sobota, 11 czerwca 2016

Sobota z moją kolekcją przypinek (PIN) 800-tny PIN

Dziś jest 11.06.2016r. wyjątkowo w sobotę (tak jak wspominałem wcześniej), z okazji że w mojej kolekcji przypinek (PIN) w dniu wczorajszym została dodana wpinka numer 800 tradycyjnie jak co sto PIN-ów prezentuje Wam zdjęcie całej mojej bogatej kolekcji.

Kilka słów: 
Moja kolekcja Przypinek (PIN) liczy aż 815 sztuk PIN-ów z różnych: gmin, miast, powiatów, miast zagranicznych,patriotyczne, instytucji polskich i zagranicznych, firmowe, sportowe, marki samochodowe oraz piwne.

Moje kolekcjonowanie zaczęło się od 16 lutego 2015 r. Tego dnia otrzymałem mojego pierwszego PIN-a od Urzędu Gminy Warta Bolesławiecka. Przez ten czas do dzisiaj kolekcja bardzo się wzbogaciła o nowe okazy, najbardziej do poszerzenia się mojej kolekcji PIN-ów przyczyniła się jedna firma i troje przyjaciół mojego Bloga - DZIĘKUJE.
 
W kolekcji jak możecie zauważyć jest też 90 przypinek (PIN), które się dublują powtarzają i za te PIN-y chętnie się wymienię - więcej za jakie i które przypinki mogę się wymienić-informacja ta znajduje się na stronie  
Przypinki i PIN-y na wymianę.
ZAPRASZAM SERDECZNIE

Jeżeli jest Gmina, Miasto, Powiat, Instytucja, Firma, Osób prywatna), która chciałaby mi powierzyć swoje przypinki (PIN), w takim razie ZAPRASZAM do kontaktu mailowego ze mną: lukasz700000@interia.pl

Oto moja cała kolekcja:

2 komentarze:

  1. No, no! Twoje zbiory są już naprawdę imponujących rozmiarów! Życzę wytrwałości w kolekcjonowaniu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Staram się aby kolekcja PIN-ów wyglądała ładnie i była uzupełniana o nowe okazy.

      Usuń