sobota, 9 lipca 2016

Sobota z moją kolekcją przypinek (PIN) 900-tny PIN

Dziś jest 9.07.2016r. Witam Was wyjątkowo w sobotę, w ten co chwila deszczowy dzień w Siedlcach. Jak już pewnie wiecie w tym tygodniu do mojej kolekcji przypinek (PIN) zawitało dużo nowych okazów w tym wpinka numer 900, oraz w ostatnim czasie odeszło kilkadziesiąt PIN-ów za sprawą wymian powtórek (mam nadzieje że moje wpinki kolekcjonerom się podobają). Z tego powodu byłem zmuszony przyłożyć się w końcu i zrobić generalny porządek w kolekcji PIN-ów.

Kilka słów o kolekcji przypinek (PIN):
Na dzień dzisiejszy kolekcja liczy aż 946 PIN-ów, od ostatnie wpisu dotyczącej 800-tnego PIN-a (11.06.2016r.) przybyło ich łącznie aż 131 - SUPER oby tak dalej !!! W kolekcji posiadam wpinki z herbami: powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne i inne. Jak już pewnie wiecie przypinki (PIN) kolekcjonuje od 16 lutego 2015r. i sam się dziwie że przez 1,5 roku udało mi się otrzymać aż tyle przypinek (PIN) do mojej kolekcji. Coraz śmielej myślę i czeka ma ten dzień kiedy w kolekcji pojawi się ta wyjątkowa i jubileuszowa przypinka numer 1000 - a będzie co świętować !!!

W ostatnim czasie wymian było sporo, ale i tam zostało mi 19 PIN-ów dublujących się które przeznaczyłem na wymianę. Z wieloma kolekcjonerami utrzymuje kontakty nadal, którzy obserwują moją kolekcje i oczekują na interesujące dla nich PIN-y na wymianę. Jestem również otwarty na inne propozycje wymiany oraz chętnie przyjmę przypinki (PIN) od osób którzy mają je w domu/pracy i z chęcią mi je powierzą do mojej kolekcji.

Kontakt do mnie znacie lukasz700000@interia.pl a pod linkiem Przypinki (PIN) i buttony na wymianę 
Cały czas są tam aktualne zdjęcia przypinek (PIN) oraz buttonów na wymianę.
!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM i POZDRAWIAM !!! 

Oto i moja cała kolekcja przypinek (PIN) na dzień 9.07.2016r.: