wtorek, 8 listopada 2016

Wtorkowe - 2 przesyłki, zagraniczna i firmowa

Dziś jest 8.11.2016r. kolejny dzień nam mija a ja jak zwykle ma dla Was co nieco gadżetowego do zaprezentowania - ale o tym już za chwilę ;-) 

Ze spraw technicznych bloga:
Wczoraj o godzinie 18:00 swoją premierę miało nowe logo wybrane przez Was - ale to nie koniec zmian. Teraz zastanawiam się nad większą przebudową bloga czyli zmianą tła (aby jak najlepiej komponowało się z nowym logiem) oraz innym rozmieszczeniem widżetów aby lepiej można było przeglądać bloga i aby przyciągał oko nowych oraz obecnych przyjaciół/fanów/czytelników. Nie potwierdzam i nie zaprzeczam że na blogu może pojawić się coś nowego (jakiś gadżet czy coś w tym stylu) ale muszę być do nich pewny na 100%.

Dość często chodzi mi po głowie taka myśl aby na bloga dodać napis LED taki z możliwością edytowania tekstu bez usuwania i dodania za każdym wprowadzeniu nowego tekstu oraz aby był na cała szerokość bloga, może wiecie jak taki napis można utworzyć - liczę na Waszą pomoc !!!

Dziś również mam dla Was nowe zdjęcie do z albumu "Ciekawe miejsca w Siedlcach i nie tylko" przedstawiające Pomnik Wolności z akcentem jesieni znajdujący się w Siedlcach gdzie w ten piątek 11 listopada odbędą się miejskie uroczystości z okazji Święta Niepodległości:


Jeżeli chodzi o gadżety to dziś nie myślałem że coś otrzymam ponieważ u mnie wtorki są zawsze z małą ilością lub 0 wynikiem przesyłek. Dziś natomiast to się odmieniło i o godzinie 13:35 odwiedził mnie listonosz który po wczorajszych 9 przesyłkach dziś miał dla mnie 2. Myślę że jak zwykle starczy tego mojego rozpisywania i może od razu przejdę do prezentacji dwóch moich przesyłek 3,2,1 GO...

Pierwsza koperta przyszła do mnie z pewnego zagranicznego miasta.
A w pierwszej kopercie było:
- list,
- przypinka (PIN) ta sama która u mnie się znalazła przy sprzątaniu kiedyś HEHEHE,


Druga i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży budowlanej.
W drugiej i ostatniej przesyłce było:
- 3 kolorowe długopisy,
- smyczka,
- firmowa przypinka (PIN) w ładnym etui - kolejna 1345 w kolekcji !!!


 A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!

4 komentarze:

 1. Ciekawe, ja nie mam żadnych, a Ty miesięcznie ile?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zawsze coś sie u Ciebie pojawia, u mnie także ale mało ostatnio :) zapraszam do nas

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się aby się coś zawsze pojawiło i Was zaciekawiło POZDRAWIAM :-)

   Usuń