niedziela, 10 kwietnia 2016

Niedzielna relacja z urodzin Galerii Siedlce i targów „Wiosna w Polu i Ogrodzie”

Dziś mamy 10.04.2016r. (VI-sta rocznica Katastrofy Smoleńskiej) tak jak obiecałem w piątkowym wpisie przez weekend odwiedziłem dwie imprezy w moim mieście, mowa o: II urodzinach Galerii Siedlce i targach „Wiosna w Polu i Ogrodzie” - przygotowałem dla Was relacje foto.

ZAPRASZAM ;-)

W dniu wczorajszym 9.04.2016r. odbyły się II urodziny Galerii Siedlce - centrum handlowe w moim mieście dość licznie odwiedzane przez mieszkańców miasta i nie tylko. Urodziny prowadziła aktorka Katarzyna Cichopek a gwiazdami były: Lipskee, Mieszko, Łukasz "Pielgrzym" Czapski, Podoba Mi Się, Dance The World i gwiazda wieczoru: Grzegorz Hyży oraz inne atrakcje !!!


Galerii Siedlce, właścicielom, najemcom z okazji II urodzin chciałbym życzyć wszystkiego, co najlepsze, coraz więcej klientów (choć tego nie brakuje), sukcesów, licznych wyróżnień i wszystkiego naj.
Oto kilka zdjęć jakie udało mi się wykonać:
- Prowadząca imprezę urodzinową aktorka Katarzyna Cichopek:


- Występ Łukasza "Pielgrzyma" Czapskiego - tancerz z mojego miasta Siedlce, uczestnik programu "Mam Talent" w telewizji TVN (który doszedł do półfinału tego programu):

link do występu

- Zdjęcie sceny w Galerii i maskotki marketu Stokrotka:


- Długo wyczekiwany przez wszystkich występ gwiazdy wieczoru Grzegorza Hyżego:


Gratuluje Grzegorzowi super koncertu i zapraszam ponownie do Siedlec !!!

- Na urodzinach udało mi się otrzymać maskotkę "Pana Pikusia" z jednej firmy ubezpieczeniowej i ulotkę Galerii:

Natomiast dziś 10.04.2016r. byłem na targach „Wiosna w Polu i Ogrodzie” i chciałbym Wam 
pokazać kilka zdjęć stoisk, które najbardziej mi się spodobały:


To wszystko na dziś, dziękuje za to że jesteście - zapraszam na jutrzejszy wpis jeżeli pojawią się nowe przesyłki/paczki OBY !!!