wtorek, 8 grudnia 2015

Wtorkowe - 10 przesyłek

Dziś mamy 8.12.2015r. po powrocie do domu listonosz w skrzynce zostawił dla mnie 5 przesyłek, 4 miałem do odbioru u mojej sąsiadki ponieważ były duże i nie mieściły się w skrzynce na listy - pozdrowienia dla mojej miłej sąsiadki :-) O godzinie 15:00 odwiedził mnie kurier który miał dla mnie koleją przesyłkę. OK zaczynamy opisywanie 3,2,1 START...

Pierwsza przesyłka od jednej z Urzędu Gminy - w kopercie była tylko odmowa na piśmie na moją prośbę.

Druga przesyłka od firmy K2 - firma produkuje różne specyfiki do pielęgnacji twojego samochodu.
Ze strony internetowej firmy http://klub.k2.com.pl/component/k2mapa jest możliwość zamówienia darmowej mapy Polski. Oczywiście firmę polecam i dziękuje za mapę, na pewno się przyda.

Trzecia przesyłka od Żanety Glanc - Polska lekkoatletka specjalizująca się w rzucie dyskiem.
Nie awansowała do finału mistrzostw Europy młodzieżowców w 2005. Reprezentantka kraju na igrzyska olimpijskie w Pekinie, podczas których jednak jako jedyna z grona 38 dyskobolek spaliła swoje wszystkie trzy próby w eliminacjach i nie wywalczyła awansu do finału, a w Londynie zajęła 24 miejsce z wynikiem 59,88 m. W sezonie 2009 po zdobyciu srebrnego medalu uniwersjady uplasowała się tuż za podium – na czwartym miejscu – mistrzostw świata. Odpadła w eliminacjach czempionatu Starego Kontynentu w Barcelonie (2010). Mistrzyni uniwersjady z 2011. Uczestniczka zimowego pucharu Europy w rzutach lekkoatletycznych.
Medalistka mistrzostw Polski seniorów ma w dorobku jedno złoto (Bydgoszcz 2009), cztery srebra (Poznań 2007, Bielsko-Biała 2010, Bydgoszcz 2011 i Bielsko-Biała 2012) oraz jeden brąz (Szczecin 2008). Stawała na podium mistrzostw kraju młodzieżowców oraz mistrzostw AZS.
Rekord życiowy: 65,34 (19 maja 2012, Halle).

Pozdrawiam Panią Żanetę i życzę sukcesów w sportowych jak i prywatnych.
W przesyłce był:
- autograf na numerze startowym,
- sportowa przypinka (PIN) z Olimpiady Tokyo 2016 (z innym zamknięciem jak zawsze) - super uzupełnienie do mojej kolekcji !!!
 

Czwarta przesyłka od pewnej instytucji (wybaczcie nazwy nie mogę zdradzić).
W przesyłce była
- przypinka (PIN) Men's EHF Euro 2016 Poland - super uzupełnienie do mojej kolekcji !!!

Piąta przesyłka urzędowa od Powiatu Strzelecko - Drezdenecki - Powiat w Polsce (województwo lubuskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Strzelce Krajeńskie. Powiat położony jest w następujących regionach fizycznogeograficznych: Kotlina Gorzowska z Puszczą Notecką, Równina Gorzowska, Równina Drawska oraz Pojezierze Dobiegniewskie. Północno-zachodni skraj powiatu zajmuje południowa część Drawieńskiego Parku Narodowego, a w okolicach Strzelec Krajeńskich mały fragment Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. W skład powiatu wchodzą: gminy miejsko-wiejskie: Dobiegniew, Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, gminy wiejskie: Stare Kurowo, Zwierzyn i miasta: Dobiegniew, Drezdenko, Strzelce Krajeńskie.
 
Turystów odwiedzających Powiat zapraszam do odwiedzenia takich atrakcji jak:
- DRAWIEŃSKI PARK NARODOWY:
Teren Drawieńskiego Parku Narodowego i otuliny znajduje się na Równinie Drawskiej, która jest fragmentem Pojezierza Południowopomorskiego, w północno-zachodniej Polsce. Zajmuje centralną część kompleksu leśnego zwanego Puszczą Drawską. DPN reprezentuje krajobraz młodoglacjalnych równin sandrowych. W całości położony jest w zlewni rzeki Drawy, która razem ze swoim dopływem - Płociczną, stanowią jego główną oś hydrograficzną. Obie rzeki płyną przez szeroki pas sandrów, które powstały z piasków usypanych przez wody topniejącego lodowca spływające ku pradolinie Toruńsko-Eberswaldzkiej.
- BARLINECKO - GORZOWSKI PARK KRAJOBRAZOWY:
W zachodniej częśći gminy Strzelce Krajeńskie znajduje się fragment Barlinecko - Gorzowskiego Parku Krajobrazowego, który utworzony został w 1991 roku na mocy Rozporzędznia Nr 27 Wojewody Gorzowskiego z dnia 23.X.1991 r. W 1996 roku Park został powiększony w kierunku północnym i od tego czasu obejmuje swoim zasięgiem również Źródliskową Dolinę rzeki Płoni. Obecnie  powierzchnia Parku wynosi 23 285,54 ha. Aby zmniejszyć negatywne oddziaływanie różnych szkodliwych czynników zewnętrznych na przyrodnicze zasoby Parku została stworzona wokół niego strefa ochronna - otulina, o powierzchni 31 786,19 ha. Barlinecko - Gorzowski park Krajobrazowy pokryty jest lasami, które zajmują 81,24% jego powierzchni, a utworzone są one
w 90% przez drzewostany sosnowe, dębowe i bukowe.

- REZERWATY PRZYRODY:
"Lubiatowskie uroczyska", "Czaplenice", "Łabędziniec", "Czplisko", "Jezioro Łubówko",
- SZLAKI TURYSTYCZNE PIESZO - ROWEROWE I WODNE,
- AKWENY WODNE,
- DRAWIEŃSKO - NOTECKA KRAINA TURYSTYCZNA,
- ZABYTKI POWIATU:
Układ Urbanistyczny Miast, Architektura Sakralna, Założenia Pałacowo lub Dworsko - Parkowe oraz Założenia Folwarczne,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
W przesyłce było:
- folder reklamowy,
- list,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!

Szósta przesyłka od pewniej firmy z branży sportowej. Firmie dziękuje i pozdrawiam !!!
W przesyłce znalazłem:
- mały kalendarz
- 2 długopisy,
- torba,
- smyczka,
- 2 czekoladki (zjedzone),
- 7 krówek,


Siódma przesyłka od firmy WEREMCZUK FMR Sp.z.o.o. http://weremczukagro.pl/ i https://www.facebook.com/weremczukagro/timeline - Przez okres ponad 30-letniej działalności firma opracowała i wdrożyła wiele nowoczesnych maszyn do uprawy gleby, formowania redlin, siewu punktowego warzyw, koszenia trawy/rozdrabniania gałęzi w sadach i plantacjach krzewów, wycinania pędów, zbioru porzeczek, aronii, agrestu, malin i wiśni, zbioru marchwi, pietruszki, selera, buraków czerwonych, fasoli szparagowej.
 
Firma posiada bogatą ofertę maszyn między innymi:
MASZYNY SADOWNICZE:
- kombajny do porzeczek/aronii/agrestu,
- kombajny do wiśni,
- kombajny do malin,
- platformy sadownicze,
- wycinacze do porzeczek,
- karczowniki do porzeczek/ malin/ aronii,
- kosiarko-rozdrabniacze,
- rozdrabniacze i kosiarki bijakowe DRAGONE,
- opryskiwacz tunelowy,
- przedni podnośnik ciągnika TUZ,
- wielofunkcyjna maszyna do sadów i plantacji,
- wyrzynarka krzewów,
MASZYNY WARZYWNICZE:
- kombajny do zbioru marchwi/pietruszki/selera,
- siewniki precyzyjne,
- maszyny do redlin,
- ogławiarki/niszczarki do marchwi/cebuli,
- sadzarki do warzyw,
- kombajny do fasoli,
 
SERDECZNIE POLECAM Firmę WEREMCZUK FMR ponieważ jest dobry partner posiadający wiele patentów na opracowanie i wykorzystujący w swoich maszynach wzory i rozwiązania techniczne. Dzięki niezawodnej pracy i nowoczesnym rozwiązań maszyny firmy zyskały bardzo dobrą opinie wśród osób zajmującymi się rolnictwem. Potwierdzeniem wysokiej jakości maszyn są zdobywane od wielu lat nagrody i wyróżnienia na liczących się w branży rolniczej imprezach targowych.
W przesyłce było:
- czapka z daszkiem,
- 2 długopisy,
- 2 smyczki,

 
Ósma przesyłka od Malborskich Zakładów Chemicznych "ORGANIKA" S.A. (Boczna 1, 82-200 Malbork) http://www.organika.pl/ - Malborskie Zakłady Chemiczne Organika S.A. to czołowy producent elastycznej pianki poliuretanowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Organika tworzy międzynarodową grupę kapitałową obejmującą 10 spółek zależnych prowadzących działalność w Czechach, Rosji, Bułgarii, Rumunii, Serbii oraz Bośni i Hercegowinie, a także na Białorusi. ORGANIKA jest to jakościowa marka i wiarygodnym partnerem dla producentów działających w wielu branżach, m.in. meblarskiej, motoryzacyjnej, budowlanej i in. Wdrażana zostaje przez zakład strategia rozwoju zgodną z najwyższymi standardami ekologicznymi.
 
SERDECZNIE POLECAM Zakłady Chemiczne "ORGANIKA" ponieważ jest to czołowy producent pianek poliuretanowych. Pianki te znajdują zastosowanie np. w: meblarstwie, budownictwie, motoryzacji czy w innych zastosowań. Każdy Klient może być pewny że od ORGANIKI dostanie pewny produkt i godny polecenia. ORGANIKA to sprawdzony partner.
A w przesyłce było:
- kalendarz książkowy na 2014r.,
- smyczka,

 
Dziewiąta przesyłka od firmy TALEX Sj. (ul. Dworcowa 9 C, 77-141 Borzytuchom)  http://talex-sj.pl/ - Jest to firma z 25 letnim doświadczeniem, produkująca maszyny majce zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie, oraz w firmach komunalnych. W swojej ofercie firma posiada między innymi kosiarki rotacyjne, kosiarki dyskowe, kosiarki bijakowe mulczery, kosiarki bijakowe tylno-boczne, przetrząsacze, zgrabiarki, brony włókowe oraz zamiatarki.

SERDECZNIE POLECAM Firmę TALEX ponieważ przez 25 lat na rynku i ogromnym doświadczeniem firma produkuje dobre, wytrzymałe i spełniające w 100% swoje role sprzęt mający zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie oraz w firmach komunalnych takich jak: kosiarki, rozdrabniacze, przetrząsacze-zgrabiarki, błony włókninowe czy zamiatarki. Wraz z rozwojem firmy oraz inwestycjom w nowe technologie firma sukcesywnie poszerza gamę dostępnych produktów. Personel firmy zawsze z miłą chęcią odpowie na wszystkie pytania stawianych przez Klientów.
W przesyłce było:
- kalendarz potrójny na 2016r. (SUPER),
- podkładka pod myszkę,
- notes,
- smyczka,
- długopis,


Dziesiąta i ostatnia przesyłka kurierska na dziś od firmy Serwis KOP (ul. Podkarpacka 57A, 35-082 Rzeszów) http://www.serwis-kop.pl/pl/ i https://www.facebook.com/SERWISKOP/ - Firma SERWIS-KOP jest czołowym importerem i dystrybutorem części do maszyn budowlanych i rolniczych marki JCB, CAT, CASE, VOLVO oraz KOMATSU. W swoim bogatym asortymencie oferujemy produkty oryginalne i części zamiennie najwyższej jakości. Specjalnością, a zarazem głównym i najbardziej rozwiniętym profilem działalności firmy SERWIS-KOP jest dystrybucja części do maszyn budowlanych marki JCB i CATERPILLAR.

SERDECZNIE POLECAM Firmę Serwis KOP ponieważ jest to niedościgniony lider wśród firm, funkcjonujących na rynku krajowym oraz w coraz większym stopniu - na rynku zagranicznym. Serwis KOP to zaufany importer i dystrybutor części do maszyn budowlanych i rolniczych marki JCB, CAT, CASE, VOLVO oraz KOMATSU. Na sukces firmy składają się trzy główne czynniki, od lat niezmiennie rozwijane i udoskonalane – stanowiące podstawy działania i politykę przedsiębiorstwa: wysoka jakość i bogactwo asortymentu, konkurencyjne ceny produktów wszystkich kategorii oraz najważniejsze – fachowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów.
A w paczce było:
- torba z materiału,
- czapka z daszkiem,
- kubek,
- 2 długopisy,
- 2 zapachy samochodowe,
- 2 smyczki,
- 2 opaski odblaskowe,
- 3 małe odblaski,
- breloczek,


 A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!