środa, 13 lipca 2016

Środowe - 6 przesyłek muzyczno, wymiana PIN-ów, zagranicznie i firmowo

Dziś mamy 13.07.2016r. kiedy ta deszczowa aura nas opuści i w końcu będzie pogoda jak przystało na okres wakacyjny. W sobotę planuje wybrać się do rodziny na wieś, mam nadzieje że do tego czasu wszystkie deszcze zdążą się wypadać. Jak widać fanpage Bloga przypadł Wam moi drodzy Przyjaciele, Fani do gustu i na tą chwilę jest już 14 lajków - oby ta liczba z dnia na dzień się powiększała. Osoby które lajkują fanpage Bloga jako pierwsi dowiadują się o wszystkich moich nowych aktywnościach, czy to o pozytywach, przesyłkach/paczkach jak i innych aktywnościach 


!!! Dziękuje za każdego lajka oraz za to że jesteście !!!

Jeżeli bacznie śledzicie fanpage Bloga to wiecie że dziś udało mi się otrzymać 3 nowe pozytywy - jestem bardzo ciekawy tych przesyłek !!! Dziś też odbyłem bardzo miłą rozmowę z jednym nadawcą przesyłki, który poinformował mnie że owa przesyłka została już wysłana. Jeżeli chodzi o przesyłki to było ich 6 od listonosz i każdą z nich bardzo mi się podoba !!!

To co nie będę dalej się rozpisywał i zaczynam prezentacje dzisiejszych 6 przesyłek...
Pierwsza SUPER przesyłka jest od pewnego nadawcy.
A w pierwszej SUPER przesyłce była:
- nowa płyta zespołu Akcent "Przekorny los",


Druga przesyłka jest od kolekcjonera przypinek (PIN) Piotra który to parę dni temu wymienił się ze mną swoimi PIN-ami.
W drugiej przesyłce było:
- 9 przypinek (PIN) kolejne od 948 do 956 w kolekcji !!!


Dziękuje bardzo Piotrowi kolekcjonerowi przypinek (PIN) za kolejną już wymianę oraz za to że zawsze bardzo szybko dochodzony do porozumienia.

Trzecia przesyłka jest od zagranicznego miasta.
A w trzeciej zagranicznej przesyłce było:
- przypinka (PIN) kolejna 957 w kolekcji !!!


Czwarta przesyłka jest od Autoryzowanego Dealera KIA GAM Spółka z.o.o. (Wrocławska 35, 55-095 Długoteka, Wrocław) http://www.kia.com/pl/gam/ i https://www.facebook.com/gamkia/ - Firma rozpoczęła działalność w 1996 roku. Od samego początku zajmowała się samochodami. Początkowo były naprawiane samochody wszystkich marek. Następnie zajęła się specjalizować w obsłudze autach japońskich i koreańskich. Od 2000 roku firma współpracuje z Kia Motors Polska. A od 2003 roku KIA GAM sprzedaje samochody tej marki. Obecnie firma jest największym autoryzowanym dealerem Kia na terenie Dolnego Śląska. KIA GAM posiada trzy lokalizacje. W Długołęce/ k. Wrocławia  przy ul. Wrocławskiej 35, mieści się Autoryzowany Salon i Serwis marki KIA. We Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej  znajduje się: Centrum Likwidacji Szkód  z blacharnią i nowoczesną lakiernią oraz Stacja Kontroli Pojazdów. We wrześniu 2015 roku został otwarty drugi salon z serwisem w Lubinie. Mieści się on przy ul Legnickiej 73. 
W 2012 roku KIA GAM otrzymał od KIA Motors Europe prestiżową nagrodę Platinium Dealer przyznawaną za utrzymanie najwyższych standardów obsługi w danym kraju. W 2013 roku firma powtórzyła ten sukces otrzymując wyróżnienie Platinium Prestige Dealer.

W czwartej przesyłce było:
- folder reklamowy,
- smyczka,
- długopis,
- serduszko PZU "Kochasz ? Powiedz STOP Wariatom Drogowym",
- krówka PZU,


Czwarta przesyłka jest od firmy z branży rolniczej.
A w czwartej przesyłce było:
- notes,
- długopis,
- zapach samochodowy,
- zapalniczka,
- smyczka,
- otwieracz do butelek,


Piąta i ostatnia przesyłka na dziś jest od jednego Banku. 
A w piątej i ostatniej przesyłce było:
- świnka skarbonka (SUPER bardzo mi się przyda ponieważ mam dużo drobniaków a w jednej śwince się nie mieszczą, kurcze tylko szkoda że przy wysyłce się trochę uszkodziła ale to nic trochę kleju i mam nadzieje że będzie OK), 
- skrobaczka do szyb,
- 3 firmowe lizaki,
- 3 długopisy,
- 38 balonów,


Moja świnka skarbonka (niebieska) bardzo się cieszy że załatwiłem dla niej koleżankę świnkę (zieloną) fajnie obie wyglądają:


A na koniec tradycyjna już informacja o tym o ile dziś wzbogaciła się moja kolekcja przypinek (PIN). Przez ten środowy dzień do mojej kolekcji przypinek (PIN) przybyło 10 nowych PIN-ów, które prezentują się tak:


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!