środa, 24 lutego 2016

Środowa - 4 przesyłki zagraniczno, urzędowo + kurier

Dziś mamy 24.02.2016r. po wczorajszej MEGA paczce odwiedził mnie około godziny 10:00 niespodziewany i miły kurier z paczką od dużego giganta z branży samochodowej. Udało mi się dziś zdobyć dwa pozytywy urzędowy i firmowy oraz nie uniknąłem też dwóch negatywnych odpowiedzi na moją prośbę. Jak miałem już chwilę po godzinie 15:10 zaczynać opisywanie dzisiejszej kurierskiej paczki do moich drzwi zapukał listonosz który dziś miał dla mnie: 3 przesyłki i jedną kopertę. Jeżeli ciekawi Was skąd są dzisiejsze przesyłki i co w nich było to nie będę przedłużał i zaczynam dzisiejszy wpis...

PS: Jeżeli chodzi o moją kolekcję przypinek (PIN) to muszę wam powiedzieć że wpinki w najbliższych dniach przejdą mały remanent - w ostatni czasie dużo nowych sztuk się pojawiło i chciałbym je w końcu uporządkować jak to bywa w kolekcji. Jeżeli nic mi nie wypadanie i uda mi się "powbijać" kolekcję wpinek na nowo to możemy się wstępnie umówić (sobota/niedziela) na wpis przedstawiający całą kolekcję przypinek (PIN).

Pierwsza super paczka kurierska od marki samochodowej Renauld Polska.

Renault to bardzo znana francuska marka samochodów osobowych, dostawczych, sportowych i elektrycznych. W skład grupy wchodzą trzy marki: Renault, Dacia i Renault Samsung Motors. Od 1991r. firma jest obecna na Polskim rynku. Grupa Renault to producentem jednych z najbezpieczniejszych samochodów świata, która posiada aż 12 modeli z maksymalną oceną 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa przeprowadzanych przez niezależną organizacje Euro NCAP. Hasło „Drive the Change” – odwołuje się do głównych wartości marki. Ale jazda samochodami Renault dla kierowcy i pasażerów to: komfort jazdy, niskie użycie paliwa, ekologiczność, bogate wyposażenia i wiele innych cech o których się nie przekonasz jak Ty i twoja rodzina z samochodu Renault nie skorzysta.

W super paczce kurierskiej było:
- bardzo fajny kubek,
- pendrive 4 GB w ładnym etui,
- breloczek Renault,
- smyczka,Druga koperta od dużej Polskiej partii politycznej. 
A w kopercie była:
- przypinka (PIN) - kolejna do kolekcji !!!


Trzecia przesyłka od jednego zagranicznego miasta.
A w przesyłce były:
- 3 przypinki (PIN) na patyczkach - kolejne do kolekcji !!!


Czwarta przesyłka od drugiego zagranicznego miasta.
W przesyłce była:
- przypinka (PIN) Falun 2015 - kolejna do kolekcji !!!


Piąta i ostatnia na dziś przesyłka od trzeciego kolejnego dziś zagranicznego miasta - fajnie 3 przesyłki z zagranicy !!!
W przesyłce była:
- smyczka,
- przypinka (PIN) solidnie zabezpieczona (była wpięta w smyczkę) - kolejna do kolekcji !!!


A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!