wtorek, 20 października 2015

Wtorkowa - 1 przesyłka

Dziś jest 20.10.2015r. w ten pochmurny dzień odwiedził mnie kurier z jedną paczką, co było dziś w środku paczki to zapraszam na dzisiejszy wpis...

Pierwsza i ostatnia paczka kurierska od firmy SAT-MONT-SERVICE Sp. j.(71-047 Szczecin,
ul. Ku Słońcu 63/1)
http://www.smsnet.pl/ i https://www.facebook.com/SMSnet-280317055326209/ - SMSnet to nowoczesna sieć telekomunikacyjna służąca do reemisji programów radiowo/telewizyjnych, szybkiego i bezpiecznego Internetu i atrakcyjne pakiety taryfowe telefonii stacjonarnej. Firma świadczy swoje usługi w miejscowościach: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Szczecin i Wojkowice.

SERDECZNIE POLECAM firmę SAT-MONT-SERVICE ponieważ jest to sieć kablowa oferująca bardzo bogatą ofertę telewizyjną ponad 200 programów telewizyjnych cyfrowej jakości obrazu i dźwięku w tym 60 HD, szybki Internet od 10 Mbit/s do 120 Mbit/s i dopasowane do każdego pakiety telefonii stacjonarnej. Każdy Klient nowy i obecny chwali sobie nowoczesność sieci oraz bardzo miski procent awaryjności. Zapraszam do skorzystania z usług, może to ty będziesz już od jutro abonentem SMSnet i dostaniesz możliwość odbioru bardzo dobrej i bogatej w promocje oferty telewizyjnej, internetowej jak i telefonii stacjonarnej.
W paczce było:
- 2 teczki,
- torba papierowa,
- kubek,
- 4 długopisy,
- 10 balonów,


A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!