środa, 19 października 2016

Środowe - 4 przesyłki/paczki, autografowe, wymiana PIN-ów i firmowa/kurierska

Dziś mamy 19.10.2016r. witajcie ponownie :-) wczoraj wpisu nie było ponieważ nie otrzymałem żadnej nowej przesyłki ale za to dziś było co nieco - ale wszystko w swoim czasie !!!

Już dziś o tym wspominałem na fanpage'u ale napiszę o tym na blogu. W ostatnim czasie pozytywnie mnie zaskakujecie i fanpage bloga liczy już 60 lajków - DZIĘKUJE
Jeżeli jeszcze ktoś zapomniał zalajkować fanpage bloga to ZAPRASZAM 

Po mimo moich chęci nie otrzymałem dziś żadnego nowego pozytywu choć wczoraj jeden firmowy zasilił moją listę oczekiwanych przesyłek/paczek. O godzinie 13:40 miałem wizytę listonosza który jak zwykle ze swojej torby znalazł coś dla mnie - 3 przesyłki. 

Przesyłki głównie autografowe na dziś więc przypominam Wam moją ofertę wymiany autograf na autograf. Obecnie posiadam na wymianę autografy (w razie jeżeli byłby ktoś chętny zapraszam do kontaktu czy to przez fanpage'a lub maila):

zespół Camasutra, zespół Imperium, Kuba Giermaziak, Monika Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Weronika Nowakowska - Ziemniak, Krystyna Prońko, Rafał Brzozowski, zespół KOMBI, Paweł Tarnowski, Karolina Gorczyca,

Myślę że tego rozpisywania na dziś wystarczy i od razu przejdę do prezentacji dzisiejszych przesyłek:

Pierwsza koperta jest od Karoliny Gorczycy.
Karolina Gorczyca - polska aktorka filmowa i telewizyjna. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. We wrześniu 2016 roku brała udział w szóstej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, emitowanego przez telewizję Polsat. Jej partnerem tanecznym był Żora Koroliow, z którym odpadła w drugim odcinku, zajmując dziesiąte miejsce.

A w pierwszej kopercie było:
- 3 zdjęcia z autografem Karoliny Gorczycy,


!!! Dziękuje bardzo za autografy i życzę wszystkiego najlepszego !!!
POZDRAWIAM

Druga koperta jest od Mai Jońskiej.
Maja Jońska - uczestniczka programu Hell's Kitchen 5 w telewizji Polsat. Pochodzi z Wałbrzycha, gotuje z zamiłowania, ale chciałaby zająć się tym zawodowo.

W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografem Mai Jońskiej,


!!! Mai życzę wszystkiego najlepszego oraz wiele niezapomnianych przeżyć kulinarnych !!!

Trzecia i przesyłka jest od kolekcjonera Janusza z którym parę dni temu wymieniłem się przypinkami (PIN). Jest to nasza pierwsza wymiana ale myślę że nie ostatnia - POZDRAWIAM

A w trzeciej przesyłce były:
2 przypinki (PIN) z wymiany - kolejne 1334 i 1335 w kolekcji !!!Jest godzina 16:05 właśnie miałem odwiedziny niespodziewanego kuriera z SUPER paczką - oto i ona:

Czwarta SUPER i ostatnia na dziś paczka kurierska jest od pewnej firmy.
W czwartej SUPER paczce znalazłem:
- kubek,
- 2 szczoteczki do zębów (firma czyta mi w myślach akurat miałem sobie kupić nową),
- 12 małych próbek pasty dla dzieci,
- pomadka do ust,
- gruby notes,
- 3 małe maskotki,
- podkładka po myszkę,
- gruby notes malowanek,
- naklejki,
- notes,
- karty do gry,
- wyjątkowy długopis,
- 12 długopisów,
- ołówek,


!!! DZIĘKUJE BARDZO TEJ FIRMIE ZA SUPER NIESPODZIEWANY PREZENT - POZDRAWIAM !!!

A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz