poniedziałek, 16 listopada 2015

Poniedziałkowe - 3 przesyłki

Dziś jest 16.11.2015r. gdy wróciłem do domu czekały na mnie 3 przesyłki (2 od listonosza i 1 od kuriera). Paczki mi się podobają - pewnie wy też jesteście ciekawi co udało mi się dziś dostać, zapraszam na dzisiejszy wpis 3,2,1 ZACZYNAMY...

Pierwsza przesyłka od Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu (ul. Sienkiewicza 32, 50-335 Wrocław) http://www.wsf.edu.pl/ i https://www.facebook.com/wsfwroclaw/ - Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu kształci wyłącznie filologów. Na początku swojej działalności szkoła kształciła wyłącznie dwie filologie: angielską i germańską, tylko na poziomie studiów licencjackich. Z biegiem lat została poszerzona oferta, aby obecnie móc zaproponować kandydatom aż siedem różnych opcji do wyboru, zarówno na studiach pierwszego, jak i drugiego stopnia.

Misją Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu jest kształcenie nowoczesnych filologów.
Uczelnia kładzie ogromny nacisk na dogłębne opanowanie języka oraz wyposażamy naszych studentów w szeroką interdyscyplinarną wiedzę i umiejętności praktyczne, które pozwolą absolwentom na znalezienie atrakcyjnej pracy w wielu sektorach.
Codziennie wypełniana jest misja uczelni która jest wierna słowom wypisanym na jej sztandarze Verba docent, exempla trahunt! (Słowa uczą, przykłady pociągają!).

 Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową: http://www.wsf.edu.pl/  
SERDECZNIE POLECAM Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu ponieważ kadra naukowa składa się z profesjonalistów i wybitnych specjalistów w poszczególnych dziedzinach. Rokrocznie jest aktualizowany program nauczania, aby studia były nowoczesne i atrakcyjne. Prowadzone są własne badania naukowe, szkoła zaopatruje bibliotekę uczelni w najnowsze publikacje polskie i zagraniczne, organizowane są międzynarodowe konferencje lingwistyczne, wydawane są własne publikacje, aktywnie uczelnia uczestniczy w programach wymiany zagranicznej. Dbałość uczelni o jak najwyższą jakość kształcenia została Polską Komisję Akredytacyjną, która w 2012 roku przyznała Uczelni najwyższą notę z możliwych: ocenę wyróżniającą.
W przesyłce było:
- informator Uczelni,
- duży notes,
- mały notesik,
- smyczka,

Druga przesyłka od Terma S.C. Termy Szaflary (ul. Osiedle Nowe 20, 34-424 Szaflary) http://www.termyszaflary.com/ i https://www.facebook.com/TermySzaflary - Termy Szaflary to wymarzone miejsce dla każdej osoby która ceni sobie dobry wypoczynek i komfortowe warunki.

Każda osoba w Termach Szaflary ma do dyspozycji:
- Apartamenty 1,2,3 i 4 osobowe oraz dla dzieci,
- Cztery baseny z wysokozmineralizowaną wodą termalną. Woda w basenach ma najlepszą mineralizację wśród wód wykorzystywanych w celach rekreacyjnych na Podhalu. Temperatur wody utrzymywana jest w zakresie 30-38 st. C i pochodzi z odwiertu IG1 eksploatowanego przez PEC Geotermię Podhalańską S.A. Łączna powierzchnia lustra wody wynosi 970m2.
W skład wchodzą cztery baseny (dwa zewnętrze i dwa wewnętrzne), trzytorowa zjeżdżalnia rodzina oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią dla dzieci. Ponadto baseny wyposażone są w wiele urządzeń do hydromasażu takich jak  bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery, urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody.
- Saunarium,
- 3 rodzaje restauracji: Restauracja włoska, Galeria Restauracja Włoska i Restauracja Mokra,
- Sale konferencyjne:
 
 !!! SERDECZNIE POLECAM !!!
Termy Szaflary ponieważ to idealne miejsca dla odpoczynku każdej osoby.
 
W przesyłce było:
- 12 ulotek,
- 4 smyczki,
- 8 długopisów,
- 6 krówek,
 
Trzecia i ostatnia na dziś paczka kurierska od firmy InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group https://www.interrisk.pl/ - Firma działa na polskim rynku nieprzerywanie od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych.
 
InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. świadczy ubezpieczenia dla:
UBEZPIECZENIA DLA CIEBIE: dom, mieszkanie i OC, samochód, podróż, ty i rodzina oraz zdrowie,
UBEZPIECZNIA DLA FIRMY: majątek i OC, finansowe, komunikacja, osobowe i zdrowotne,
 
InterRisk 2015 w liczbach:
- 23 lata doświadczenia,
- od 2006 roku w Grupie VIG, nr I w Europie Środkowo-Wschodniej,
- Ponad 1 mld składki przypisanej brutto każdego roku, od 2010,
- 8 miejsce wśród ubezpieczycieli majątkowych,
- 673 pracowników,
- 48 jednostek terenowych,
- Likwidacja ponad 200 tys. szkód rocznie,
- Każdego roku wypłacane ponad 600 mln zł odszkodowań i świadczeń,
- Codziennie wypłacane są odszkodowania i świadczenia prawie 500 Klientom,
- Pokrywamy koszty ponad 230 napraw pojazdów dziennie,
- Ubezpieczane są 20 tys. km dróg krajowych, w tym autostrad i rocznie likwidujemy z tego tytułu blisko 20 tys. szkód,
- Ubezpieczone są ponad 1,1 miliona dzieci i młodzieży szkolnej, a co miesiąc wypłacamy świadczenia za prawie 3 tysiące nieszczęśliwych wypadków,

SERDECZNIE POLECAM Firmę InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. ponieważ jest to firma której w 100% można zaufać. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności firmy, została wypracowana swoim Klientom wszechstronna oferta, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku spółka otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów. Firma jest doceniana także przez profesjonalistów rynku ubezpieczeniowego jako niekwestionowany lider ubezpieczeń OC dla agentów i brokerów.
W super paczce było:
- mata na okno samochodowe przeciw słoneczna,
- ramka na zdjęcie z zegarkiem i temperaturą,
- latarka,
- worek na buty,
- 2 duże i 1 mała reklamówka,
- 3 wspólne oświadczenia o zdarzeniu drogowym,
- 6 długopisów,
- 3 ulotki,


A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!