piątek, 1 stycznia 2016

Pierwszy wpis w 2016 roku + relacja z Sylwestra Siedlce 2015/2016

Dziś mamy wreszcie 2016r. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO żyjecie !?!? Pewnie się zastanawiacie co ja tu robię zamiast leczyć kaca, chciałbym wam pokazać jak bawiły się Siedlce na Placu Sikorskiego - Sylwester 2015r.

Po drodze na Plac Sikorskiego gdzie jak co roku odbywa się Siedlecki Sylwester sfotografowałem kilka dekoracji świąteczno/noworocznych które przykuwają oko przechodniów:
1) Dwa Aniołki które od paru lat goszczą w Siedlcach,
2) Dekoracje Urzędu Miasta Siedlce,


Na tegorocznym Siedleckim Sylwestrze Siedlczanie bawili się razem z zespołem X Trans - lokalny zespół grający muzykę Disco Polo, osób było sporo. Pogoda może trochę nie dopisała, choć nic nie padało to było dość zimno - 7 C. Oto kilka fotem (zdjęcia może nie są super - wybaczcie, ale liczy się że są) ZAPRASZAM...


 
Chwilę przed godziną 00:00 życzenia Noworoczne złożyły władze miasta Siedlce. Po wspólnym odliczaniu ostatnich chwil roku 2015r. chwilę po 00:00 wystrzeliły korki szampana, po złożeniu sobie życzeń mogliśmy oglądać pokaz fajerwerków. Małe wspomnienie pokazu dla WAS... pod linkiem (polecam oglądać w jakości HD):
 
 
 
Korzystając z okazji chciałbym o czymś wspomnieć - udając się na Sylwester Miejski przechodziłem obok trzech imprez Sylwestrowych gdzie w każdej z nich królowała tak nielubiana przez niektórych i dająca do wstydu muzyka Disco Polo. Ja tak nie uważam i sądzę że Disco Polo jest muzyką łatwą która szybko wpada w ucho i najlepiej się przy niej bawi - to nie wstyd jej słuchać, ale umiem uszanować innych którzy zamiast Disco Polo wolą inne gatunki muzyki. Na Sylwestrze Miejskim brakowało mi jakieś dużej gwiazdy np. Disco Polo - przy której na pewno byłoby więcej osób i impreza byłaby lepsza (może miasto o tym pomyśli na przyszłość).
 
A wy drodzy Fani jak tam żyjecie ? głowa boli ? kac jest ? gdzie spędziliście Sylwestra 2015 ? dobrze że przed nami jeszcze weekend, bo jakby pomyśleć że jutro 2.01 trzeba iść do szkoły czy pracy byłoby słabo.