wtorek, 2 lutego 2016

Wtorkowy - jednodniowy wyjazd na ferie i niespodziewana DUŻA nagroda - wpis nr. 198

Dziś mamy 2.02.2016r. choć może dziś nie byłem dostępny na Blogu, ponieważ z samego rana z ciotką i jej dziećmi udałem się pociągiem 30 km od mojego miasta na odpoczynek zimowy do drugiej mojej ciotki w odwiedziny. Wyjazd bardzo się udał, podładowałem trochę swoje akumulatory i z podwójną siłą wracam do was i mam nadzieje że ta energia pozytywnie przełoży się na otrzymywanie ciekawych przesyłek/paczek. Pogoda trochę dziś nie dopisała, choć w poniedziałek napadała w Siedlcach nowa warstwa śniegu to dziś już jej nie było widać.
 
Obiecuje że jutro wracam do prowadzenia mojego Bloga !!!
 
Informacje z życia Bloga:
- zmieniłem dziś tło ponieważ śniegu za oknem już nie widać i tło ze śniegiem musiało zniknąć z mojego Bloga. Nowe tło jest zielone i ma czterolistne koniczynki - tak na szczęście aby trafiały się super przesyłki i paczki oraz aby zawsze na Blogu nie brakowało nowych przesyłko/paczek do pokazania, które was zaciekawią,
- te wpis jest 198 wpisem który opublikowałem na Blogu - jeszcze 2 wpisy i będziemy świętować 200 - wpis !!!

Po powrocie do domu jak zwykle odwiedziłem moją skrzynkę, po za rachunkiem i ulotką znalazłem AWIZO wystawione od Pana z Pocztexu. Udałem się więc na pocztę, dobrze że trafiła mi się podwózka i nie musiałem na piechotę zasuwać. Gdy zbliżałem się do Urzędu Pocztowego myślałem sobie że może to będzie mała paczka a w niej standardowo: smyczka, długopis, informator + katalog. Gdy przekazałem Pani z Poczty AWIZO, moim oczom ukazało się !!! MEGA DUŻE PUDŁO !!! (pierwszy raz od Pocztexu otrzymałem taką pakę) bardzo mnie ciekawiło co jest w środku.

Kilka zdjęć !!! MEGA PACZKI !!!:

 


Po powrocie do domu i otwarciu !!! MEGA PACZKI !!! okazało się że:
 
Pierwsza i ostatnia na dziś mega paczka jest nagrodą od jednej z firmy w których brałem udział i udało mi się wygrać super nagrodę.
W mega dużej paczce było:
- super męska torba (jestem mega z niej zadowolony, bardzo mi się przyda - bo ta moja stara ledwo zipie),
- kubek,
- pendrive 8 GB,
- koszulka L,
- kółko do rzucania,
- 2 laski niebieskiej kredy (nigdy jeszcze w mojej karierze gadżetowej kredy nie otrzymałem),
 
 
Muszę powiedzieć że jestem MEGA zadowolony z dzisiejszego wyjazdu, a w sposób szczególny z tak super paczko/nagrody - firmie dziękuje bardzo !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz