piątek, 29 stycznia 2016

Piątkowa - 2 przesyłki urzędowe

Dziś mamy 29.01.2016r. muszę przyznać że ten tydzień jeżeli chodzi o moją karierę gadżetową, przesyłki i kolekcję przypinek (PIN) muszę zaliczyć do udanych. Dziś w okolicach południa dostałem jeden pozytyw firmowy i dwa negatywy urzędowe. A około godziny 14:45 do moich drzwi zapukał listonosz z jedną przesyłką urzędową.

A jak wy ten tydzień oceniacie jeżeli chodzi o gadżety, udało się wam coś otrzymać fajnego - Zapraszam do aktywnego komentowania !!!
 
Jutro w sobotę przedstawię wam wpis na Blogu o mojej kolekcji przypinek (PIN) i muszę powiedzieć że ten tydzień dla mojej kolekcji był naprawdę super, dzięki Urzędom, Firmom i jednej Przyjaciółce mojego Bloga udało mi się od piątku 22.01 do dziś 29.01 otrzymać aż 40 wpinek.
 
OBY WIĘCEJ TAKICH TYGODNI JAK TEN :-)
Zapraszam jutro na wpis o mojej kolekcji przypinek (PIN)
Coraz bliżej zbliżam się do 200-stenego wpisu na Blogu !!!
 
Nie będę już przedłużał, bo pewnie ciekawi was ta moja jedna przesyłka urzędowa...
 
Pierwsza i ostatnia przesyłka na dziś od Strzeleckiego Ośrodka Kultury (Urząd Miasta Strzelce Krajeńskie) - Miasto w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, siedziba powiatu strzelecko-drezdeneckiego i gminy Strzelce Krajeńskie.

Miasto Strzelce Krajeńskie zapraszają turystów do obejrzenia:
- Wieży ciśnień,
- Budynek Szkoły Muzycznej,
- Kościół Matki Bożej Różańcowej,
- Fortyfikacje miejskie,
- Zabytkowa zabudowa,
- Ratusz z XIX w.,
- Dawny Dom Bractwa Strzeleckiego,
- Pomnik nagrobny Ludwika Nostera (1910),
- Budynek dawnego ogrodnictwa okręgowego,
- Jezioro Górne,
- Spichlerz,
- Budynek szkoły podstawowej,
- Kamieniczki przy ulicy Saperów 19 i 20,
- Pomnik zwycięzcy spod Waterloo,
- Modernistyczny kościół św. Franciszka z Asyżu,
- Zegar słoneczny,
- Dawne Seminarium Nauczycielskie,
- Budynek poczty,
- Stwór ze strzeleckiego ratusza,
- Zabytkowy spichlerz z XVIII wieku,
- Kamienica ryglowa przy ul. Sienkiewicza 7,
- Klasycystyczna kamienica przy Rynku 9,
- Ryglowa kamienica przy ul. Północnej 36 (2 poł. XVIII w.),
- Zabytkowy dom przy ul. Saperów 34 (XVIII w.),
- Pomnik żołnierzy Armii Czerwonej,
- Pomnik żołnierzy II Armii Wojska Polskiego,
SERDECZNIE ZAPRASZMA :-)

A w kopercie było:
- przypinka (PIN) kolejna do mojej kolekcji !!!
 
Jest godzina 18:30 wynosiłem śmieci na śmietnik i odruchowo coś kazało mi sprawdzić moją skrzynkę - patrzę a tam list, a wewnątrz niespodziewanego listu było...
 
Druga i niespodziewana przesyłka od Starostwa Powiatowego w Kielcach - Powiat w Polsce (województwo świętokrzyskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kielce. W skład powiatu wchodzą: gminy miejsko-wiejskie: Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, gminy wiejskie: Bieliny, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Pierzchnica, Raków, Sitkówka Nowiny, Strawczyn, Zagnańsk i miasta: Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce.
 
Malowniczo położony Powiat Kielecki to kraina, w której każdy miłośnik wypoczynku na łonie natury znajdzie coś dla siebie. Mała ojczyzna zachęca do odwiedzenia wyjątkowych zabytków i podziwiania niepowtarzalnych pejzaży. Turyści, którzy zawitają do powiatu kieleckiego będą mogli zmierzyć się z najstarszymi w Europie pasmami górskimi i z najwyższym w Górach Świętokrzyskich szczytem ? Łysicą. Odwiedzający poznają miejsca kultu religijnego, wielowiekowej tradycji ziemi i jej burzliwej historii. Zapraszam do lektury legend i podań związanych z regionem kieleckim, być może któraś stanie się inspiracją do podróży i odkrywania kolejnych tajemnic Gór Świętokrzyskich. Zachęcam do zapoznania się z ofertą gospodarstw agroturystycznych z terenu powiatu kieleckiego, które zapewnią wszystkim turystom domową atmosferę, zdrową i świeżą żywność oraz wiele atrakcji o każdej porze roku. Mieszkańcy miast tęskniący za bliskim kontaktem z przyrodą, poszukujący spokoju i ciszy, spragnieni odpoczynku znajdą tutaj wszystko, czego pragną.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W kopercie znalazłem:
- przypinkę (PIN) kolejna do kolekcji !!!


A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz