środa, 7 października 2015

Środowe - 2 przesyłki (1 kurier i 1 listonosz)

Dziś jest 7.10.2015r. udało mi się otrzymać super przesyłkę od kuriera i jedną przesyłkę od listonosza. Co było wewnątrz przesyłek to zapraszam na mój dzisiejszy nieco wczesny wpis...

Pierwsza super przesyłka kurierska od firmy ARTAL (Zelwerowicza 21, Łódź) https://www.artal.co/ - Działa na polskim rynku od 1986 roku. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wyrobów z metalu takich jak:
znaczki metalowe (pinsy, typu 3D, odlewane oraz button na agrafkę), medale okolicznościowe odlewane z metalu, monety i żetony do wózków, breloki reklamowe, otwieracze do butelek, odznaki i figurki. Firma pracuje w technologii odlewnictwa odśrodkowego i posiadamy własne zaplecze maszynowe. Obsługuje zarówno duże firmy jak i klientów indywidualnych.

SERDECZNIE POLECAM Firmę ARTAL ponieważ każdy produkt wyprodukowany przez tą firmę jest na wysokim poziomie, odporny też na różne uszkodzenia. Każdy Klient może liczyć na: Najniższą cenę, Szybkie terminy, Indywidualne podejście, Opiekę grafika, Realizację od projektu do wyrobu oraz na Wysyłkę próbek na życzenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu do każdego Klienta wykwalikowanych Pracowników Firma posiada duże grono zadowolonych i współpracujących z Firmą ARTAL Klientów.
!!! GALERIA PRODUKTÓW !!!
W super paczce znalazłem:
- elegancko zapakowane 16 przypinek (PIN) wyprodukowane przez firmę ARTAL - kolejne do kolekcji !!!
Super uzupełnienie mojej kolekcji (PIN-ów) firmie ARTAL - Serdecznie Dziękuje i Pozdrawiam :-) 


Druga i ostatnia przesyłka na dzisiaj od Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski - Miasto w województwie lubelskim, powiat bialski, nad Krzną. Miasto jest także siedzibą wiejskiej gminy Międzyrzec Podlaski.

To co warto zobaczyć w Międzyrzecu Podlaskim:
- Rynek Starego Miasta (plac Jana Pawła II) wyznaczony w XV w., z charakterystycznymi przejściami z łukami,
- Kościół św. Mikołaja (1477),
- Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła,
- Kościół św. Józefa,
- Plebania kościoła św. Mikołaja z 1818 r.,
- Zespół dawnej poczty konnej z 1823 r.,
- Dawna szkoła parafialna z 1852 r.,
- Dworzec kolejowy z 1867 r.,
- Szpital miejski z lat 1846 - 1850,
 -Pałac Potockich z XVIII w.,
- Cmentarz katolicki (kaplica św. Rocha, nagrobki z XVIII, XIX i XX wieku),
- Cmentarz żydowski tzw. kirkut (najstarsza macewa pochodzi z 1706 roku),
- Pomnik poległych w 1918 r. na rynku
- Podwyższenie z kamieni ku czci pomordowanych Żydów na rynku; w czerwcu 2005 zostało zlikwidowane w związku z przebudową rynku,
- Kapliczki z XVIII i XIX w.,
- Ścieszka rowerowa (Plan Jana Pawła II - Stanica Żeglarska "Żwirownia",

Międzyrzec Podlaski - Wskocz po przygodę !
Turystów zapraszam też na Międzyrzeckie Jeziorka:
"Międzyrzeckie Jeziorka" to zespół pięciu zbiorników wodnych o skomplikowanej i urozmaiconej linii brzegowej. Położone są na obszarze Polesia Lubelskiego, w Zaklęsłości Łomaskiej, w południowej części miasta Międzyrzec Podlaski. Powierzchnia całego obszaru wynosi ponad 90 ha, a lustro wody 43ha, Długość linii brzegowej to ok. 5500m. "Międzyrzeckie Jeziorka" są sztucznymi zbiornikami powstałymi przez samoczynne zalanie wodami gruntowymi wyrobiska po eksploatacji żwiru. Cechą charakterystyczną zbiorników jest stosunkowo niska temperatura wody w sezonie wegetacyjnym spowodowane zasilaniem przez wody gruntowe. Maksymalna głębokość zbiornika wynosi 12m, natomiast średnia głębokość na wielkości powierzchni od 2,5 do 3,5m. "Międzyrzeckie Jeziorka" otaczają sukcesje drzew, krzewów, zabudowania stanicy żeglarskiej oraz reprezentacyjne gatunki ptaków i ryb.
Akweny stanowią prawdziwy raj dla wędkarzy, ze względu na bogactwa ryb, a także raków. Charakteryzują się łatwym dostępem, bogatą ichtiofauną i występowanie dużych okazów ryb. Spotkać tu można ponad 20 gatunków, są to m.in.: biały amur, karp, krąp, leszcz, lin, okoń, płoć, sandacz, sum, sumik karłowaty, szczupak, ukleja, węgorz, wzdręga, boleń i kiełb. Jeziorka dają również możliwość uprawiania sportów wodnych, takich jak: pływanie, żeglowanie, windsurfing.
Jest to główna w okresie letni atrakcja Międzyrzeca Podlaskiego i stanowi podstawę do rozwoju turystyki aktywnej w całej gminie.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w przesyłce było:
- informator,
- mapa,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!