czwartek, 30 czerwca 2016

Czwartkowe 5 przesyłek/paczek urzędowo, PIN-owa, zagraniczna instytucja oraz firmowe w tym Kurier

Dziś jest 30.06.2016r. ostatni dzień czerwca a mi się wydaje jakby wczoraj był dopiero marzec (jak ten czas biegnie). Dziś wielki mecz o godzinie 21:00 Polska - Portugalia, bitwa o półfinał EURO 2016. Jaki wynik obstawiacie ? ja coś czuje że bez karnych się nie obędzie - oby nie, strzelcie chłopaki 2:0 i oszczędźcie nam nerwów do końcowego gwizdka. Miejmy nadzieje że dziś około godziny 23:00 wszyscy będą śpiewać Polska Biało Czerwoni i świętować...


Dziś z rana jak zwykle wysłałem kilka maili z prośbami, nie wiem dokładnie ile jest pozytywów a ile negatywów ponieważ dokładnie jeszcze nie sprawdzałem - zrobię to po napisaniu wpisu. Wczoraj udało mi się nawiązać kontakt z kolejnym kolekcjonerem przypinek (PIN) i w najbliższych dniach oczekuje PIN-ów na wymianę. Jeżeli chodzi o przesyłki to dziś odwiedził mnie kurier z jedną paczką oraz listonosz, który miał dla mnie 4 przesyłki. Muszę przyznać że nadawcy dzisiejszych przesyłek i paczek bardzo się postarali. Dobrze nie będę się dalej rozpisywał i zaczynamy opisywanie dzisiejszych zdobyczy gadżetowych...

Pierwsza paczka kurierska jest od firmy z branży sportowej.
A w paczce kurierskiej była:
- smyczka (paczka może mała ale nie liczy się wielość paczki a chęć wysłania),


Druga koperta jest od Starostwa Powiatowego w Słupsku - Powiat w północnej Polsce (województwo pomorskie) utworzony w 1999 w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Słupsk.
W skład powiatu wchodzą: miasta: Ustka, Kępice, gminy miejskie: Ustka, gminy miejsko-wiejskie: Kępice,gminy wiejskie: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka.

Na ziemi słupskiej znajdują się idealne warunki do uprawiania turystyki aktywnej: windsurfingu, kajakarstwa, wycieczek rowerowych, pieszych wędrówek, jazdy konnej, wędkarstwa morskiego i myślistwa. Obfitująca w niezwykłe atrakcje okolica sprzyja organizowaniu wędrówek i wycieczek. Szlaki rowerowe zostały poprowadzone przez obszary chronionego krajobrazu, Słowiński Park Narodowy oraz przez wsie z charakterystyczną zabudową gospodarczą i sakralną o konstrukcji szachulcowej z XVII i XIX wieku. Na trasach turyści mogą korzystać z noclegów u gospodarzy na wsi, u których mogą również skosztować miejscowego jadła. Na łamach tej publikacji przedstawiamy najbardziej atrakcyjne gospodarstwa, pensjonaty i miejsca, w których warto się zatrzymać na dłużej. Są one nie tylko doskonałym miejscem aktywnego wypoczynku, ale także stanowią bazę wypadową nad morze czy inne okolice regionu. 
Największym atutem powiatu słupskiego jest dostęp do Bałtyku, można więc rozkoszować się urokami piaszczystych plaż w Ustce, Rowach, Orzechowie, Dębinie, Poddąbiu i Czołpinie. Każda z tych uroczych miejscowości tworzy własny, niepowtarzalny klimat. W Ustce, która ma również status uzdrowiska, organizowane są wycieczki po morzu oraz połowy dorszy z kutrów. Cieszą się one niezwykłym zainteresowaniem, dostarczając wielu niezapomnianych wrażeń. Na rzekach odbywają się liczne spływy kajakowe dla wszystkich chętnych turystów, dla tych z większym bagażem doświadczeń szczególnie polecamy spływy na przepięknej i urozmaiconej rzece Słupi.
Niewątpliwą atrakcją przyrodniczą i najcenniejszym obszarem chronionym w powiecie jest Słowiński Park Narodowy – Światowy Rezerwat Biosfery UNESCO, na terenie którego znajdują się ruchome wydmy – jedne z nielicznych w Europie. Do uprawiania turystyki wybrano reprezentatywne, wybrane obszary, wyznaczając wiele szlaków turystycznych. Uroki nadmorskiego krajobrazu można podziwiać także z wieży widokowej znajdującej się na najwyższym wzniesieniu - górze Rowokół - lub z latarni morskiej w Czołpinie.
Atrakcyjnym miejscem dla mieszkańców i turystów jest Dolina Charlotty, piękny i dobrze znany kompleks turystyczno-gastronomiczny nad Jeziorem Zamełowskim, położony pomiędzy Słupskiem a Ustką. Dolina to miejsce urokliwe, wyjątkowe i niezwykle intrygujące – proponuje ciekawą ofertę na wszystkie pory roku. Gości kusi urokliwym pensjonatem, stadniną koni, wędkowaniem, amfiteatrem, oryginalną restauracją, a także ekskluzywnym hotelem SPA. Osobliwe miejsca w regionie to także Kraina w Kratę i wieś Swołowo, XVII-wieczny pałac w Warcinie z odrestaurowaną wozownią, w której funkcjonuje Centrum Edukacji Regionalnej, Szlak najstarszych elektrowni wodnych w Europie w Parku Krajobrazowym Dolina Słupi, Skansen Wsi Słowińskiej w Klukach. Za ziemi słupskiej zachowały się liczne neogotyckie zabytkowe kościoły oraz XVII- i XIX-wieczne pałace z parkami, które można zwiedzać o każdej porze roku.
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W drugiej kopercie była:
- wizytówka,
- przypinka (PIN) kolejna 868 w kolekcji !!!


Trzecia przesyłka jest od firmy MK- design http://mkde.pl/.
"MK- design" to pracownia artystyczna istniejąca od 1982 r. Powstają w niej przedmioty z metali szlachetnych i kolorowych wykonywane na podstawie projektów własnych jak i dostarczanych przez klientów. Są to: biżuteria artystyczna, insygnia uczelni wyższych, insygnia władzy (np. urzędów administracji, urzędów stanu cywilnego, bractw), statuetki, medale oraz unikatowe upominki. Realizuję również wiele zamówień związanych z reklamą tworząc mosiężne tablice reprezentacyjne, szyldy, godła, znaki firmowe i znaczki "pinsy". Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne pozwala mi zaprosić Was do skorzystania z mojej oferty.

A w trzeciej przesyłce było:
- 16 przypinek (PIN) kolejna od 869 do 877 do kolekcji !!!*
- 42 przypinek (PIN) na igle - kolejna 878 w kolekcji !!!*


 *nie zaliczyłem wszystkich PIN-ów do kolekcji ponieważ się dublują i postanowiłem do mojej kolekcji dołączać tylko te PIN-y które się nie powtarzają.

Chciałbym podziękować firmie MK-design za miły kontakt oraz po przejrzeniu PIN-ów czy to zwykłych czy to na igle muszę stwierdzić że są bardzo solidnie wykonane i odporne na uszkodzenia. 
!!! SERDECZNIE POLECAM !!! 

Czwarta przesyłka jest od zagranicznej instytucji sportowej. 
W czwartej przesyłce była:
- przypinka (PIN) kolejna 879 w kolekcji !!!


Piąta i ostatnia przesyłka na dziś jest od firmy z branży motoryzacyjnej.
A w piątej i ostatniej przesyłce na dziś było:
- 8 smyczek, 
- 3 bardzo ładne breloczki w tym jeden z logo FORD-a (dobrze się składa ponieważ jedna osoba z domowników jeździ samochodem marki FORD),


I na koniec jak tradycja nakazuje informacja o ile i o jakie PIN-y w dniu dzisiejszym wzbogaciła się moja kolekcja przypinek (PIN). W czwartkowy ciepły wręcz upalny dzień otrzymałem aż 12 PIN-ów i 48 przypinek (PIN) powtórek. A oto jak wyglądają nowe okazy PIN-owe:A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!