czwartek, 5 listopada 2015

Czwartkowe - 2 przesyłki w tym 1 super paczka

Dziś mamy 5.11.2015r. z rana odwiedził mnie kurier, który miał dla mnie dość dużą paczkę !?!? Jak się potem okazało zawartość paczki okazała się super extra - widać że Firma bardzo się postarała DZIĘKUJE !!! przed godziną 15:00 odwiedził mnie listonosz z jedną przesyłką.
Pewnie jesteście ciekawi od kogo ta duża paczka i druga mniejsza ? i co w nich było ? to zapraszam na mój dzisiejszy wpis...

Pierwsza MEGA MEGA paczka kurierska od firmy Plewa Osmose Ceramika (ul. Sikorskiego 1, 87-850 Choceń) http://www.plewa.net.pl/, http://www.osmose.net.pl/ i http://www.osmoceramika.pl/ - Firma w naszym kraju reprezentuje dwie renomowane niemieckie firmy produkujące ceramikę użytkową:

- Firma PLEWA - najstarsza europejska marka w dziedzinie ceramiki kominkowej i systemów kominowych. Niezawodne, proste w konstrukcji, wykonane z najlepszych materiałów. Wszystkie produkty są oznakowane znakiem CE według norm obowiązujących systemy kominowe oraz posiadające niezbędne aprobaty techniczne według obowiązujących przepisów. OFERTA

- Firma OSMOSE - producent ceramiki z ponad 90-letnią tradycją, w tym ceramiki stosowanej w systemach kominowych. OSMOSE jest jednym z nielicznych producentów zaawansowanych technologicznie rur ceramicznych formowanych metodą izostatycznego prasowania, o niezwykłych, jak na ceramikę właściwościach. Znalazły one zastosowanie w systemach kominowych OSMO: OSMO FE, OSMO FU, OSMO LAS. Firma posiada własne złoża doskonałej gliny, z której powstają również inne wyroby ceramiczne: kamionkowe rury kanalizacyjne i płytki ceramiczne. OFERTA
 
Firma działa na terenie całego kraju poprzez sieć współpracujących z nią hurtowni 

PLEWA OSMOSE CERAMIKA - Myśl o nas ciepło
SERDECZNIE POLECAM Firmę Plewa Osmose Ceramika ponieważ są to solidne i na długie lata produkty, które dzięki nowoczesnemu wykonaniu są odporne i wytrzymałe na różne uszkodzenia. Dzięki odpowiednio wyszkolonej kadrze, wiedzy i doświadczeniu firma może rozwiązać wszelkie problemy z dziedziny techniki kominowej. Każdy przypadek przedstawiony przez Klienta jest analizowany indywidualny, aby w fazie końcowej przedstawić dopasowane do konkretnego obiektu rozwiązanie, zgodnie ze stanem najnowszej wiedzy. Specjaliście Plewa Osmose Ceramika są do dyspozycji Klientów, służą swoją pomocą w siedzibie firmy jak również na budowie.
W dużej MEGA paczce znalazłem (3 zdjęcia, bo na jednym zdjęciu się nie zmieściło wszystko):
- gruba kamizelka XL super nigdy takiej w mojej karierze nie dostałem !!!
- 2 duże segregatory,
- duża tekturka z klipsem + duży notes,
- bluzka 2XL,
- czapka,
- katalog OSMOSE 2015/2016r.,
- 8 dużych ulotek i 4 małe,
- 6 naklejek,
- 2 tabliczki z logo Plewa i Osmose,
- 2 taśmy budowlane,
- 3 reklamówki,
- 2 metrówki stolarskie,
- 3 ołówki stolarskie,
- 2 nożyki,
- 5 długopisów,
- 2 wizytówki,
- 19 krówek,
 
PS: Super paczka WIELKIE UKŁONY DLA FIRMY - oby więcej takich paczek :-) ;-) :-)
 
 
Druga i ostatnia przesyłka na dzień dzisiejszy od firmy Gravit Sp.z.o.o. (al.Wincentego Witosa 22, Lublin) http://www.gravit.pl/ i https://www.facebook.com/gravitagropolsa/timeline - Firma istnieje od 1989r. i jest ekspertem w sprzedaży maszyn rolniczych oraz części i akcesoriów. W ofercie firmy Gravit znajdują się maszyny nowe jak i używane najlepszych producentów takich jak: ciągniki, pojazdy użytkowe, ładowarki przegubowe, maszyny do pielęgnacji zieleni i przygotowania gleby oraz maszyny do utrzymania dróg.
 
SERDECZNIE POLECAM Gravit Sp.z.o.o. ponieważ firma posiada w swojej ofercie dobry i solidny sprzęt, który będzie służył Państwu przez wiele lat. Firma bazuje na umiejętnościach obserwacji otoczenia, przewidywania i przystosowania się do warunku rynkowych. Nowoczesny system zarządzania obsługiwany przez firmę oraz wykwalifikowany personel pozwalają na utrzymanie zakresu obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Satysfakcja i lojalność stanowi motywację do dalszego doskonalenia oferty oraz jakości usług. Firma Gravit przez Klientów postrzegana jest jako poważny i solidny partner handlowy oraz prestiżowy kontrahent biznesowy, któremu warto zaufać i skorzystać z usług firmy Gravit.
W przesyłce było:
- 3 informatory,
- ulotka,
- czapka z daszkiem,
- reklamówka,
- breloczek,
- 2 smyczki,
- opaska odblaskowa,

A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!