wtorek, 21 czerwca 2016

Wtorkowe - 3 przestyłki/paczki firmowo, autografowo i urzędowo - wpis 296

Dziś jest 21.06.2016r. od samego rana jestem zabiegany. Wczoraj zadałem Wam pytanie czy jesteście za tym abym co jakiś czas dodawał zdjęcia z ciekawych miejsc gdzie aktualnie jestem - jakoś nie widzę sprzeciwu, więc uważam że mój pomysł Wam się podoba.

Pomimo że dziś nie otrzymałem żadnego nowe pozytywu to trzęsienie ziemi przeżywa moja kolekcja przypinek (PIN). Przez te kilka dni nawiązałem kontakt łącznie z 7 osobami (kolekcjonerami) którzy chcą nawiązać ze mną chęć wymiany. Jedną przesyłkę PIN-ową wysłałem, 2 wyślę dziś a z 4 dalej prowadzę rozmowy - ciekawe co z tego wyniknie !!! I czy chce czy nie chce jestem zmuszony abym moją PIN-ową kolekcję przebudować i na nowo ją poukładać, ale może poczekam z tym do okrągłej rocznicy 900-tnego PIN-a.

PS: Myślę że jutro otrzymam dwie przesyłki z wymiany PIN-owej - OBY !!!

Związku z wymianami w mojej kolekcji przypinek (PIN) ubyło PIN-ów które się dublowały. Obecnie przypinek (PIN) na wymianę posiadam 52 sztuki i 104 przypinek buttonów. 

Aktualne zdjęcia PIN-ów i buttonów oraz oferta wymiany jest dostępna na stronie 
!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Jeżeli chodzi o przesyłki to dziś około godziny 14:25 odwiedził mnie listonosz z dwoma kopertami a o godzinie 15:10 zobaczyłem przez okno że zmierza do mnie z paczką Kurier. No dobrze kończę się rozpisywać i zaczynam przestawiać dzisiejsze przesyłki/paczki...

Pierwsza paczka kurierska od firmy z branży motoryzacyjnej.
A w pierwszej paczce kurierskiej było:
- zielona koszulka L,
- kamizelka odblaskowa,
- pendrive 8 GB,
- miły list od Pani Klaudii autora paczki - POZDRAWIAM :-)
- etui na dokumenty,
- karta z imieniem i nazwiskiem na pamiątkę od firmy,
- wizytówka,
- fajny breloczek w kształcie samochodu,
- duża naklejka,
- 2 opaski odblaskowe,
- 2 długopisy,


Druga koperta jest od Zespołu Coolers.
Zespół Coolers - istnieje od 2012 roku, kiedy zadebiutował piosenką "Wiem, że Ciebie chcę" w której gościnnie wystąpił Norbi. Utwór utrzymany w konwencji muzyki klubowej przyspożył zespołowi rzeszę fanów. Dzięki temu Coolers zagrał m. in. na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie i w Iłowie na XX-leciu zespołu Classic, gdzie wykonał własną interpretację znanego przeboju "Jolka Jolka". Stale rosnące zainteresowanie zespołem zaowocowało kontraktem płytowym z Lemon Records. Skutkiem tego w 2014 roku ukazała się płyta "Disco Machine".
Gościnnie na krążku wystąpili oprócz wspomnianego Norbiego jeszcze Mario Bischin, znany z przeboju "Macarena" oraz Krzysztof Skiba, "artysta wszechstronnie rozrywkowy". Otwartość na różne style muzyczne jest wizytówką Coolers i pozwala tworzyć różnorodne kompozycje.

Największe hity grupy to:
- Wiem, że Ciebie chcę (feat. Norbi),
- Tańcz,
- Przyjaciele (feat. Mario Bischin &Norbi),

W drugiej kopercie było:
- zdjęcie z autografami członków zespołu z dedykacją,


Składam podziękowania dla Zespołu Coolers za autografy i życzę samych hitów.

Trzecia i ostatnia na dziś koperta jest od Urzędu Miasta Zambrów - Miasto w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim, powiat zambrowski, nad rzeką Jabłonką. Zambrów leży na historycznym Mazowszu. Zambrów leży na trasie Warszawa – Białystok. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego.

Atrakcjami dla turystów w Zambrowie są
- Pomnik żubra wykonany z brązu, nazwany przez mieszkańców miasta „Zambruś”,
- Pomnik Jana Pawła II na skwerku w pobliżu kościoła pw. św. Trójcy,
- Pomnik Żołnierza Polskiego przed Zambrowskim Parkiem Przemysłowym (utworzenie rok 2010),
- Fontanna z trzema lwami (odlanymi z brązu) w centrum Zambrowa,
- Pływalnia miejska „Delfin”,
- Kompleks zieleni miejskiej nad zalewem oraz park „Księży lasek”,
- Regionalna Izba Historyczna w Zambrowie – utworzona została w 2000 roku. Działalność Izby polega na gromadzeniu zbiorów znalezionych na terenie miasta i gminy Zambrów, ich opracowywaniu i udostępnianiu wystaw zwiedzającym. Zobaczyć w niej można przedmioty sięgające czasów pierwotnych. Warto obejrzeć naczynia wydobyte z grobów popielnicowych oraz piękne średniowieczne dzbany. Izba otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–15.00. Zwiedzanie Izby Regionalnej jest bezpłatne. W kwietniu została zaprezentowana wystawa „Garnizon Zambrów” oraz został wydany album o tej same nazwie ze zdjęciami upamiętniającymi żołnierzy jednostek stacjonujących w Zambrowie przed II Wojną Światową,

Najpiękniejszymi miejscami które musisz odwiedzić w Zambrowie są:
- Kościół parafialny pw. Trójcy Przenajświętszej, wybudowany w 1879 r., 
- Cmentarz grzebalny rzymskokatolicki założony w 1795 r.: grób powstańców z 1863-1864 r., pomnik nagrobny, wystawiony ofiarom zbrodni hitlerowskich z 1943 r., Kaplica drewniana na cmentarzu grzebalnym rzymskokatolickim (rok budowy 1795), Ogrodzenie cmentarza kościelnego wraz z bramą, wybudowane w początku XX, Kapliczka św. Jana Nepomucena, znajdująca w północno-wschodnim narożnika cmentarza kościelnego (pierwotnie umiejscowiona przy moście nad Jabłonką), Kaplica grobowa rodziny Woyczyńskich na cmentarzu grzebalnym rzymskokatolickim (rok budowy 1870), Ogrodzenie cmentarza grzebalnego rzymskokatolickiego (rok budowy 1868), 
- Cmentarz grzebalny żydowski z I połowy XIX w., 
- Cmentarz wojenny żołnierzy i jeńców radzieckich (z lat 1941-1944),
- Kompleks budynków wojskowych (28 budynków: koszarowe, magazynowe, gospodarcze), wybudowany w latach 1885-1900,
- Kamienice przy ul. Tadeusza Kościuszki i placu gen. Władysława Sikorskiego, wybudowane na koniec XIX i początku XX wieku,
- Dawna poczta przy al. Wojska Polskiego 16, wybudowana w początku XX w.,
- Krzyż przydrożny przy drodze na Klimasze z ok. 1890 r.,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

A w trzeciej i ostatniej kopercie było:
- pocztówka,
- przypinka (PIN) kolejna 836 w kolekcji !!!


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!