środa, 5 października 2016

Środowe - 2 przesyłki/paczki autografowo i firmowo/kurierska

Dziś jest 5.10.2016r. kolejny dzień i kolejne przesyłki przychodzą - ale wszystko po kolei !!! Od poniedziałku mamy taki pogodowy misz-masz raz króluje deszczowa aura a raz świeci słońce. Dziś padło na to pierwsze czyli deszcz i pewnie dlatego jestem przez cały dzień taki śpiący. Z rana musiałem wyjść z domu i załatwić kilka spraw ale po powrocie udało mi się wysłać kilka nowych mail z prośbami. Szkoda tylko że dzisiejszy wynik pozytywów i negatywów wynosi 0:0.

Specjalnie dla Was w sam raz na tą aurę którą mamy za oknem ma fajną piosenkę, 
disco polo ale dobrze pasuje
LINK DO PIOSENKI
!!! ZAPRASZAM !!!

Jeżeli chodzi o dzisiejsze przesyłki i paczki to po wczorajszych 14-stu (13 listonosz, 1 kurier) dziś prawie równocześnie miałem odwiedziny kuriera i listonosza, od których otrzymałem po jednej przesyłce. Myślę że nie ma co się dalej rozpisywać i od raz zaczynamy opisywanie dzisiejszych zdobyczy gadżetowych 3,2,1 GO...

Pierwsza koperta jest od Ani Tacikowskiej.
Anna Tacikowska - wokalistka, która popularność zawdzięcza występowi w czwartej edycji X Factora. Zajmując trzecie miejsce stała się odkryciem programu. Od początku wiedziała, w jakim kierunku chce iść – dobrego śpiewania. Stale podwyższała poprzeczkę. Widzów zdobyła odważnym repertuarem i niestandardowymi aranżacjami śpiewanych utworów. Udało jej się najważniejsze – liczba fanów oddających głosy była liczbą rzeczywistą. Ma tzw. turbo fanów, którzy czekają na debiutancką płytę. Mimo, że X Factor „stworzył” Anię medialnie, wokalistka nie chce być postrzegana przez pryzmat programu. 

 !!! ZAPRASZAM i POLECAM !!!

A w pierwszej kopercie było: 
- zdjęcie z autografem Ani Tacikowskiej,


Ani dziękuje za autograf oraz życzę wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym jak i w karierze muzycznej.

Druga i ostatnia paczka kurierska na dziś jest od pewnej firmy.
W drugiej i ostatniej paczce znalazłem: 
- bardzo ładny kubek,
- 4 kolorowe długopisy,
- 2 małe notesy,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!