piątek, 29 lipca 2016

Piątkowe - 6 przesyłek, nagrodowo, autografowo, instytucyjnie i motoryzacyjnie w tym InPost

Dziś mamy 29.07.2016r. to jest już mój ostatni wpis !!! ie martwicie się :-) ostatni wpis w tym miesiącu. Piątek przywitały Siedlce deszczową aurą, w nocy i rano padał deszcz. Teraz po południu gdy zaczynam ten wpis jest pochmurno lecz nawet parę razy pojawiło się słońce. Nie lubię takiej pogody.

Wczoraj wysłałem kilkadziesiąt maili z prośbami, jedna odpowiedz pomimo odmowy na moją prośbę utkwiła mi w pamięci. Otóż od pewnej firmy otrzymałem taką miłą odpowiedz:

"Mam nadzieję, że mimo odmownej odpowiedzi nie spocznie Pan w poszukiwaniach kolejnych firm, które mam nadzieję będą miały możliwość przekazania ciekawych gadżetów i Pana kolekcja będzie co raz bardziej okazała a blog będzie stale rozwijany… za co trzymam kciuki i szczerze życzę wszystkiego dobrego!"

Miłe są takie odpowiedzi choć (choć szkoda że nie pozytywna) to chociaż zawierają kilka słów które mobilizują do dalszego tworzenia tego Bloga.

Dzisiejszy dzień jeżeli chodzi o gadżety nie mogę zaliczyć do najgorszych ponieważ udało mi się otrzymać 4 firmowe pozytywy, rano odwiedził mnie InPost z nagrodą a chwilę po godzinie 15:00 do moich drzwi zapukał listonosz z 4 przesyłkami. Wczoraj też podziałałem trochę w sprawie nowych autografów do mojej kolekcji i dziś otrzymałem maila z wirtualnym zdjęciem z autografami pewnej grupy muzycznej. 

Tak myślę że nie ma co się dalej rozpisywać i zaczynam opisywanie moich dzisiejszych gadżetowych skarbów...

Pierwsza przesyłka okazała się być nagrodą od firmy Mappi. Jakiś czas temu brałem udział w konkursie organizowanym na fanpage firmy i jak widać udało mi się wygrać.

A w pierwszej przesyłce/nagrodzie było:
- składana mapa samochodowa Polski,
- 2 ulotki reklamowe,


Druga przesyłka a właściwie odpowiedz mail od zespołu Bayer Full.
Bayer Full - najstarszy i jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu polskiej muzyki tanecznej. Liderem i wokalistą zespołu jest Sławomir Świerzyński. Grupa ma w swoim dorobku siedem płyt sprzedanych w łącznym nakładzie 16 milionów egzemplarzy. Najpopularniejsze piosenki z repertuaru Bayer Full to: Majteczki w kropeczki, Blondyneczka, Moja muzyka, Cyganeczka Janeczka, Polski Duch, Wszyscy Polacy to jedna rodzina, Polska gościnność, Serca dwa, Kawalerski duch, Ty Polsko wiesz, Wiatr miłości, Walc dla rodziców, Ile jabłek na jabłoni, Nie odkładaj, Lipka zielona, Siwucha, Żono moja, Kochaj kochaj czy Moje Chiny.

W drugiej odpowiedzi mail było:
- zdjęcie z autografami zespołu Bayer Full w wersji elektronicznej,


Trzecia przesyłka jest od pewnej zagranicznej instytucji.
A w trzeciej przesyłce było:
- wizytówka instytucji,
- 2 przypinki (PIN) kolejna 1066 w kolekcji !!!


Czwarta przesyłka od tym razem polskiej instytucji.
W czwartej przesyłce znalazłem:
- mały zestaw do szycia (pierwszy taki w kolekcji),
- 2 opaski odblaskowe,
- smyczka,
- długopis,
- list,

Piąta przesyłka od pewnej firmy z branży motoryzacyjnej.
A w piątej przesyłce było:
- zapach samochodowy,
- długopis,


I po takich przesyłkach widać że chociaż firma ma mało swoich gadżetów to wspomogła moją kolekcję 

Szósta ostatnia przesyłka i najlepsza na dziś od kolejnej dziś firmy z branży motoryzacyjnej.
W bardzo fajnej szóstej przesyłce znalazło się:
- kijek do selfie z guzikiem wykonania zdjęcia (drugi taki w kolekcji),
- koszulka M,
- 2 zapachy samochodowe,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!