sobota, 27 lutego 2016

Sobota z obiecaną relacją z mojej kolekcji przypinek (PIN)

Dziś mamy 27.02.2016r. wyjątkowo w sobotę tak jak obiecałem chciałbym Wam przestawić moją kolekcję przypinek (PIN) - która od ostatniego czasu powiększyła się o nowe okazy i z tego powodu postanowiłem ją trochę wytrzeć z kurzu oraz uporządkować na nowo.

Moja kolekcja liczy aktualnie 527 przypinek (PIN) w tym 101 które się powtarzają czyli 426 - lecz ja liczę każdego PIN-a jako +1. Wpinki są z: gmin, miast, powiatów, partii politycznych, uczelni, sportowe, marki samochodowe, miejscowości zagraniczne, firmowe jak i z różnych instytucji. Wpinki zbieram od 16 lutego 2015r. tego dnia otrzymałem mojego pierwszego PIN-a z Urzędu Gminy Warta Bolesławiecka. Kolekcja przypinek (PIN) w liczbie 527 to zasługa w dużym stopniu: urzędów, instytucji oraz firm ale i jednej z firmy oraz dzięki trzem przyjaciołom mojego Bloga którzy ci ostatni w dużym stopniu przyczynili się do powiększenia mojej kolekcji.    
!!! DZIĘKUJE !!!

Jeżeli jest ktoś kto chciałby mi powierzyć swoje PIN-y lub zamienić na smyczki  to jestem otwarty na propozycje i zapraszam do kontaktu: lukasz700000@interia.pl

Tak moja kolekcji PIN-ów wygląda aktualnie:


4 komentarze:

  1. Gratki, pokaźna kolekcja ;) A ile by liczyła, gdybyś liczył piny jako pojedyncze egzemplarze bez powtórek?

    OdpowiedzUsuń
  2. 527 wszystkich - 101 powtórek = 426 ale ja i tak liczę każdy PIN jako +1

    OdpowiedzUsuń