poniedziałek, 28 września 2015

Poniedziałkowe - 4 przesyłki (niektóre błyskawiczne)

Dziś jest 28.09.2015r. udało mi się od listonosza dostać 4 przesyłki, 3 z 4 przesyłek szły do mnie tylko jeden/dwa dni nie licząc weekendu, dostałem informacje że firma wyśle przesyłkę w czwartek/piątek a w poniedziałek dostałem ją do ręki za pośrednictwem listonosza (przesyłki normalne nie polecone). Widać że Poczta Polska przyspiesza choć zdarzają się wyjątki np. na jedną przesyłkę czekam miesiąc !!!
W ostatnim czasie rozszerzyłem rozmiar mojego BLOG-a na cały ekran monitora aby w lepszy sposób można było go przeglądać, wprowadziłem też zegarek, licznik osób "ONLINE" i prognozę pogody z moich rodzinnych Siedlec - mam nadzieje że się podoba :-)
Dobrze  nie będę już zanudzał swoim długim orędziem do FAN-ów czas na opisywania przesyłek a więc...

Pierwsza przesyłka od Urzędu Gminy Werbkowice -  Gmina wiejska w województwie lubelskim, powiat hrubieszowski. W latach 1975 – 1998 gmina położona była w województwie zamojskim.
Siedziba urzędu gminy znajduje się Werbkowicach.

W Gminie Werbkowice zapraszam do odwiedzenia i obejrzenia:
- Stara gorzelnia w Podhorcach,
- Zespół Pałacowy w Werbkowicach,
- Zespół Monastyru w Turkowicach,
- Kościół murowany w Malicach,
- Kościół w Terebiniu,
- Kościół w Werbkowicach,
- Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Hostynnem,
- Kaplica w Malicach,
- Cukrownia w Werbkowicach,
- Cmentarz niemiecki w Podhorcach,
- Rzeka Huczwa,
- Stacja kolejowa w Werbkowicach,
- Piękne krajobrazy w Werbkowicach i okolicach,

Gmina Werbkowice to też bogata baza noclegowa (gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty, zajazdy) oraz bardzo dobra i pyszna baza gastronomiczna.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w kopercie była:
- bardzo ładna przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!

Druga przesyłka od firmy Chemirol Sp. z.o.o. http://www.chemirol.com.pl/ i https://www.facebook.com/byChemirol?fref=ts - Firma od 1990 roku z niezwykłą dbałością i dopasowaniem do każdego Klienta zajmuje się sprzedażą szerokiej palety nasion, środków ochrony roślin i nawozów. Gamę oferowanych przez PUH Chemirol Sp. z o.o. produktów uzupełniają dynamicznie rozwijające się działy: Maszyn i urządzeń rolniczych, Pasz, Nawozów ogrodniczych i tworzyw sztucznych oraz Skupu zbóż. Firma prężnie się rozwija, posiada obecnie 10 oddziałów zlokalizowanych w różnych regionach Polski, pod które podlega blisko 50 sklepów firmowych oraz 9 elewatorów.

Chemirol - Kompleksowa obsługa rolnictwa
SERDECZNIE POLECAM Firmę Chemirol ponieważ od wielu lat to dobry partner w kompleksowym wsparciu klientów branży rolnej. Fachowa obsługa, wiedza personelu, sprawdzona jakość oraz atrakcyjne ceny to największe atuty firm - dzięki temu z dnia na dzień firma Chemirol staje się coraz silniejszą marką na rynku.
A w przesyłce było:
- notes,
- ładny metalowy breloczek,
- fajny gumowy ludzik,
- 2 zapachy samochodowe,
- 2 długopisy,


Trzecia przesyłka od firmy Pawbol - Logistyka http://logistyka.pawbol.pl/index.php?lang=pl i https://www.facebook.com/logistyka.pawbol/timeline - Firma swój profesjonalizm zawdzięcza fachowej organizacji transporcie krajowych i międzynarodowym. Bogata flota samochodów ciężarowych od 1 - 24 ton ładowności pozwala na realizacje różnorodnych potrzeb Klientów. Doświadczeni kierowcy zapewniają bezpieczeństwo ładunku przy wykonywaniu zleceń otrzymanych przez Klienta.

Pawbol - Logistyka - Transport to nasza pasja
SERDECZNIE POLECAM firmę PAWBOL - LOGISTYKA Łuczak - Kudzia Sp. J ponieważ jest to firma której warto zaufać i skorzystać z usług logistycznych, wiedząc że dzięki doświadczeniu spedytorów ładunek Klienta zostanie dostarczony możliwie jak w najkrótszym czasie, dzięki zaplanowania trasy, przygotowanym dokumentom i odpowiednim wyborze odpowiedniego środka transportu. Nowoczesny system zarządzania firmą może zaoferować najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, oraz warto też wspomnieć że każda przesyła Klienta jest ubezpieczona.
A w przesyłce było:
- duży i mały notes,
- długopis,

Czwarta i ostatnia przesyłka na dziś od Przedsiębiorstwa Handlowego Alfa - Elektro http://www.alfaelektro.com.pl/ i https://www.facebook.com/Alfa-Elektro-425130840948807/timeline/ - Przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się sprzedażą produktów branży elektronicznej. Prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo posiada wiele swoich hurtowni na terenie całej Polski. Wykwalikowany personel zawsze chętnie pomoże Klientom, aby każde zakupy w Alfa - Elektro były z zaspokojeniem potrzeb Klienta.

SERDECZNIE POLECAM Przedsiębiorstwo Handlowe Alfa - Elektro ponieważ dzięki wieloletniej pozycji na rynku firma wypracowała sobie dobrą markę na rynku produktów branży elektrycznej. Wysoka jakość produktów, łatwa dostępność, cechująca się niezawodność dostaw i usługi z tym związanych sprawia że przedsiębiorstwo ma coraz więcej Partnerów i Klientów którzy wracają do firmy w razie potrzeb.
A w przesyłce było:

- opaska odblaskowa,
- notes przyklejany na lodówkę,
- 2 długopisy,

 A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!