czwartek, 4 sierpnia 2016

Czwartkowe - 2 przesyłki, urzędowa i firmowa

Dziś jest 4.08.2016r. przez cały dzień w Siedlcach króluje słoneczna pogoda choć teraz kiedy zaczynam pisać ten wpis trochę się zachmurzyło . Osoby które wiernie śledzą fanpage Bloga wiedzą że dziś miałem bardzo miły poranek, ponieważ rano otrzymałem firmowy pozytyw kurierski (pewnie jutro będę miał wizytę kuriera). Także przed południem udało mi się także otrzymać pozytywną odpowiedz na autograf. Dobra passa mnie nie opuszcza i dzięki niej od poniedziałku otrzymałem łącznie 12 nowych pozytywów które są pozytywnym impulsem do dalszego działania i tworzenia Bloga (jak widać trochę zmieniona prośba dobrze się spisuje) - ale tydzień się jeszcze nie kończył został jeszcze piątek, może jeszcze coś jutro pozytywnego wpadnie ;-)

Jeżeli chodzi o dzisiejsze przesyłki to było ich 2 od listonosza (miałem cichą nadzieje że będzie ich więcej). Myślę że nie ma się co rozpisywać, trzeba się brać do pracy i opisywać dzisiejsze 2 przesyłeczki...

Pierwsza przesyłka jest od Urzędu Gminy Gilowice - Gmina wiejska w województwie śląskim, powiat żywiecki. W latach 1975-1998 gmina należała do województwa bielskiego. Siedziba władz gminy to Gilowice.

 W Gminie Gilowice warto odwiedzić między innymi:
- Sanktuarium Maryjne (Rychwałd, Franciszkańska 1),
- Kościół św. Andrzeja Apostoła (Gilowice, Krakowska 40),
- Dwór Milieskich (Rychwałd, Spacerowa 13),
- Kaplica Serca Pana Jezusa (Rychwałd, Franciszkańska),
- Cmentarz parafialny (Gilowice),
- Park dworski (Rychwałd),
- Plebania (Rychwałd),
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)


A w pierwszej przesyłce było:
- folder reklamowy gminy,
- 2 mapy z planem Gminy,
- mapa turystyczna "Beskidy i Śląsk Cieszyński",
- duża pocztówka,
- 4 pocztówki,


Druga i ostatnia na dziś przesyłka jest od sieci sklepów.
W drugiej i ostatniej przesyłce znalazłem:
- klej super glue (na pewno się przyda do ratowania uszkodzonych PIN-ów),
- firmowa smyczka,
- 2 przypinki,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!