wtorek, 28 czerwca 2016

Wtorkowa - 1 super przesyłka/wymiana PIN-owa oraz świętowanie wpisu numer 300

Dziś jest 28.06.2016r. dzień pochmurny w Siedlcach, nawet rano padała lekka mżawka. Wtorkowy dzień od samego dnia mam bardzo napięty, ponieważ z rana musiałem jechać pomóc przy pracy, mam parę spraw na głowie oraz muszę odwiedzić Urząd Pocztowy i nadać przesyłkę PIN-ową (wymiana) - myślę że uda mi się wszystko dziś załatwić !!!

Dzisiejszy dzień to też okazja do świętowania !!! Otóż miło mi jest zakomunikować że dzisiejszy wpis jest dla mnie szczególny ponieważ już od ponad 1,5 roku mogę zabierać Wam chwilę czasu i przestawiać coraz nowsze wpisy na Blogu, których od 27.04.2015r. do dzisiejszego dnia pojawiło się równo 300 sztuk. Oczywiście w tym szczególnym dniu nie zapomniałem o Was moi drodzy przyjaciele/fani/czytelnicy którzy wiernie odwiedzacie mojego Bloga i mam dla Was z tej okazji kilka ciekawych zdjęć miejsc w Siedlcach które chciałbym Wam dziś pokazać:

- fontanna przy Muzeum Regionalny w Siedlcach, ulica J.Piłsudskiego (dobre miejsce na chwilę ochłody w upalne dni i na spędzenie wolnego czasu):- Pomnik Stefana Żebrowskiego z książką odpoczywającego na ławce tuż przy Biblioteką Miejską, także przy ulicy J.Piłsudskiego:


Sobie chciałbym życzyć aby za kolejne 1,5 roku nie brakowało mi przesyłek/paczek oraz tematów do kolejnych 300-stu wpisów na Blogu, oraz abym mógł je Wam przestawiać. Chciałbym też aby liczba przyjaciół/fanów i czytelników oraz komentarzy na Blogu z dnia na dzień się powiększała.

Co do spraw gadżetowych to po wczorajszych 5 pozytywach dziś przyszła kolej na: 1 odpowiedz pozytywną od firmy, 1 miłą odpowiedz z urzędu oraz informacje od firmy że nadawca wyślę do mnie po paczkę kurierską ponieważ pierwsza przesyłka po drodze zaginęła - bardzo mi miło !!! Jeżeli chodzi o dzisiejsze przesyłki to jak wiecie we wtorki zawsze jest mało przesyłek/paczek jednak dziś otrzymałem od listonosza prezent na 300-tny wpis na Blogu, który prezentuje się tak...

Pierwszy i ostatni prezent na 300-tny wpis na Blogu okazał się być wymianą PIN-ową od kolekcjonera Bogusława.
A w pierwszym i ostatnim prezencie było:
- 51 przypinek (PIN) kolejne od 826 do 876 w kolekcji !!!
- 2 przypinki (PIN) wyjątkowe ponieważ jeszcze się z takimi nie spotkałem, są to PIN-y świecące - kolejne 877 i 878 w kolekcji !!!

Oczywiście dziękuje bardzo Bogusławowi kolekcjonerowi przypinek (PIN) za chęć wymiany oraz za miły kontakt. Wpinki bardzo mi się podobają ponieważ są takie które od pewnego czasu chciałem otrzymać i muszę przyznać że taka przesyłka na pewno obficie wzbogaci moją kolekcję - 
żeby co jakiś czas taka przesyłka się zdarzała, byłoby SUPER !!!


Muszę przyznać że po tej wymianie PIN-owej znacznie zmniejszyła się liczba PIN-ów na wymianę czyli dubli.

A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

10 komentarzy:

 1. Jak kolorowo dzisiaj, piny aż się mnożą w oczach :D Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. 300 wpis... Jak ten czas zasuwa. Wydaje mi się jakbyś zaczął pisać dopiero z kilka miesięcy temu :D U mnie dziś będzie 499 wpis, więc mały jubileusz też niedaleko. Gratuluję kolejnej świetnej wymiany :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się dziwie że przez 1,5 roku na moim Blogu ukazało się aż tyle wpisów, a jeszcze bardziej cieszę się z faktu że coraz więcej przybywa na Blogu przyjaciół/fanów/czytelników oraz osób odwiedzających Bloga choćby na chwilę. Z ostatniej wymiany jestem MEGA zadowolony ponieważ otrzymałem wiele wyjątkowych PIN-ów oraz coraz mniej mam wpinek dublujących się.

   Usuń
 3. Pięknie, pięknie! Dwa jubileusze w jednym momencie - sam to niedawno przeżywałem, więc wiem jak to fajnie smakuje :) A PINów już masz tyle, że jakbyś wszystkie rozłożył, to prawie cały dywan byłby zapełniony nimi :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpis za wpisem się tworzy i nawet nie zdawałem sobie sprawy, że jest ich już aż 300 ;-) Co do PIN-ów to mam nadzieje, że już niedługo będę świętował 900-tnego PIN-a w mojej kolekcji i przy tej okazji postanowiłem trochę przebudować i poukładać na nowo kolekcję. A czy kolekcja zapełnia cały dywan to nie wiem nie sprawdzałem, ale jedno wiem na pewno, że razem prawie 900-set PIN-ów swoje waży.

   Usuń