czwartek, 22 października 2015

Czwartkowe - 6 przesyłek

Dziś mamy 22.10.2015r. za oknami jesień i pochmurna pogoda. Chce się wygospodarować czas na chwilę drzemki w taką pogodę ale ja nie zwalniam tępa i dziś chciałbym wam zaprezentować dzisiejsze 2 paczki które dostałem od jednego kuriera i 4 od listonosza to razem 6, nie przedłużam i je prezentuje bo niektóre są naprawę super w tym jedna...

Pierwsza paczka kurierska od firmy Polski Standard Płatności (BLIK) http://www.blikmobile.pl/ i https://www.facebook.com/blikmobile - BLIK to nowoczesny i wygodny system płatności w Twoim telefonie. Szybko i bezpiecznie zapłacisz za zakupy przy kasie, dokonasz płatności w tysiącach sklepów internetowych oraz wypłacisz gotówkę z bankomatów w całej Polsce.

SERDECZNIE POLECAM System Płatności Mobilnych BLIK ponieważ jest to nowoczesna, wygodna i bezpieczna metoda płatności w sklepach, w punktach usługowych oraz przy zakupach przez Internet terenie całego kraju. Aplikacja działa na wszystkich najbardziej popularnych systemach operacyjnych takich jak: Android, iOS i Windows Phone, BlackBerry i Symbian. Klienci banków takich jak: PKO BP, Banku Millennium, mBanku, Alior Banku, ING oraz BZ WBK - zamiast płacić kartą mogą teraz płacić dzięki BLIK telefonem, spróbuj jakie to proste !
W paczce był:
- notes z wyciętym miejscem na długopis,


Druga i ostatnia paczka kurierska na dziś od HFT Brokers (ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa i ul. Strycharska 24 lok. 117, 93-521 Łódź) http://www.hftbrokers.pl/ i https://www.facebook.com/hftbrokers - HFT Brokers Dom Maklerski S.A. jest niezależnym domem maklerskim utworzonym w 2006 roku. Działa w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego. Firma specjalizuje się w handlu instrumentami pochodnymi rynku walutowego Forex, indeksów giełdowych, surowców i akcji. Dodatkowo firma świadczy profesjonalne usługi doradztwa przy organizacji publicznych ofert instrumentów finansowych.

SERDECZNIE POLECAM HFT Brokers Dom Maklerski S.A. ponieważ jest to zespół ludzi, który od lat kreuje polski rynek instrumentów FX. Wieloletnie doświadczenie w uznanych instytucjach finansowych dało kadrze Pracowników bogate i wieloletnie doświadczenie w organizacji publicznych ofert inwestorów finansowych. Najwyższe kompetencje, dobre relacje z instytucjami rynku kapitałowego oraz wypracowane przez lata procedury i standardy działania gwarantują skuteczne i szybkie pozyskiwania kapitału za pośrednictwem emisji papierów wartościowych na rynku publicznym.
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie organizowanego przez HFT Brokers Dom Maklerski S.A.
W paczce było:
- duży notes,
- list (pozdrowienia dla Pani Jolanty),
- czapka z daszkiem,
- 2 smyczki,
- 2 długopisy,
- 5 krówek (jedna zjedzona),

Trzecia przesyłka od TVN S.A. - Bartłomiej Jędrzejak jest prezenter telewizyjnym TVN, redakcja pogody, prowadzący programu "Czy wiesz, że..." – magazyn ciekawostkowy w TVN Meteo Active oraz prowadzący serwisów pogodowych w "Dzień dobry TVN".Miły i sympatyczny prezenter pogody TVN.
W przesyłce było zdjęcie z autografem,

Czwarta super przesyłka od Stankoosa - Autor Bloga "Testy i gadżety Stankoosa" http://stankoos.blogspot.com/ Blog posiada podobną tematykę do mojego i bardzo chętnie zapraszam aby zajrzeć i zostawić tam komentarz SERDECZNIE POLECAM
Kurcze bardzo duża konkurencja dla mojego Bloga.

Testy i gadżety Stankoosa Damsko-Męski punkt widzenia
Od autora przyjezdnego Bloga dostałem:
- 37 przypinek (PIN) super uzupełnienie mojej kolekcji przypinek (PIN) !!!
- 2 żetony do wózków sklepowych,

Piąta przesyłka od Urzędu Gminy Czarnków - Gmina wiejska w województwie wielkopolskim, powiat czarnkowsko - trzcianecki. W latach 1975 - 1998 gmina położona była w województwie pilskim. Siedziba władz gminy to Czarnków.

Atrakcjami turystycznymi Gminy Czarnków jest:
- Przeprawy promem przez Noteć w miejscowościach Ciszkowo i Walkowice,
- Basen kryty na terenie Ośrodka Pedagogiczno-Rehabilitacyjnego "Nasz Dom" w Gębicach,
- Basen w Państwowym Domu Pomocy Społecznej w Gębicach,
- Boisko do siatkówki w Walkowicach, boisko do tenisa ziemnego w Nadleśnictwie w Sarbi,
Walorami przyrodniczymi zaś są:
Korzystne cechy środowiska przyrodniczego i wysokie walory krajobrazowe są atrakcyjne dla rozwoju turystyki i wypoczynku. Wynikają o­ne z występowania zwartych kompleksów leśnych, które bez wątpienia są skarbem Gminy Czarnków zasobnym w dziką zwierzynę. W gminie istnieje 9 obwodów łowieckich, w których działa 5 kół zrzeszających myśliwych. Celem ich jest gospodarka łowiecka, w tym ochrona zwierzyny, dokarmianie i dbanie o stan pogłowia oraz uprawa poletek łowieckich. Szczególne zasady prowadzenia gospodarki leśnej są ustalone zwłaszcza dla lasów ochronnych, gdzie ochronie podlegają również rzadkie i reliktowe gatunki roślin, głownie rosnące na terenach bagiennych oraz zwierzęta, w tym szczególnie ptaki migrujące pradoliną

Noteci oraz ptaki drapieżne i brodzące. Ważną ostoją zwierząt jest fragment pradoliny Noteci, na wschód od Wielenia aż do ujścia Gwdy, nazywany Nadnoteckimi Łęgami. Na terenie tym gniazdują najbardziej zagrożone wymarciem gatunki z Polskiej Czerwonej Księgi Zwierząt m.in. bąk, kania ruda, błotniak łąkowy, kropiatka, zielonka, derkacz i kulik wielki oraz rzadko występujące gatunki, jak rycyk, rybitwa czarna i podróżniczek.
Cennym walorem turystycznym jest Dolina Noteci stanowiąca osnowę przyrodniczego systemu obszarów chronionych, do których zaliczyć należy: rezerwat przyrody ożywionej "Czapliniec Kuźnicki", florystyczny rezerwat przyrody "Źródliska Flinty", oraz Morenę Czarnkowską.
Ponadto na terenie Leśnictwa Gębiczyn i Gębice w pobliżu stawów i cieków wodnych można spotkać żurawie. Są to jednocześnie jednostki osadnicze, w których w ostatnich latach rozwija się rekreacja i wypoczynek (19 działek letniskowych). Ciekawym zjawiskiem przyrodniczym są także występujące na terenie gminy bobry.

Gmina Czarnków dla swoich turystów posiada też liczne szlaki piesze i rowerowe oraz bogatą bazę noclegowo - gastronomiczna.
Gmina Czarnków - Bliżej Natury
W przesyłce było:
- informator,
- długopis,
- smyczka,
- breloczek "Moja Mała Ojczyzna",
- przypinka (PIN) jako magnez na lodówkę,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!
Szósta i ostania na dziś przesyłka od firmy Vantage Development S.A. http://vantage-sa.pl/ i https://www.facebook.com/PromenadyWroclawskie - To spółka deweloperska obejmująca zasięgiem cały kraj. Firma swoje działania w dużej mierze koncetruje na jednym z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych jakim jest Wrocław. Tutaj też realizuje szereg dużych projektów zarówno mieszkaniowych (m.in. osiedle Centauris, Promenady Wrocławskie), biurowych jak i handlowych.

Największa inwestycja mieszkaniowa firmy jest projekt Promenad Wrocławskich, realizowany na terenie o pow. ponad 15 ha. Promenady Wrocławskie są nową, wielofunkcyjną dzielnicą miasta, odpowiadającą w pełni na wszelkie oczekiwania i potrzeby codziennego życia jej mieszkańców.
Vantage Development - Inspiruje nas przestrzeń
SERDECZNIE POLECAM Vantage Development ponieważ dzięki swojej architekturze i dostosowanej infrastrukturze firma rozwija i kształtuje przestrzeń publiczną. Tworząc unikalne, wygodne miejsce do życia, pracy i potrzeb codziennego życia jej mieszkańców.
Swoje inwestycje zlokalizowane są w atrakcyjnych dzielnicach Wrocławia, ale już w 2015r. Vantage Development rozpocznie realizację pierwszego projektu mieszkaniowego w Warszawie.
Jeżeli ty myślisz o swoim własnym gniazdku sprawdź ofertę Vantage Development S.A. OFERTA dobra lokalizacja, konkurencyjne ceny, cisza i spokój oraz nowoczesne architektura.
W przesyłce było:
- informator,
- 2 pendrive po 8 GB,
- 2 długopisy,
 A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!