czwartek, 3 grudnia 2015

Czwartkowe - 5 przesyłek

Dziś jest 3.12.2015r. z samego rana odwiedził nie Pan z Pocztexu który miał dla mnie 2 przesyłki. Właśnie dziś przyszła do mnie jedna z oczekiwanych przesyłek, więcej o niej za chwilę przy opisywania przesyłek. Po godzinie 14:00 listonosz dla mnie w skrzynce zostawił kolejne 3 przesyłki, które po powrocie do domu z miasta czekały na mnie. OK już nie będę dłużej przedłużał i zaczynam przedstawianie dzisiejszych przesyłek...

Pierwsza oczekiwana super paczka od Pawła Kiragi autora bloga "Zywlowisko" o tematyce podobnej do mojego bloga - kolekcjonowania i zbierania gadżetów promocyjno-reklamowych.

Na ręce Pawła Kiragi składam podziękowania za wsparcie mojej kolekcji przypinek (PIN).
!!! DZIĘKUJE !!!
W paczce było:
- 75 przypinek (PIN) super dopełnienie mojej kolekcji !!!
- 55 przypinek,
 
Druga paczka od PRO - ARTE (ul. Kościuszki 29, 44-240 Żory) http://www.pro-arte.pl/ i https://www.facebook.com/ProjektyDomowGarazyProArte/ - PRO - ARTE to jedna z niewielu firm projektowych w Polsce, która oferuj wszystkie projekty w dwóch technologiach. Firma oferuje typowe projekty domów, garaży, domów letniskowych, kuchni letnich, budynków gospodarczych, stajni. Oferowane są dla Klientów także tynkowane garaże blaszane - czyli bazowanie w swoich projektach, już nawet nie na 2, 3 a na 4 technologiach (1. tradycyjna murowana, 2. szkielet drewniany, 3. bale/płazy, 4. blacha cynkowana). Wybierz PRO ARTE
 
PRO ARTE - 10 lat wspólnych planów
SERDECZNIE POLECAM PRO ARTE ponieważ firma projektuje ciekawe w rozwiązaniach: domy mieszkalne, garaże, domy letniskowe, kuchnie letnie, budynki gospodarcze czy stajni. Od etapu koncepcji przez opracowanie projektu, aż do finalnej wysyłki firma dba o: jakość, rzetelność opracowania projektów, szybka wysyłka oraz najwyższa kultura obsługi. Dla każdego Klienta jest zapewnione wsparcie profesjonalistów oraz fachowa obsługa. Projekty kupowane od pracowni PRO ARTE to projekty kupowane bezpośrednio od autora. Firma zapewnia też gwarancje między innymi: projektowanie charakterystykę energetyczną, krótki termin i bezpłatna wysyłka, dożywotnia możliwość wymiany projektu, promocje cenowe i wiele innych.
W przesyłce było:
- katalog "Domy i garaże dla pokoleń",
- katalog "Budynki socjalne",
- 3 informatory,
- rolka taśmy klejącej,

Trzecia przesyłką od Urzędu Gminy Kużnica - Gmina wiejska w województwie podlaskim, powiat sokólski. W latach 1975 - 1998 gmina położona była w województwie białostockim. Siedzibą gminy jest Kuźnica.

Gmina Kuźnica leży w środkowo - wschodniej części Powiatu Sokólskiego, w otoczeniu malowniczego krajobrazu Wzgórz Sokólskich. Rzeźba terenu charakteryzuje się występowaniem wałów morenowych sięgających od 10 do 50 m ponad otaczające je równiny. Przez gminę przepływa dopływ Niemna rzeka Łosnośna, jak sama nazwa mówi woda w rzece obfituje w łososie. Gmina posiada dwa przejścia graniczne kolejowe i drogowe z Republiką Białorusi.
Początek i nazwę dała Kuźnicy rudnia, położona w głębi Puszczy Grodzieńskiej, na lewym brzegu Łosośny. W specjalnych piecach hutniczych, tzw. kuźniach wytapiano żelazo z rudy darniowej, której zasoby występowały w okolicach Kuźnicy, Kowali, Saczkowiec i Kuścina. W 1536r. urzędnik królewski, Jerzy Zelepucha na polecenie królowej Bony założył Kuźnicę. Również ta władczyni walnie przyczyniła się do przyznania miejscowości praw miejskich w 1546r. Przywilej ten utraciła w 1921 roku w skutek zniszczeń wojennych i wojny polsko - bolszewickiej.
Współcześnie rozwój gospodarczy gminy uzależniony jest od rozbudowy przejścia granicznego z Białorusią. Modernizowane przejście graniczne zostanie oddane do użytku 1 stycznia 2003 roku dla ruchu aut osobowych i autokarów. Władze gminy wyznaczyły w planie zagospodarowania przestrzennego miejsca wzdłuż drogi krajowej nr 19 z przeznaczeniem na usługi związane z obsługą przygraniczną (hotele, motele, spedycje, mała gastronomia, itp.) Ranga przejścia granicznego wzrośnie wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Obecnie w Kuźnicy funkcjonuje 177 podmiotów gospodarczych, 13 z publicznego sektora własności, 164 z prywatnego.
Oczyszczalnia o przepustowości 350 m3/dobę. przyjmuje nie tylko ścieki z sieci, ale również ścieki dowożone beczkowozami z nieskanalizowanej części gminy. Od sierpnia 1998 roku do oczyszczalni zostało podłączone Drogowe Przejście Graniczne w Kuźnicy Białostockiej.
Zabytkami gminy Kużnica które warto odwiedzić i zobaczyć są:
- Kuźnica: Kościół p.w. Opatrzności Bożej - wybudowany w XIX wieku w stylu neogotyckim,
- Łosośna Mała: Dwór modrzewiowy wraz z pozostałością dawnego ogrodu z 1720 r., miejsce odwiedzane przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego po III rozbiorze Polski,
- Pawłowicze: Pałac Wołłowiczów z 1610r., rozbudowany w XVIII wieku, obecnie siedziba Szkoły Podstawowej, prowadzi do niego aleja 200-letnich lip,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
- mapa turystyczno - przyrodnicza,
- 5 pocztówek,
- list,

Czwarta przesyłka od firmy P.P.H. Kostrzewa Sp.j http://www.kostrzewa.com.pl/ i https://www.facebook.com/pages/Zielone-ciep%C5%82o/161644667184215 - polski producent kotłów oraz palników na biomasę o mocy od 10 do 300 kW. Urządzenia grzewcze marki Kostrzewa są sprzedawane w Polsce oraz większości krajów Europy. Producent między innymi: Podajników pneumatycznych (Pellets Vacuum 1 i Pellets Vacuum 2), Kotły z automatycznym podawaniem (Maxi Bio – do 285 kW, Pellets Fuzzy Logic2 – do 100 kW, Twin Bio – do 24 kW, Pellets 100 – do 40 kW,
Compact Bio – do 24 kW, Compact Bio Luxury – do 24 kW, Mini Bio – do 20 kW, Mini Bio B – do 20 kW, Mini Bio Luxury – do 20 kW i Farmer Bio – do 24 kW), Kotły z ręcznym załadunkiem(Warmet 200 Ceramik – do 32 kW, Warmet SDS Ceramik – do 100 kW i Warmet PK Ceramik – 13 kW), Palniki na pelet (Platinum Bio 1 – do 40 kW, Platinum Bio 2 – do 300 kW, Platinum Bio 2 LITE – do 300 kW i Zbiorniki na pelet – do 1386l). Firma P.P.H. Kostrzewa Sp.j. jest laureatem wielu nagród.
W przesyłce było:
- długopis,
- smyczka,
- firmowa przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!


Piąta i ostatnia przesyłka od firmy BROCHARD Polska Sp. z.o.o. (ul. Bydgoska 83, 78-600 Wałcz) http://www.brochard.pl/index.php i https://www.facebook.com/brochard.polska/ - Firma produkuje i sprzedaje maszyny rolnicze takie jak: rozrzutniki (transportery), przyczepy rolnicze i budowlane, wozy przeładowcze, udrażniarki drenów, agrowłóknina, suszarnie stacjonarne i mobilne, wozy Asenizacyjne Armor, zbiorniki do nawozów płynnych LATIM i wozy paszowe.

Brochard Polska - Maszyny są po to aby je spełniać
SERDECZNIE POLECAM Firmę Brochard Polska ponieważ produkuje bardzo dobre maszyny rolnicze, dzięki którym praca zostanie wykonana szybciej. Brochard to sprawdzona  i wielo letnia marka której zaufało wiele osób. Personel firmy zawsze chętnie pomoże Klientom w doborze najbardziej odpowiedniego produktu do wymaganej pracy, a konkurencyjne ceny sprawiają że marka cieszy dużym uznaniem wśród Klientów.
W przesyłce było:
- 3 foldery reklamowe,
- 7 ulotek,
- próbka agrowłókniny,
- zapalniczka ze światełkiem u dołu,
- zapach samochodowy,
- smyczka,
 
A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!