czwartek, 23 czerwca 2016

Czwartkowe - 4 przesyłki autografowo (nagroda), wymiana PIN-ów, urzędowa i firmowa - wpis 298

Dziś jest 23.06.2016r. kolejny upalny dzień w Siedlcach ale pewnie nie tylko w moim mieście jest tak. Powiem tak szczerze że jeżeli chodzi o temperaturę to ja nie lubię upałów wolę np. 25-26 stopni + mały wiaterek.

Dziś natomiast musiałem pojechać na wieś do pracy i dlatego dzisiejszy wpis publikuje trochę później niż zwykle ale za to rano udało mi się otrzymać jeden pozytyw firmowy. Jeżeli chodzi o przesyłki to dziś było ich 4 - dobrze że ktoś był w domu z domowników i mógł odebrać przesyłki :-)

Zapomniałem wczoraj pogratulować naszej drużynie na EURO 2016 która we wtorek pokonała Ukrainę 1:0 i awansowała do 1/8 finału. Teraz w sobotę czeka nas bitwa ze Szwajcarią ale jak zwykle jestem dobrej myśli i coś czuje że w tym meczu GOLA strzeli Lewandowski albo Milik - w końcu !!!

Ja się rozpisuje a przesyłki czekają i chcą w końcu zagościć na Blogu. Więc zero gadania zabieram się do pracy...

Pierwsza przesyłka okazała się być nagrodą od firmy DRUTEX S.A - Jest to największy producent stolarki otworowej z PVC w Europie. Wygrana w konkursie za poprawce wytypowanie wyniku meczu POLSKA - NIEMCY - kurcze to już mój drugi mecz który dobrze wytypowałem !!!

A w przesyłce/nagrodzie była:
- pocztówka z autografem Jakuba Błaszczykowskiego zdobywcy gola w meczu POLSKA - UKRAINA 1:0,


Jak tak dalej pójdzie to będę miał autografy całej naszej kadry, do Kamila Grosickiego dziś dołącza autograf Jakuba Błaszczykowskiego HEHEHEHE


Druga przesyłka okazała się być od kolekcjonera przypinek (PIN) Przemysława - który to wyraził chęć wymiany na moje PIN-y.
W przesyłce/wymianie było:
- 14 przypinek (PIN) wśród nich Polski Orzełek, wpinki: Gorzów, Płock, Giżycko i Gran Canaria znana z jednego programu telewizyjnego o tematyce wakacyj oraz wiele innych - kolejne od 848 do 861 w kolekcji !!!


Myślę że moje PIN-y na pewno ucieszą kolekcjonera Przemysława - POZDRAWIAM 

Trzecia koperta jest od Urzędu Miasta i Gminy Grabów nad Prosną - Miasto w województwie wielkopolskim, powiat ostrzeszowski, w Kotlinie Grabowskiej, nad Prosną, w Kaliskiem, na ziemi wieluńskiej; siedziba gminy Grabów nad Prosną; zakłady przemysłu spożywczego. W latach 1975–1998 miasto leżało w województwie kaliskim.

W mieście Grabów nad Prosną warto odwiedzić między innymi:
- Kościół pofranciszkański, barokowy z 1642, główny ołtarz rokokowy, z lat 1751-1752, sześć bocznych ołtarzy z połowy XVIII w. z barokowymi obrazami,
- Klasztor pofranciszkański, barokowy, wzniesione po 1642, obecnie biblioteka i Izba Pamiątek,
- Barokowy kościół Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja z lat 1622-1684, bazylikowy, trzynawowy,
- Neogotycki kościół ewangelicki z 1887 (opuszczony, elementy wyposażenia zdemontowane),
- Dwór z XVIII/XIX w., masywny, murowany budynek z wieżyczką pośrodku dachu, obecnie Urząd Miasta i Gminy Grabów nad Prosną,
- Zespół stacji kolejowej z 1910 (używana przez Kolej Drezynową "Grabowska Toczka"),
- Grodzisko na lewym brzegu Prosny, miejsce dawnego zamku,
- Krzyż Pawła Brylińskiego,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-) 

A w trzeciej kopercie było:
- pocztówka,
- przypinka (PIN) kolejna 862 do kolekcji !!!


Czwarta i ostatnia na dziś przesyłka jest od firmy z branży producentów opon do wielu pojazdów motoryzacyjnych.

W czwartej i ostatniej przesyłce na dziś było:
- 3 duże naklejki,
- 4 małe naklejki,
- długopis,


Wpis wykonany (myślę że się Wam podoba), teraz tylko zrobię mały porządek, wezmę szybki prysznic i odpoczywam po dzisiejszej pracy. A byłbym zapomniał o informacja ile i o jakie przypinki (PIN) wzbogaciła się moja kolekcja. Było ich dziś 15 okazów które prezentują się tak:


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

10 komentarzy: