piątek, 2 września 2016

Piątkowe - 5 przesyłek, nagrodo, autografowo, poselsko, urzędowo i firmowa

Dziś mamy 2.09.2016r. HEJ co tam u Was ? Niby wakacje się skończyły a tu mamy kolejne dwa dni odpoczynku czyli weekend. Ja w sobotę i w niedziele planuje wybrać się na imprezę targową w moim mieście Siedlce czyli "Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym"oraz na sobotni koncert zespołu "Afromental" i Agnieszki Chylińskiej" z cyklu Letnia Scena Eski/ Dni Siedlec 2016r. Mam nadzieje że uda mi się coś otrzymać z gadżetów na targach ;-) oraz planuje zrobić kilka zdjęć co potem w niedziele zamieszczę na Blogu - już teraz zapraszam na niedzielny specjalny targowy wpis.

Jeżeli chodzi o dzisiejszy gadżetowy dzień to z rana wysłałem kilkadziesiąt maili, co przyniosło mi jeden pozytyw firmowy (trochę myślałem że będzie ich więcej, ale nie ma co się smucić ponieważ mam na poniedziałek przygotowane kilka namiarów do których miałem się przypomnieć na początku września). Około godziny 11:05 odwiedził mnie Inpost z nagrodą z konkursu a o 14:20 w moich drzwiach pojawił się listonosz, który dziś miał dla mnie 4 przesyłki w tym jedna oczekiwana.

Myślę że nie ma co się więcej rozpisywać i już od razu biorę się za opisywanie moich dzisiejszych gadżetowych zdobyczy...

Pierwsza przesyłka/nagroda od Mappi http://mappi.pl/ i https://www.facebook.com/mappipl/ - to nowoczesne podejście do kartografii, powstałe na bazie ponad 20-letniego doświadczenia w branży. Dzięki pasji do map i podążaniu za trendami dziś wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i proponujemy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Mappi łączy tradycyjne, zawsze aktualne mapy o najwyższej jakości z wyróżniającym designem.

A w przesyłce/nagrodzie było:
- składana mapa samochodowo-polityczna Europy,
- 2 ulotki,


Druga koperta jest od pewnego nadawcy.
W drugiej kopercie było:
- pocztówka z podpisem Biskupa Pomocniczego Archidiecezji Częstochowskiej Antoniego Długosza,
- obrazem z prośbą o modlitwę w intencji Biskupa Antoniego Długosza,


Trzecia przesyłka jest od Biura Poselskiego RP.
A w trzeciej przesyłce było:
- zakładka do książki,
- magnes na lodówkę,
- smyczka,
- długopis,


Czwarta przesyłka jest od Urzędu Gminy Dąbrówka - Gmina wiejska w województwie mazowieckim, powiat wołomiński. Siedziba gminy to Dąbrówka. Gmina jest członkiem Związku Gmin Wiejskich RP oraz Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego.

W Gminie Dąbrówka warto odwiedzić i zobaczyć między innymi:
- Kościół parafialny w Dąbrówce,
- Kapliczka - Figura świętego Jana Napomucena w Chajętach,
- Dworek C.K. Norwida w Głuchach,
- Jezioro Krogulec,
- Rzekę Bug,
- Pomnik Chwały Oręża Polskiego,
- Pomnik Tadeusza Kościuszki,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-) 

W czwartej przesyłce było:
- folder "Jezioro Zegrzyńskie",
- plan gminy,


Piąta i ostatnia na dziś przesyłka od pewnej firmy z branży medycznej.
A w piątej i ostatniej przesyłce była:
- smyczka,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!