sobota, 13 sierpnia 2016

Sobota z moją kolekcją przypinek (PIN) 1100-tny PIN

Dziś jest 13.08.2016r. Wyjątkowo w sobotę z okazji, że w tym tygodniu pojawiła się wpinka numer 1100 chciałbym Wam tradycyjnie przedstawić obecny stan mojej PIN-owej kolekcji. Na dzień dzisiejszy liczy ona aż 1137 przypinek (PIN) z herbami: powiatów, miast, gmin, ale i również: patriotyczne, partie polityczne, instytucje, związki sportowe, sportowe, motoryzacyjne, firmowe, miasta zagraniczne i inne.

Sam jestem w pozytywnym szoku (ale mogłoby tak zostać), ponieważ te tzw. „setki pinsów” w kolekcji pojawiają się ostatnio dosyć szybko: 6 lipca - 900, 20 lipca - 1000 i 9 sierpnia - 1100 PIN-ów - o kurcze lipiec był wyjątkowy, przez dwa tygodnie udał mi się otrzymać aż 100 PIN-ów SZOK !!!

Jak już pewnie wiecie przypinki (PIN) kolekcjonuje od 16 lutego 2015r. I sam się dziwie, że przez 1,5 roku udało mi się otrzymać ich aż tyle do mojej kolekcji. Kolekcjonowaniem nie tylko ja zajmuje się na poważnie. Znam kilka osób którzy kolekcjonują np. PIN-y (w tym sportowe), smyczki, mapy, pocztówki, autografy czy też znaczki. Sam wiem jak jest ciężko o nowy okaz w kolekcji, dlatego wszystkie te osoby po fachu, czyli kolekcjonerów szanuje i życzę mi obfitego powiększania ich zbiorów.

Cały czas jestem otwarty na nowe PIN-y. Jeżeli jest ktoś, kto posiada takie przypinki (PIN) i chciałby mi je powierzyć w takim razie zapraszam do kontaktu. Chętnie też nawiąże współprace na zasadzie wymiany PIN-ów. Cały czas aktualne zdjęcie przypinek (PIN) i buttonów są dostępne pod linkiem Przypinki (PIN) i buttony na wymianę.
Kontakt do mnie znacie mail: lukasz700000@interia.pl, lub przez wiadomości prywatne na fanpage Bloga
!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Oto i moja kolekcja przypinek (PIN) na dzień 13.08.2016r.: