poniedziałek, 19 września 2016

Poniedziałkowe - 7 przesyłek, nagrodowa, autografowa, urzędowo, zagraniczna i firmowa + powód do świętowania

Dziś mamy 19.09.2016r. Hej witajcie !!! Za oknem z dnia na dzień króluje jesienna aura i choć nie czas jeszcze na mrozy to ciężko się przyzwyczaić do innej pogody niż letnie upały. Miałem dobrego nosa aby sobotę spędzić u rodziny na wsi gdy jeszcze była ciepła pogoda. Dziś natomiast posiadam mieszany humor, ponieważ mam powody do zadowolenia i smutku - ale wszystko po kolei.

Poniedziałkowy poranek przywitał mnie ładną liczbą która w końcu pojawiła się u mnie na Blogu, mowa o okrągłej liczbie wyświetleń jaką jest 100 000 bardzo się cieszę że jesteście razem ze mną i mnie wspieracie ;-)


Choć w piątek nie odwiedził mnie listonosz to udało mi się otrzymać 5 nowych pozytywów (4 firmy i 1 autograf). Dziś pomimo wysłania trochę większej ilości maili niż zwykle nie wiem co się stało ale zostałem zasypany dość dużą liczbą negatywnych odpowiedzi, łącznie było ich 10 :-( choć pojawiły się: 2 pozytywy, 2 informacje proszę przypomnieć się w późniejszym czasie oraz oczekuje na jedną SUPER paczkę która mam nadzieje pojawi się jutro lub w środę. Pewnie w ostatnich dniach zauważyliście na Blogu że pojawia się mało przesyłek i paczek. To nie z tego powodu że na przykład dopadło mnie tzw: jesienne lenistwo przeciwnie wysyłam dużo maili i jakie skutki są to widać. Jeżeli chodzi o dzisiejsze przesyłki to około godziny 13:25 odwiedził mnie listonosz z 6 przesyłkami + zgodnie z umową dziś zaprezentuje Wam moja piątkową nagrodę doręczoną przez InPost.

Myślę że starczy już tego rozpisywania się i najwyższa pora pokazać co skrywają moje dzisiejsze gadżetowe skarby...

Pierwsza paczka (z piątku) NAGRODA od firmy Mappi.
A w pierwszej paczce/nagrodzie była:
- pamiątkowa moneta,


Druga koperta jest od Agi Czyż.
Aga Czyż - to wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka z Poznania, półfinalistka trzeciej edycji programu "The Voice of Poland” (2013 rok - drużyna Marii Sadowskiej). Aga śpiewa od pięciu lat. Posiada rzadko spotykaną, ciepłą barwę głosu, która doskonale współgra z repertuarem jaki ceni, tworzy i śpiewa na scenie (pop/electro pop/r'n'b).

W drugiej kopercie była:
- pocztówka z autografem Agi Czyż,


Dziękuje za autograf oraz życzę dużo sukcesów w życiu prywatnym jak i w karierze muzycznej.

Trzecia przesyłka jest od Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie - Powiat w Polsce (województwo wielkopolskie), reaktywowany w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Ostrzeszów.

Powiat Ostrzeszowski zaprasza serdecznie do odwiedzenia między innymi:
- Ruiny zamku w Ostrzeszowie,
- Dwór w Grabowie nad Prosną,
- Klasztor pobernardyński w Ostrzeszowie,
- Kościół św. Mikołaja w Ostrzeszowie,
- Kościół parafialny w Ostrzeszowie,
- Kościół w Kobylej Górze,
- Kościół w Kotłowie,
- Kościół św. Rocha w Mikstacie,
- Kościół św. Andrzeja w Siedlikowie,
- Kościół św. Trójcy w Mikstacie,
- Kościół i Klasztor pofranciszkański w Grabowie nad Prosną
- Kościół św. Stanisława Kostki w Doruchowie,
- Ratusz w Ostrzeszowie,

Powiat to też miejsca dla wszystkich którzy kochają przyrodę:
- Stawy Rybińskie,
- Wzgórza Ostrzeszowskie,
- Źródliska Złotnicy,
- Obszar Chronionego Krajobrazu Dolina Prosny i Kotlina Grabowska,
- Obszar Chronionego Krajobrazu Wzgórza Ostrzeszowskie i Kotlina Odolanowska,
- Rezerwat przyrody Pieczyska (leśny),
- Rezerwat przyrody Jodły Ostrzeszowskie (leśny),
- Szlaki rowerowe,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w trzeciej przesyłce było:
- folder reklamowy,
- ulotka,
- przypinka (PIN) kolejna 1190 w kolekcji !!!


Czwarta koperta od Urzędu Miejskiego w Golczewie - Miasto w województwie zachodniopomorskim, powiat kamieński, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Golczewo. Położone na Równinie Gryfickiej, nad Jeziorem Okonim i Jeziorem Szczuczym i przepływającą przez nie rzeką Niemicą.

Atrakcjami turystycznymi miasta są między innymi:
- XVI wieczny kościół pw. św. Andrzeja Boboli,
- Baszta pozostałość po zamku biskupów kamieńskich, z przełomu XIII/XIV w. Znajduje się na niej punkt widokowy, z którego roztacza się widok na Jezioro Szczucze i Jezioro Okonie oraz okolice Golczewa,

Szlaki turystyczne:
- szlak turystyczny czerwony „Szlak przez „Las Golczewski” (o długości 15,5 km, szlak okrężny: Golczewo – rezerwat przyrody „Golczewskie Uroczysko” – Jezioro Żabie – zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Las Golczewski” – Kłęby (wschodni skraj wsi) – Jezioro Szczucze – Golczewo),
- szlak turystyczny żółty „Szlak „Doliną Niemicy” (o długości 17,5 km, szlak okrężny: Golczewo – Jezioro Szczucze – Jezioro Okonie – Gadom – dolina Niemicy – Samlino – Gołogóra – Golczewo),

Ochrona przyrody:
W Golczewie rośnie 5 drzew uznanych za pomniki przyrody. Na ogródkach działkowych przy ul. Miodowej (działka nr 393) rosną 4 buki czerwone o obwodach od 347 do 356 cm. Na cmentarzu niemieckim na działce nr 199 rośnie brzoza brodawkowata o obwodzie 478 cm.
- Rezerwat przyrody „Golczewskie Uroczysko” – 3 km na wschód-północny wschód,
- Zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Las Golczewski” – 3 km na wschód-południowy wschód,
- Zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Las Samliński” – 1,5 km na północny zachód,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W czwartej kopercie było:
- 8 pocztówek w etui,
- liścik z pozdrowieniami,
- przypinka,


Piąta przesyłka jest od Urzędu Gminy Kobylanka - Gmina wiejska położona w zachodniej części powiatu stargardzkiego, w województwie zachodniopomorskim. Siedzibą gminy jest wieś Kobylanka.

Turystyka jest głównym atutem gminy Kobylanka. Jej teren jest bardzo atrakcyjny dla wypoczynku nad wodą i uprawiania wędrówek pieszych oraz turystyki rowerowej. Posiada idealne warunki do Nordic Walkingu oraz przejażdżek konnych. Przy plaży czynne są przystanie, wypożyczalnie sprzętu wodnego i pola biwakowe. Istnieją tu doskonałe warunki do uprawiania kajakarstwa, nurkowania, żeglarstwa, windsurfingu oraz kitesurfingu. Gmina posiada wiele walorów krajoznawczych i historycznych. Dodatkowo turystów kuszą również wycieczki poza teren gminy Kobylanka. Zainteresowanie budzi znajdujący się w odległości zaledwie 10 km od Morzyczyna jeden z najcenniejszych kompleksów zabytkowych w Polsce: romańsko – gotycki zespół dawnych zabudowań klasztoru cystersów w Kołbaczu. Tuż za nim Puszcza Bukowa – bezcenny kompleks przyrodniczy o wysokich walorach krajobrazowych, zachęca do ciekawych wędrówek. Koło Glinnej jest stary Ogród Dendrologiczny z setkami egzotycznych okazów. Natomiast koło Binowa znajduje się doskonałe pole golfowe, które skusi amatorów golfa.

Turystów Gminy Kobylanka zapraszam do odwiedzenia:
- Lipa - Wieniec Zgody,
- Promenada nad Miedwiem,
- Plac Zgody w Kobylance,
- Torpedownia,
- Kościół w Kunowie,
- Park Pamięci,
 -Lapidarium w Kobylance,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w piątej przesyłce było:
- czapka z daszkiem,
- 2 pocztówki,
- smyczka,
- długopis,


Szósta przesyłka przyszła z zagranicy od pewnej instytucji.
W szóstej przesyłce było:
- 2 SUPER z Paraolimpijskiej Olimpiady Rio 2016 i takie same przypinki (PIN) która jedna pójdzie do kolekcji a druga na wymianę - kolejna 1191 w kolekcji !!!


Siódma i ostatnia przesyłka na dzisiaj od pewnego hotelu.
A w siódmej i ostatniej przesyłce było:
- SUPER domino w zamykanym drewniany etui (hotel trafił w punkt z tym domino) DZIĘKUJE ;-)
- notes,
- 2 długopisy,
- 2 ołówki,
- 2 takie same przypinki (PIN) która jedna pójdzie do kolekcji a druga na wymianę - kolejna 1192 w kolekcji !!!


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz