piątek, 15 kwietnia 2016

Piątkowe - 12 przesyłek PIN-y z wymiany, urzędowo, zagraniczno, firmowo + kurier

Dziś mamy 15.04.2016r. kolejny dzień który mogę zaliczyć do udanych, ponieważ słońce za oknem świeci, z rana udało mi się 2 pozytywy (urzędowy i firmowy), mój listonosz dziś zaszalał i przyniósł mi aż 11 przesyłek - SUPER takie góry przesyłek dostawać !!! Już zaczynałem opisywanie przesyłek jak do moich drzwi zadzwonił kurier z paczuszką - czyli w sumie dzisiaj 12 przesyłek i paczek.

PS: Z powodu że moja kolekcja przypinek (PIN) w ostatnim czasie dość obficie została wzbogacona o nowe PIN-owe okazy postanowiłem jutro przygotować dla Was wpis na Blogu pokazujący moją kolekcję przypinek (PIN) - to do jutra ;-)

To co nie będę dalej się rozpisywał i zaczynamy opisywanie dzisiejszych zdobyczy...

Pierwsza super przesyłka od kolekcjonera Wojciecha który to wymienił się ze mną przypinkami (PIN). Cieszą mnie one bardzo ponieważ są to PIN-y których mi osobiście ciężko było otrzymać lub są z dużych miast.

A w super przesyłce było:
- 30 przypinek (PIN) kolejne do kolekcji !!!


!!! Kolekcjonerowi Wojciechowi dziękuje i pozdrawiam - mam nadzieje że jeszcze kiedyś ponownie wymienimy się przypinkami (PIN) !!! 

 Jeżeli jest ktoś kto ma chęci się ze mną wymienić przypinkami (PIN) lub ma do mnie inne propozycje wymiany to bardzo zachęcam i zapraszam do kontaktu ze mną: lukasz700000@interia.pl

Druga przesyłka od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego - Województwo utworzone w 1999 w środkowo-zachodniej Polsce, na Pojezierzu Wielkopolskim i Nizinie Południowowielkopolskiej, w dorzeczu środkowej Warty; dzieli się na 4 miasta na prawach powiatu, 31 powiatów i 226 gmin, które zamieszkuje 3,47 mln osób (30 września 2014 r.); siedzibą wojewody i władz samorządu województwa jest Poznań. Województwo wielkopolskie zajmuje drugie miejsce w kraju pod względem powierzchni i trzecie pod względem liczby ludności. Na obszarze województwa leży aglomeracja kalisko-ostrowska i aglomeracja poznańska oraz Kalisko-Ostrowski Okręg Przemysłowy, Konińskie Zagłębie Węgla Brunatnego i Poznański Okręg Przemysłowy.

Wielkopolska jest atrakcyjnym i chętnie odwiedzanym regionem turystycznym. Przyciągają przede wszystkim zabytki: liczne kościoły, ratusze, pałace, dwory, wiatraki, na ogół dobrze utrzymane, a także muzea np.: w Gnieźnie (Muzeum Początków Państwowości Polskiej), Poznaniu (Muzeum Narodowe, Muzeum Archeologiczne, Instrumentów muzycznych), Puszczykowie (przyrodnicze), Szreniawie (rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego), Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej w Gnieźnie, Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku k/Kalisza, oraz skansen pszczelarstwa w Swarzędzu.

Kilka wielkopolskich miejscowości należy do najczęściej odwiedzanych przez turystów w Polsce takich jak: Poznań, Gniezno, Kórnik, Rogalin, Gołuchów  czy Ostrów Lednicki. Największą frekwencję turystów notuje się na Szlaku Piastowskim, który prowadzi przez miejscowości związane z początkami państwowości polskiej. Turysta, któremu znudzi się zwiedzanie Wielkopolski, może wybrać się do Pobiedzisk, gdzie "w miniaturze" obejrzy kopie najsłynniejszych obiektów.

Turystów zapraszam też na:  
Wielką Pętlę Wielkopolski (Pętla Wielkopolsko-Lubusko-Kujawska) – szlak żeglugi śródlądowej o długości 688 km, prowadzący z Kostrzyna nad Odrą Wartą do Santoka, następnie Notecią przez Czarnków i Nakło na przedmieścia Bydgoszczy, skąd Kanałem Górnonoteckim przez jezioro Gopło i Kanał Ślesiński do Konina. Następnie szlak prowadzi Wartą przez Poznań i Międzychód do Santoka, w którym Warta łączy się z Notecią. Część Wielkiej Pętli (z Kruszwicy do portu w Koninie-Morzysławiu) jest zwana Wodnymi Wrotami Wielkopolski.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-) 

W przesyłce było:
- 6 folderów reklamowych Wielkiej Pętli Wielkopolski,
- 8 pocztówek w kształcie koła,
- 4 naklejki,


Trzecia koperta od zagranicznego miasta.
Koperta była pusta !!! ponieważ przypinka (PIN) która miejmy nadzieje że była w środku przedzierała kopertę i gdzieś się zagubiła - NIESTETY


Czwarta przesyłka od drugiego zagranicznego miasta.
W przesyłce było:
- 2 bardzo ładne przypinki (PIN) kolejne do kolekcji !!!


Piąta przesyłka od trzeciego zagranicznego miasta.
A w przesyłce było:
- długopis,
- ołówek,
- list,
- przypinka (PIN) kolejna do kolekcji !!!


Szósta przesyłka od firmy z branży morskiej.
A w przesyłce było:
- 3 długopisy,


Siódma przesyłka z branży ubezpieczeniowej.
W przesyłce było:
- torba z materiału,
- fajna latarka,
- opaska odblaskowa,


Ósma przesyłka od jednej z sieci hoteli w Polsce.
A w przesyłce znalazłem:
- duży notes,
- informator hotelowy,
- zakładka do książki,
- długopis,
- ołówek,


Dziewiąta przesyłka od firmy z branży relaksacyjnej.
W relaksacyjnej przesyłce było:
- folder reklamowy,
- 3 małe notesy,
- 2 długopisy,
 - 4 buteleczki z olejkiem do masażu,


Dziesiąta przesyłka do jednej ze Szkół Wyższych w Polsce.
A w dużej przesyłce było:
- biuletyn szkoły,
- informator,
- 2 zakładki do książek,
- 2 misie odblaskowe,
- tajemniczy marker,
- malutka maskotka,
- 2 ołówki,
- smyczka,


Jedenasta przesyłka od jednej instytucji w Polsce.
W największej przesyłce było:
- 2 podkładki pod myszkę z miejscem na zdjęcie,
- składana torba z materiału, 
- 2 małe klepsydry,
- wyposażony piórnik z materiału,
- podróżny portfel,
- elektroniczna skakanka,
- 3 wizytówki do bagaży,
- bardzo fajny breloczek do kluczy,
- gumowy ołówek,
- ołówek,
- gumka,
- temperówka,  


Dwunasta i ostatnia na dziś paczka kurierska od firmy z branży motoryzacyjnej.
A w paczce było:
- smar zapobiegający tarciu,
- dodatek do paliw,
- ulotka,
- naklejka,


Jeden gadżetowy dzień mija a mi do mojej kolekcji przybywa aż 33 przypinki (PIN) oto jak wyglądają:

 A wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania !!!