOŁOWINY - Kulinarne abc",
- notesik,
- 3 balony w kształcie serca,
- 2 długopisy,
- otwieracz do butelek,
- 2 żetony do wózków sklepowych,

Piąta przesyłka od Akademii Finansów i Biznesu "Vistula" (ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa) http://www.vistula.edu.pl/ i https://www.facebook.com/akademiavistulavistulauniversity - Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji polskich i zagranicznych, jak Perspektywy i Rzeczpospolita,  Home&Market czy Business Center Club.Tworzą ją wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, min. prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO. Uczelnia ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz doktoranckie, zarówno w języku polskim jak i angielskim. Istnieje od 1992 r. Wraz z Europejską Akademią Sztuk oraz Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji tworzy Grupę Uczelni Vistula.

Głównymi atutami Akademii "Vistula" które dzięki bardzo dobrze wykwalikowanej kadrze i zaangażowaniu studentów akademia może się poszczycić:
- Uczelnia należy do grona 10 najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce – 5. miejsce w rankingu Perspektyw i Rzeczpospolitej 2015,
- Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest najbardziej umiędzynarodowioną uczelnią w Polsce według rankingu uczelni wyższych „Perspektyw” i „Dziennika Gazety Prawnej” 2014,

- AFiB Vistula cieszy się uznaniem środowiska biznesowego: otrzymała wyróżnienie Najlepszy Partner w Biznesie redakcji Home&Market, Medal Europejski Business Center Club za najlepszy program staży i praktyk dla studentów,
- Wysoką jakość studiów potwierdzają międzynarodowe akredytacje: CEEMAN w dziedzinie zarządzania, WACE – w zakresie łączenia studiów z programami praktyk i staży, IAU – potwierdzającą jakość kształcenia,
- Vistula to ugruntowana i najdłużej istniejąca marka na rynku uczelni niepublicznych w Polsce,
- Możesz wybierać spośród 26 kierunków studiów, w tym 14 prowadzonych po angielsku,
SERDECZNIE POLECAM STUDNIA W AKADEMII FINANSÓW I BIZNESU "VISTULA" w Warszawie :-)
A w przesyłce było:
- koszulka L z fajnym nadrukiem,
- informator Akademii,
- długopis,
 Szósta przesyłka od Urzędu Gminy w Radgoszczu - Gmina wiejska w województwie małopolskim, powiat dąbrowski. W latach 1975 - 1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.
Siedziba gminy to Radgoszcz.

Głównymi atrakcjami które warto zobaczyć są:
- Kościół św. Józefa Oblubieńca Naświętszej Maryi Panny,
- Kościół św. Kazimierza:
Rzymskokatolicka parafia w Radgoszczy należąca do dekanatu Dąbrowa Tarnowska diecezji tarnowskiej,
- Kościół Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych:
Parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji tarnowskiej w dekanacie Szczucin. Erygowana w XIII wieku. Mieści się przy ulicy Kościelnej. Prowadzą ją księża diecezjalni,
- Cmentarz wojenny nr 244 - Radgoszcz-Narożniki,

Bogata historię mieszkańcy pielęgnują i przekazują następnym pokoleniom kultywując lokalne zwyczaje i obyczaje przez organizowane konkursy palm i stojaków wielkanocnych, szopek bożonarodzeniowych, przedstawień, obrzędów kolędniczych, wesela radgoskiego. Organizowane są również imprezy kulturalno - sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na stałe w kalendarzu imprez zapisały się: konkursy recytatorskie, muzyczne, plastyczne, przeglądy dorobku artystycznego szkół i turnieje sportowe: szachowy, tenisa stołowego, piłki nożnej, ręcznej i siatkowej.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w przesyłce było:
- 2 ulotki,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!

Siódma przesyłka od Urzędu Gminy Biskupiec - Gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, powiat nowomiejski. W latach 1975 - 1998 gmina położona była w województwie toruńskim. Siedziba gminy to Biskupiec.

Ważnym elementem charakterystycznym gminy Biskupiec są walory kulturowo-historyczne, tworzące historię gminy Biskupiec. Są to m. in. zespoły dworsko-parkowe położone w miejscowościach: Bielice, Cachówki, Lipinki, Łąkorek, Ostrowite i Wardęgowo. W Słupnicy natomiast znajduje się grodzisko wyżynne tzw. „Twierdza krzyżacka”. Najbardziej efektownym i wartym zobaczenia zabytkiem jest z pewnością wiatrak holenderski położony w miejscowości Łąkorz. Turystom przybyłym do naszej gminy polecamy także zwiedzenie w Biskupcu pozostałości gotyckich murów miejskich, układ urbanistyczny z pozostałościami dawnej zabudowy z pierwszej poł. XVIII w., kościół parafialny pw. Św. Jana Nepomucena i Matki Boskiej Różańcowej oraz ratusz (gdzie znajduje się siedziba Urzędu Gminy). Jednym z najstarszych obiektów na terenie gminy jest kościół pw. św. Mikołaja w Szwarcenowie, zbudowany w 1721 r., który w 2009 r. został generalnie odnowiony i stał się chlubą gminy Biskupiec.

Walory przyrodniczo-krajobrazowe i kulturowe gminy oraz jej korzystne usytuowanie w stosunku do dużych ośrodków miejskich stanowią duże możliwości rozwoju turystyki i rekreacji. Przez najatrakcyjniejsze krajoznawczo tereny przebiegają szlaki turystyczne umożliwiające aktywny wypoczynek. Szlaki te rozpoczynają się i kończą w Biskupcu tworząc zamknięte pętle. Ich wielkim walorem jest przede wszystkim młodoglacialny krajobraz, w znikomym stopniu przekształcony przez człowieka. W miejscowości Gaj istnieje możliwość skorzystania z ogólnodostępnego pola namiotowego oraz domków letniskowych położonych nad pięknym malowniczym jeziorem „Wielki Staw:, gdzie co roku organizowane są obozy harcerskie.

Warte uwagi jest też Muzeum i Obiekty muzealne w Łąkorzu: takie jak 200 - letnia chata wiejska. Znajduje się tam zarówno ekspozycje stałe jak i tematyczne, wystawy czasowe bardzo autentycznie wprowadzające w klimat dawnych lat dzięki bogatym zbiorom eksponatów i wiele innych :-) Gmina posiada też bogate zaplecze noclegowo/agroturystyczne !!!
SERDECZNIE ZAPRASZMA :-)
- 3 ulotki,
- pocztówka,
- miły list,
- 3 odblaskowe misie,
- 2 długopisy,

Ósma i ostatnia przesyłka na dziś od Starostwa Powiatowego w Nysie - Powiat w Polsce(województwo opolskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Nysa. W skład powiatu wchodzą: gminy miejsko-wiejskie takie jak: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków, gminy wiejskie takie jak: Kamiennik, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce oraz miasta: Głuchołazy, Korfantów, Nysa, Otmuchów, Paczków.

Najlepszymi i najpiękniejszymi miejscami w Powiecie są:
- Biskupia Kopa,
- Fort Wodny w Nysie,
- Mury obronne w Paczkowie,
- Dom Kata,
- Muzeum w Nysie - Pałac Biskupi,
- Piękna Studnia w Nysie,
- Bastion Świętej Jadwigi,
- Góra Szubieniczna,
- Centralne Muzeum Jeńców Wojennych,
- Muzeum Gazownictwa,
- Kąpielisko Miejskie w Nysie,
- Wieża Wrocławska,
- Kąpielisko "Leśne" w Pokrzywnej,
- Kryta pływalnia w Nysie,
- Studio Kids,
- Park Miejski w Nysie,
- Centrum Twórczej Zabawy "DWA KROKI",
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
W przesyłce było:
- informator,
- pocztówka,
- zakładka na książki
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!