poniedziałek, 9 listopada 2015

Poniedziałkowe - 11 przesyłek

Dziś jest 9.11.2015r. przez piątek i weekend udało mi się nawiązać kilka dobrych współpracy - co z nich wyniknie zobaczymy. Dziś przed południem odwiedził mnie kurier z jednej z firm który miał dla mnie paczkę a w okolicach godziny 14:30 zapukał do mnie listonosz z 10 przesyłkami. W tym tygodniu oczekuje 5 super przesyłek ale na razie cisza jak przyjdą to się nimi z wami pochwalę/podzielę a wracając do paczki to wygląda ona tak...

Pierwsza paczka kurierska na dziś od firmy PMP Group http://www.pmpgroup.com/lang/pl/ i https://www.facebook.com/pages/PMP-Group/316892485091291 - PMP Group to międzynarodowy producent maszyn papierniczych, wspierający przemysł celulozowo - papierniczy od ponad 160 lat. Swoją tożsamość firma kreowała przez lata jako H.Fullner, Fampa, Beloit Corporation, a od 2000 PMP Group. Prywatne, przedsiębiorstwo z sektora średniego o Polsko - Amerykańskim kapitale, które oferuje wysokiej jakości produkty oraz usługi. PMP Group jako międzynarodowy producent maszyn papierniczych oferuje przebudowy istniejących linii technologicznych (instalując nowe sekcje maszyny takie jak wlewy hydraliczne, formery, prasy szerokiego docisku, prasy zaklejające, nawijarki z platformy Intelli-Technology®) oraz nowe linie produkcyjne tissue (platforma Intelli-Tissue®). Wśród światowych referencji znajdują się projekty dokonane dla korporacji P&G, Smurfit Kappa, Mondi, APP, YFY oraz dla prywatnych wytwórców papierów.

SERDECZNIE POLECAM PMP Group ponieważ jedną z najlepszych firm produkująca maszyny papiernicze. Firma gwarantuje elastyczne podejście do każdego produktu i stałą koncentracje na partnerstwie oraz na poszukiwaniu korzystnych rozwiązań. PMP działa na rynkach całego świata, najwięcej referencji firma znajduje się w Ameryce Północnej (Stany Zjednoczone, Kanada), Azji (Chiny, Indonezja, Tajwan, Indie) i w Europie (Rosja, Niemcy, Polska, Czechy, Ukraina, Francja, Wielka Brytania). W ciągu ostatnich 15 lat, PMP przeprowadziło ponad 174 projektów (nowe maszyny oraz przebudowy maszyn) w 26 krajach, w sumie dla 110 klientów.
W paczce było:
- kubek,
- kredki w etui,
- 2 breloczki,
- długopis,
- smyczka,
 
 
Drugi list od Małgorzaty Wojtyna - https://www.facebook.com/Małgorzata-Wojtyra-509386355762398/timeline - Młodzieżowa Mistrzyni Europy oraz reprezentantka Polski na IO Londyn 2012 w Omnium w Kolarstwie Torowym.
 
Młoda i utalentowana Mistrzyni Europy w Kolarstwie Torowym, posiadająca liczne osiągnięcia.
Serdecznie dziękuje za list i życzę jak najwięcej sukcesów w życiu sportowym jako prywatnym.
A w kopercie był:
- zdjęcie Małgorzaty Wojtyna z autografem,

Trzeci list od Pani Julii Pitery, Poseł do Parlamentu Europejskiego http://www.juliapitera.pl/ - Polska polityk (Platforma Obywatelska), posłanka na Sejm V, VI i VII kadencji, od 1994 do 2005 radna Warszawy, od 2007 do 2011 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnik ds. opracowania programu zapobiegania nieprawidłowościom w instytucjach publicznych w KPRM, od 2014 deputowana do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji.

Serdecznie dziękuje za list i pozdrawiam Panią Poseł oraz chciałbym życzyć dużo sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym.
W kopercie było:
- zdjęcie Julii Pitery z autografem,
- list,

Czwarta przesyłka firmy Dan-Wood House http://www.danwood.pl/ - Największy producent domów gotowych w Polsce.
Serdecznie dziękuje za przesyłkę i za fajny katalog z licznymi interesującymi projektami domów,
W przesyłce było:
- katalog z projektami domów Edycja 2015,
 
Piąta przesyłka od firmy z branży budowlanej (firma prosi o anonimowość) - Decyzje firmy szanuje i dziękuje za przesyłkę (te podziękowania będą wiedziały do jakiej firmy mają trafić).
W przesyłce było:
- notes,
- magnes na lodówkę (na zdjęciu nie ma bo od razu powędrował tam gdzie jego miejsce na lodówkę),
- 3 długopisy,
- smyczka,
- list,

Szósta przesyłka urzędowa od Urzędu Gminy Sokoły - Gmina wiejska w województwie podlaskim, powiat wysokomazowiecki. W latach 1975 - 1998 gmina położona była w województwie łomżyńskim. Siedziba gminy to Sokoły.

Najpiękniejszymi miejscami które warto zobaczyć w Gminie Sokoły są:
- Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
- Kaplica cmentarna,
- Kościół Wniebowzięcia NMP,
- Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego,
- Spichlerz plebański,
- Dawna Szkoła Rolnicza,

Do odwiedzenia Gminy Sokoły zapraszają też liczne miejsca noclegowo - gastronomiczne.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
W kopercie była:
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!

Siódma przesyłka urzędowa od Urzędu Gminy Szczaniec - Gmina wiejska w województwie lubuskim, powiat świebodziński. W latach 1975 - 1998 gmina położona była w województwie zielonogórskim.
Siedziba gminy to Szczaniec.

Miejsca które warto odwiedzić w Gminie Szczaniec to:
- Pałac w Dąbrówce Małej,

- Kościół Chrystusa Króla,
- Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej,
- Kościół św. Anny,
- Rezerwat Uroczysko Grodziszcze,
- Pałac w Szczańcu Średnim,
- Pałac Schmelinga,
- Kościół św. Stanisława Biskupa,
- Biały Dwór,
- Kościół Wniebowzięcia NMP,
- Park dworski,
- Kościół św. Jana Chrzciciela,
- Pałac w Myszęcinie,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
A w przesyłce był:
- folder promocyjny,

Osma przesyłka od Województwa Łódzkiego (Promocja Łódzkie) http://www.lodzkie.pl/ i https://www.facebook.com/wojewodztwo.lodzkie/ - Jedno z 16 województw Polski, położone w centralnej części kraju. Obejmuje obszar o powierzchni 18 218,95 km². Według danych z 31 grudnia 2014 r. województwo miało 2,5 mln mieszkańców. Ma najmniejszą lesistość w kraju.

Jest wiele pięknych miejsc jakie w Województwie Łódzkim warto odwiedzić takie jak:
- ZABYTKI:
Kościół Ewangelicko-Augsburgski w Ozorkowie, Ozorków, Parafia NSPJ w Gorzkowicach, Gorzkowice, Zamek w Drzewicy, Drzewica, Dwór Zawiszów w sobocie, Sobota, Kościół i klasztor Filipinów Poświętne, Poświętne, Pałac Radziwiłłów, Nieborów, Zamek w Drzewicy, Drzewica, Uniejów, Zamek i Termy, Uniejów, Schrony Armii Łódź, Księży Młyn, ruiny zamku rycerskiego, Biesiekiery, Manufaktura, Łódź, Kapliczki św. Rocha i św. Antoniego, Łódź, Cmentarz Stary, Łódź, Ratusz, Łęczyca, Zamek w Łęczycy, Łęczyca, Łęczyca - stare miasto, Łęczyca, Kolegiata w Tumie, Tum,
- CIEKAWE MIEJSCA:
Ulica Piotrkowska, Świat Jaskiń Solnych, Atlas Arena Łódź hala widowiskowo-sportowa, Łódź, Parowy Janinowskie, okolice Łodzi, Trójkątny Nowy Rynek, Łowicz, Muzeum Czynu Zbrojnego, Lipce Reymontowskie, Zgniłe Błoto, Aleksandrów Łódzki, MIKROKOSMOS Park Edukacyjno-Rozrywkowy, Ujazd k.Tomaszowa Mazowieckiego, Nad Pilicą (zalana kopalnia wapienia), okolice Sulejowa, Muzeum Ludowe Rodziny Brzozowskich, Sromów, Trasa Turystyczna Bunkier w Konewce, Konewka, Muzeum im. Jerzego Dunin - Borkowskiego, Krośniewice, KWB Bełchatów, Kleszczów, Skansen Lokomotyw, Zduńska Wola - Karsznice, Łódź, Al. Unii Fala Łódź, Ogród Botaniczny, Łódź, Łódź, Wawrzkowizna, Bełchatów, Centrum miasta, Łódź, Największe Graffiti na świecie, Łódź, Rynek, Szadek, Leśna Osada wioska Spa, Sokolniki Las, Jezioro Rydwan, okolice Łowicza, Akademia Architektury.pl, Łódz, Bunkier Kolejowy, Konewka, okolice Spały, Inowłódz, Geometryczny środek Polski, Piątek, Skansen wsi łowickiej w Maurzycach, Łowicz,
- PRZYRODA:
Załęczański Park Narodowy, Wieluń, Stok narciarski SKI PARK MALINKA, Zgierz, Termy Uniejów - Baseny Termalne Uniejów, Zoo Safari Borysew, Poddębice, Zoo Safari w Borysewie, Borysew, Rezerwat Wiączyń, Wiączyń Dolny, Spływ Pilicą w Przedborskim Parku Krajobrazowym, Przedbórz, Skansen Nagawki, Nagawki, Muzeum Regionalne im. Wł. St. Reymonta , Lipce Reymontowskie, Zoo, Łódź, Arturówek, Łódź, Kopiec w Gorzkowicach, Gorzkowice, Tuszyn Młynek, Tuszyn, Park Zdrowie, Łódż, Zalew Cieszanowicki, Cieszanowice, Osjaków, Osjaków, Łagiewniki, las Łagiewnicki Łódź, Mrożyczka, Głowno, Zalew, Stryków, Arboretum w Rogowie, Rogów, Staw po byłej kopalni piasku, Dąbkowice Górne, Ogród Botaniczny, Łódź, Spływ kajakowy rawką, rzeka Rawka, Staw miejski w Zgierzu, ZGIERZ, Spływ Pilicą, Tomaszów Mazowiecki, Załęczański Park Krajobrazowy , powiat wieluński, Góra Chełmo, Chełmo,
SERDECZNIE ZAPRASZMA :-)
A w przesyłce było:
- informator,
- 2 rodzaje przypinek (PIN) po 3 sztuki - kolejne do kolekcji !!!

!!! Takie przesyłki to ja lubię, oby więcej takich było w przyszłości !!!
 
 

Dziewiąta przesyłka firmowa od Przedsiębiorstwa Partner (ul. Przyszłości 20,70-893 Szczecin) http://www.partner.szczecin.pl/kontakt.html i https://www.facebook.com/Przedsiębiorstwo-PARTNER-320298028083512/ - Przedsiębiorstwo Partner ze Szczecina prowadzi działalność na rynku budowlanym od początku lat dziewięćdziesiątych. Firma zaczęła od sprzedaży materiałów budowlanych. Stopniowo z niewielkiej hurtowni przekształciła się w jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych w regionie. Obecnie zaopatrujemy budowy w całej Polsce i poza jej granicami.

SERDECZNIE POLECAM Przedsiębiorstwo Partner ponieważ produkuje dobre i solidne: konstrukcje dachowe, domy drewniane, energooszczędne, mobilne, letniskowe, wiaty garażowe, szalunki i materiały budowlane. Każdy Klient który zaufa Przedsiębiorstwu Partner może być pewny że praca zostanie wykonana w 100% solidnie, dzięki wyszkolonej i posiadającej duże doświadczenia kadrze osób pracujących w Firmie. Już dziś pomyśl o skorzystaniu z usług Przedsiębiorstwa Partner.
W przesyłce było:
- 4 ulotki,
- 2 etui z kredkami,
- 2 etui z pendrive 4 GB,
- 2 długopisy,
 
Dziesiąta przesyłka firmowa od firmy Sipma http://www.sipma.pl/ i https://www.facebook.com/SipmaSA/ - GRUPA SIPMA została założona w 1996 roku przez SIPMA S.A. Od tego czasu powstało silne przedsiębiorstwo. Firma jest producentem maszyn rolniczych. Dzięki długoletniej obecności na rynku, firma osiągnęła światowy poziom jakości na wielu polach działalności. Grupę Sipma tworzą takie firmy jak: R&D Centre INVENTOR Sp. z o.o., SIPMOT Sp. z o.o. i TRANSIP Sp. z o.o.
 
SERDECZNIE POLECAM Grupę Sipma ponieważ firma produkuje dobry i solidne maszyny rolnicze. Każdy Klient może liczyć na fachową pomoc pracowników firmy którzy dadzą odpowiedz na każde pytanie dotyczące maszyn rolniczych. Dzięki długoletnim doświadczeniu możesz być pewny że sprzęt zakupiony od Grupy Sipma będzie służył na długie lata.
Skorzystaj z korzystnych ofert jakie firma przygotowała dla Ciebie.
W przesyłce było:
- koszulka M,
- czapka z daszkiem,
- katalog reklamowy,
- długopis,
 
 
Jedenasta przesyłka firmowa ostatnia na dziś od TT-Line https://www.ttline.com/pl/pasazerowie/ i https://www.facebook.com/TTLine.PolskaSpzoo - TT-Line oferuje przewozy promowe między Świnoujściem, północnoniemieckimi portami Travemünde oraz Rostockiem a Trelleborgiem w południowej Szwecji. Firma dysponuje flotą 6 nowoczesnych statków i ponad 50-letnim doświadczeniem w przewozach osób i ładunków na Morzu Bałtyckim. TT-Line szczyci się dbałością o wygodę Twoją oraz Twojej rodziny i pupila. Na pokładzie jest pokój zabaw dla dzieci oraz kabiny przystosowane do przewozów zwierząt. 

TT-Line - Twoje trasy do Skandynawii
SERDECZNIE POLECAM TT- Line ponieważ firma kieruje się zasadami że bezpieczeństwo, jakość i dbałość o środowisko to cechy którymi kieruje się TT-Line. Każdy rejs to wyjątkowe przeżycie dla każdej osoby. Promy wyposażone są w komfortowe kabiny i sale klubowe z niesamowitym widokiem, a oferta gastronomiczna zadowoli wszelkie gusta i smaki. Na pokładzie czeka na Ciebie wiele atrakcji. Możesz odwiedzić kino, zrelaksować się w centrum odnowy biologicznej lub cieszyć się morską bryzą na pokładzie zewnętrznym (atrakcje w zależności od rodzaju statku).
W przesyłce było:
- notes.
- duży termos,
- 3 piłeczki antystresowe,
- 3 smyczki,
- 2 długopisy,

A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!