środa, 29 czerwca 2016

Środowe - 3 przesyłki/paczki firmowo, poselsko, motoryzacyjno (autografowo) w tym wizyta Kuriera.

Dziś mamy 29.06.2016r. końcówka czerwca a w Siedlcach za oknem melduje się ładna ale nie upalna aura. Po wczorajszy 300-tnym wpisie na Blogu jestem mile zaskoczony że tak dużo osób pozytywnie skomentowało mój wczorajszy wpis i dziękuje bardzo za życzenia kolejnych tak udanych 300-tu wpisów na Blogu.

Z rana jak zwykle udało mi się wysłać kilkadziesiąt próśb. Pomimo że nie otrzymałem dziś żadnej nowej pozytywnej odpowiedzi to widziałem że aktywność na Blogu była duża. Okazało się też że udało mi się w jednym konkursie wygrać zdjęcie z autografem jednego zespołu muzycznego - o jaki zespół chodzi to o tym już wkrótce !!! Jeżeli chodzi o przesyłki i paczki to dziś o 10:20 odwiedził mnie Kurier z zapowiedzianą paczką oraz około godziny 12:30 do moich drzwi zapukał Listonosz, który dziś miał dla mnie 2 przesyłki.

Nie będę się więcej rozpisywał ponieważ dziś mam trochę mało czasu. Muszę odwiedzić dziś jeden market budowlany ponieważ mam małą robótkę w domu, zaczynamy 3,2,1 START...

Pierwsza paczka kurierska jest od sieci sklepów.
A w pierwszej paczce kurierskiej było:
- torba papierowa,
- notes na gumce,
- folder reklamowy,
- 2 żetony do wózka sklepowego,


Druga przesyłka jest od Biura Poselskiego Posła RP.
W drugiej przesyłce znalazłem:
- duża teczka,
- 4 strony z wypowiedziami posła,
- ulotka z hymnem Polskim,
- wizytówka,


Trzecia i ostatnia na dziś przesyłka jest z branży motoryzacyjnej.
A w trzeciej i ostatniej na dziś przesyłce było:
- koszulka XL z autografem kierowcy rajdowego Bartłomieja Mireckiego,
- ulotka ze zdjęciem i z autografem Bartka,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!