wtorek, 30 sierpnia 2016

Wtorkowa - 1 paczka kurierska + prezentacja nowego loga Bloga

Dziś jest 30.08.2016r. pogoda za oknem dopisuje i nie ma co siedzieć w domu, trzeba korzystać z ostatnich dni lata. Wczoraj wieczorem próbowałem swoich sił w zmianie szablonu bloga na nowy i z tego powodu że jestem w tym temacie początkujący zamiast nowego szablonu zrobił mi się spory bałagan na blogu - ale nie martwcie się udało mi się wszystko opanować. Zamiast nowego szablonu będę w najbliższym czasie zmieniał ten co teraz mam obecnie oraz planuje też zmienić rozmieszczenie gadżetów na blogu.

Także wczoraj wieczorem otrzymałem 2 nowe pozytywy w tym jeden o którym zapomniałem a miałem się przypomnieć. Dziś również też pojawiło się kilka pozytywnych odpowiedzi ale jeszcze nie sprawdzałem dokładnie mojej skrzynki mail. Jeżeli chodzi o gadżety to dziś miałem tylko odwiedziny kuriera z paczką.

Dziś chciałbym Wam zaprezentować nowe logo Bloga "Gadżety na dobry dzień" które pojawi się mam nadzieje że już wkrótce, mam nadzieje że Wam przypadnie do gustu:


W sobotę i w niedziele w Siedlcach odbędzie się impreza targowa na którą czekam cały rok, mowa o XIII Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym połączonych z Dniami Siedlec. Oto cały plan imprezy:


Myślę że nie ma co dalej się rozpisywać i czas najwyższy opisać dzisiejszą jedną paczkę...

Pierwsza i ostatnia na dziś paczka kurierska jest od firmy Auto50 (ul.Kopanina 91, 60-105 Poznań) http://www.auto50.pl/ i https://www.facebook.com/auto50/ - Samochody z Gwarancją z Polskich Sieci Dealerskich.

A w pierwszej i ostatniej paczce było:
- 8 breloczków,
- 2 gumowe naklejki,
- 2 wizytówki,
- 2 smyczki,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!