środa, 20 lipca 2016

Środowe - 6 przesyłek/paczek PIN-owa, instytucja, urząd, muzeum i zagranica + wizyta Kuriera i Pocztexu oraz świętowanie 1000 PIN-a

Dziś mamy 20.07.2016r. bardzo dobry dzień dla mnie czyli kolekcjonera gadżetów. Wracając do wczorajszego dnia to jak pewnie z fanpage Bloga wiecie przesyłek żadnych nie było za to udało mi się otrzymać 4 nowe pozytywy w tym jeden od Przyjaciółki Bloga. Dziś natomiast jestem bardzo zadowolony po mino że parę negatywów się trafiło to nie mogło zabraknąć 3 nowych pozytywnych odpowiedzi na moją prośbę + jednej odpowiedzi "zastanowimy się" i odpowiedzi "proszę przypomnieć się po wakacjach".

Wczoraj też pobawiłem się trochę w ogrodnika (bo lubię takie klimaty) i przesadziłem młodego storczyka do nowej doniczki, który wyrósł mi na łodydze innego dorosłego storczyka - mam nadzieje że maluch ma się dobrze i jeszcze wypuści ładne i zdrowie kwiaty które będą ozdobą na moim parapecie. Oto i nasz maluch:


Jeżeli chodzi o przesyłki to łącznie było ich 6. Nie mogłem dziś narzekać na nudę ponieważ odwiedził mnie: Kurier, Pocztex oraz Listonosz. Paczka od Kuriera na pewno zapadnie mi w historii ponieważ w końcu nadszedł ten dzień i do mojej kolekcji przypinek (PIN) przybyła wpinka numer 1000 !!!! Bardzo się cieszę i myślę że 1000 to nie liczba końcowa na której spocznę. 

To co tradycyjnie z okazji kolejnej 100-tnego PIN-a umawiamy się na wyjątkowy sobotni wpis ukazujący moją całą kolekcję PIN-ów.

Nie będę się dalej rozpisywał ponieważ słońce przez okno zagląda i nie ma co siedzieć w domu. Więc zaczynamy opisywanie dzisiejszych 6 przesyłek i paczek 3,2,1 START...

Pierwsza paczka kurierska jest od pewnej firmy.
A w pierwszej paczce było:
- 33 przypinek (PIN),(minus 2 powtórki) - kolejne od 997 do 1027 w kolekcji !!!


A oto przypinka (PIN) numer 1000 w mojej kolekcji (dobrze się trafiło że jest to wpinka patriotyczna, będzie przypominać że jest to 1000-ny PIN):


Druga paczka od Pocztexu jest od Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji dla dzieci i młodzieży "Złota Rybka" (ul. Widoma 30, 26-067 Oblęgór, Województwo Świętokrzyskie).

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji i Terapii w Oblęgorze w gminie Strawczyn oferuje nowe usługi, złożone z różnych zabiegów i terapii, które wyróżniają się wysoką jakością jak również innowacyjnością. Program zajęć został opracowany przez konsultacje ze specjalistami oraz rodzinami, które na co dzień poszukują kompleksowych, profesjonalnie zorganizowanych zajęć rehabilitacyjnych dla swoich dzieci.
Ośrodek oferuje szereg zabiegów, szczególnie dla dzieci i młodzieży z porażeniem mózgowym - terapia polisensoryczna z salą „doświadczania świata”, rehabilitacja w wodzie, kinezyterapia, fizykoterapia, terapia ręki, hipoterapia (dla podopiecznych do 80kg) oraz dogoterapia. Obcowanie ze zwierzętami pod czujnym okiem fachowców ma niezwykłą moc leczniczą.

„Złota Rybka „ dysponuje 10 pokojami przystosowanymi dla rodzin z osobami niepełnosprawnymi. W obiekcie znajdują się w pełni wyposażone ,nowoczesne sale do przeprowadzania kompleksowej rehabilitacji. Zabiegi realizowane są zarówno w systemie dziennym jak i turnusów.
Dużą zaletą ośrodka jest malownicze położenie . Wyjątkowa lokalizacja na górze z widokiem na Kielce, czyste powietrze, lasy, trasy spacerowe pozwalają wyciszyć się i zrelaksować.
Naszą centrum jest wykwalifikowany personel z ogromną empatią. Uśmiech na twarzach i profesjonalizm gwarantują skuteczność.Więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej oraz na fanpage Centrum.


W paczce było:
- super kubek,
- czapka z daszkiem,
- książka z mapą w środku,
- 2 foldery reklamowe,
- duża teczka,
- 2 ulotki,
- reklamówka,
- zakładka do książki,
- wizytówka,
- mała i bardzo fajna latarka,
- piłeczka anty-stres,
- opaska odblaskowa,
- miś odblaskowy,
- długopis,


Trzecia przesyłka jest od Urzędu Gminy Polkowice - Gmina miejsko-wiejska w województwie dolnośląskim, powiat polkowicki, na części Wzgórz Dalkowskich, Doliny Szprotawy i Wysoczyzny Lubińsko-Chocianowskiej. Siedziba gminy to Polkowice.

W Gminie Polkowice warto odwiedzić między innymi:
- Kościoły: św. Barbary, św. Bartłomieja, św. Marii Magdaleny, św. Barbary, św. Michała Archanioła, św. Anny, Matki Bożej Królowej Polski, Matki Boskiej Łaskawej, św. Michała Archanioła,
- Pałace: w Jędrzychowie, w Kazimierzowie, w Suchej Górnej, Rossów, w Trzebczu, w Żelaznym Moście,
- Ratusz w Polkowicach,
- Wiatrak holenderski,
- Zamek w Jędrzychowie,
- Rynek w Polkowicach,
- Park pałacowy,
- Aquapark Polkowice,
- Park w Polkowicach Dolnych,
- Dworzec kolejowy Polkowice,
- Cmentarz ewangelicki,
- Dąb Papieski,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-) 

Polkowice Gmina na Przyszłość
A w trzeciej przesyłce było:
- folder reklamowy,
- 2 mapy,
- gumowy breloczek,
- długopis,
- bardzo ładna mała przypinka (PIN) mało co bym jej nie zauważył - kolejna 1028 w kolekcji !!!


Czwarta przesyłka jest od pewnego muzeum.
W czwartej przesyłce było:
- przewodnik muzealny,
- 5 ulotek,
- płyta DVD,
- zestaw kredek,
- smyczka,


Piąta przesyłka od zagranicznego miasta.
A w piątej przesyłce było:
- przypinka (PIN) kolejna 1029 w kolekcji !!!


Szósta i ostatnia na dziś przesyłka jest od kolejnego zagranicznego miasta.
W szóstej i ostatniej przesyłce było:
- wizytówka,
- przypinka (PIN) choć bez nóżki na odwrocie ale dla chcącego nic trudnego - kolejna 1030 w kolekcji !!! 


I na koniec tak jak tradycja nakazuje nie mogło zabraknąć informacji o ile przez ten dzień wzrosła ilość PIN-ów w mojej kolekcji i o jakie. W końcu udało się osiągnąć ten upragniony 1000 !!! Tak jak zapowiadałem Zapraszam Wszystkich na specjalny sobotni PIN-owy wpis gdzie powspominamy sobie jak kiedyś wyglądała moja kolekcja przypinek (PIN). Dzisiejsza do mojej kolekcji doszło aż 34 PIN-ów, które prezentują się tak:


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!