czwartek, 9 czerwca 2016

Czwartkowe - 4 przesyłki/paczki w tym 2x Pocztex

Dziś mamy 9.06.2016r. dzień pochmurny w Siedlcach ale z przebłyskami słońca. Jeżeli chodzi o przesyłki/paczki to było ich 4. Dziś z rana do moich drzwi zadzwonił Pocztex z paczką. Około 13:45 otrzymałem drugą dziś paczkę od Pocztexu a w okolicach 14:25 gdy zajrzałem do mojej skrzynki wracają z zakupów mój listonosz zostawił dla mnie 2 przesyłeczki.

Jakoś dzisiaj nie mam weny do pisania (może przez to ciśnienie za oknem) i zaraz zabieram się za opisywanie dzisiejszych zdobyczy. A zapomniałbym napisać że wczoraj otrzymałem pozytyw z instytucji oraz dziś pozytyw urzędowy - czyli razem 2. Także wczoraj otrzymałem miłego maila od jednej osoby która chciałaby się przyczynić do powiększyć moją kolekcję PIN-ową o nowe okazy - zobaczymy co z tego wyniknie, ale jestem dobrej myśli. Wracają do tematu to dziś 4 przesyłki/paczki prezentują się tak...

Pierwsza poranna paczka Pocztex jest od firmy z branży grzewczej.
A w pierwszej paczce było:
- duża teczka,
- ulotka z opisem produktów,
- stylowy długopis w etui,
- taśma klejąca (zawsze się przyda),
- ładnie zapakowane magiczne pudełeczko a w nim 17 krówek,


Druga paczka na dziś Pocztex jest od jednego z Parków Technologicznych w Polsce.
W drugiej paczce było:
- bardzo ładny kubek,
- duży notes,
- smyczka (nie ma jej na zdjęciu ponieważ od razu się spodobała jednej osobie),
- długopis,


Trzecia kopert jest od Urzędu Miasta w Kłodzku.
A w trzeciej kopercie był:
- list z odmową przesłania gadżetów ponieważ owy urząd nie posiada wydziału zajmującego się promocją miasta,


Czwarta i ostatnia przesyłka na dziś od Iławskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Miasto Iława - Miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu iławskiego. Miasto jest położone nad południowym krańcem jeziora Jeziorak (Pojezierze Iławskie) oraz nad rzeką Iławką. Iława jest również ośrodkiem wypoczynkowym, paraolimpijskim i turystycznym. Znajduje się na terenie Zielonych Płuc Polski. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa olsztyńskiego.

Zniszczenia wojenne pozostawiły niewiele zabytków w mieście. Najstarszym jest gotycki kościół z XIV wieku z rokokowym ołtarzem głównym i dzwonem z 1740 roku. Na uwagę zasługuje również znajdujący się w centrum miasta odrestaurowany neobarokowy Ratusz z XIX wieku czy neoklasycystyczny pałacyk. W Iłowie koniecznie musisz zobaczyć: Jezioro Jeziorak w Iławie czy też Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego.

Iława jest wymarzonym miejscem wypoczynku dla miłośników turystyki aktywnej i osób pragnących bliskiego kontaktu z przyrodą. Bierze tu początek żeglowna droga wodna systemu elbląskiego, łącząca Iławę z Ostródą, Elblągiem i dalej Zalewem Wiślanym.
Atrakcją Iławy są też imprezy, festyny i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym regaty i zawody pływackie oraz kajakarskie. Każdego lata odbywa się tutaj Letni Festiwal Piosenki Żeglarskiej, popularny jest też Międzynarodowy Festiwal Old Jazz Meeting - Złota Tarka.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-) 

W trzeciej i ostatniej na dziś przesyłce było:
- 5 folderów reklamowych,
- naklejka,
- przypinka (PIN) uszkodzona w czasie wysyłki ale udało się ją naprawić i coraz bliżej zbliżamy się do PIN-a numer 800 - kolejna 789 w kolekcji !!!


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!