piątek, 4 marca 2016

Piątkowe - Kurier (+ jeden z współpracy) i 4x listonosz od przyjaciela Bloga, urzędowo, zagraniczno i nagrodowo

Dziś mamy 4.03.2016r. dziś tak jak w środę miałem odwiedziny dwóch kurierów z paczkami, tylko że jeden to były gadżety od firmy a drugi kurier był z produktami firmy która zgodziła się na moją recenzje produktów (Zapraszam do mojej pierwszej recenzji produktów LINK). Wczoraj wieczorem udało mi się zdobyć pozytywną odpowiedz na moją prośbę i zapewnienie od jednej z firm że gadżety wyślą we wtorek - SUPER Dziś natomiast po za dwoma kurierami jak zawsze odwiedził mnie mój znajomy listonosz, który miał dla mnie 4 przesyłki od przyjaciela Bloga, urzędowo, zagraniczno i nagrodowo. Pewnie was ciekawią moje dzisiejsze paczko/przesyłki - OK nie będę dalej przedłużał i zaczynam przestawianie przesyłek...

Pierwsza paczka kurierska od firmy Bacca http://www.bacca.pl/.

W dniu dzisiejszym dotarła do mnie paczka od firmy Bacca, która jest właścicielem marki smart11. Nie wiecie czym jest smart11? Ja wcześniej też nie wiedziałem i żałuję, bo to świetny produkt.
smart11 umożliwia płacenie za ubezpieczenia samochodowe (OC, od kradzieży, włamania itp.) i inne w wygodnych miesięcznych ratach. Dzięki smart11 masz opłaconą całą składkę za polisę z góry, a pierwszą niską ratę płacisz dopiero po 20 dniach. Dzięki temu stać Cię na lepsze ubezpieczenie albo możesz wydać to co oszczędziłeś na inne potrzeby (np. gadżety :)).
Listę agentów, u których możesz kupić ubezpieczenie w ratach, znajdziesz na stronie: www.smart11.pl

Przepis na to jest prosty – podczas wizyty u agenta powiedz, że chciałbyś skorzystać  z płatności w 11 ratach! Podpisujesz umowę, a potem jeździsz ubezpieczonym samochodem, i tyle!
Fajnie, prawda?

A co do gadżetów to dostałem:
- kubek smart11,
- długopis,
- ołówek,


Druga przesyłko/wymiana od Przyjaciela moje Bloga Bartosza który tak jak ja jest kolekcjonerem, tylko że ja posiadam bogatą kolekcje przypinek (PIN) a Bartosz ma super bogatą kolekcje breloczków (mi się podoba):


Dziękuje Bartosz za super przesyłkę i uzupełnienie mojej kolekcji przypinek (PIN).

W przesyłce/wymianie było:
- bardzo dobrze zapakowane 6 przypinek (PIN) dwie z nich historyczne - super uzupełnienie mojej kolekcji !!!


Trzecia przesyłka okazała się być nagrodą od Telewizji Kablowej Feniks za wzięcie udziału w konkursie.

 A w przesyłce był:
- super kalendarz książkowy od Eurosportu na 2016r.,
- długopis,


Czwarta przesyłka Gminy Kroczyce - Gmina wiejska w województwie śląskim, powiat zawierciański. Siedziba gminy to Kroczyce.

Ciekawymi atrakcjami Gminy Kroczyce są:
- Parafia Świętego Jacka i Świętej Marii Magdaleny w Kroczycach,
- Góra Zborów,
- Rezerwat przyrody Góra Zborów,
- Pomnik Batalionów Chłopskich,
- Jaskinia Głęboka,
- Rynek w Kroczycach,
- Kościół św. Kajetana,
- Kościół Matki Bożej Częstochowskiej,

Inne atrakcje takie jak: jaskinie, parki krajobrazowe, punkty widokowe, rezerwaty, aktywny wypoczynek, jeździectwo, łowiectwo, wędrówki piesze, inne formy wypoczynku, zbiorniki wodne i wspinaczki są dostępne i dobrze opisane pod linkiem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)
W przesyłce było:
- informator turystyczny,
- pocztówka, 


Piąta i ostatnia przesyłka od jednego z zagranicznego miasta.
A w przesyłce było:
- 6 pocztówek,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!

2 komentarze:

  1. Jestem bardzo zadowolony z wymiany. Cieszę się że PINy szczęśliwie do Ciebie dotarły.

    OdpowiedzUsuń