poniedziałek, 10 października 2016

Poniedziałkowe - 7 przesyłek, autografowo, urzędowe, poselsko, zagraniczno, firmowe

Dziś mamy 10.10.2016r. znowu nowy tydzień przywitał nas deszczową i pochmurna aurą a ja dzisiejszy dzień rozpocząłem od umówionej wizyty u dentysty (dobrze że mam miłą Panią Dentystkę i wszystko poszła po mojej myśli) ale zaraz po mniej miałem kilka spraw na mieście do ogarnięcia więc sami widzicie nie mogłem narzekać na nudę. Dobrze że przez weekend wysłałem kilkadziesiąt maili z prośbami bo dziś nie dałbym rady. W czasie dnia kilka razy w telefonie odświeżałem moją skrzynkę mailową, lecz otrzymane maile tak jak pogoda nie poprawiały mi humoru. Łącznie dziś otrzymałem 4 negatywy i informacje o przekazaniu mojej prośby do dyrekcji.

Jeżeli chodzi o przesyłki to łącznie od listonosza otrzymałem ich 7. Mam nadzieje że jeszcze nie raz, dwa, trzy... razy zostanę zaskoczony miłą i ciekawią przesyłką/paczką od nadawcy - nie chciałbym zawieść moich Fanów Bloga i Fanpage'a (56) którzy jak zawsze dają mi motywacje do dalszego działania ;-)

Tak na magnesie bo może nie wiecie ale interesuje się różnymi dziedzinami np. motoryzacją, sportem, muzyką ale także ogrodnictwem, nawet na swoim parapecie mam kilka kwiatów. Dziś ucieszyłem się gdy w tą deszczową pogodę zauważyłem że storczyk w moim pokoju zaczyna wypuszczać nową łodygę i pewnie zacznie kwitnąć na biało oto dowód (obym go nie przechwalił):


Myślę że starczy już tego rozpisywania się i najwyższa pora pokazać Wam co dziś otrzymałem od listonosza 3,2,1 START...

Pierwsza koperta jest od Tomasza Dolskiego.
Tomasz Dolski - młody, utalentowany skrzypek i kompozytor, popularność oraz uznanie fanów zdobył dzięki udziałowi w I edycji talent show „Must be the Music -Tylko Muzyka” telewizji Polsat, w którym zdobył 3 miejsce spośród ponad 10 tysięcy uczestników. Zwrócił na siebie uwagę niekonwencjonalnym podejściem do gry na skrzypcach z akompaniamentem bliskim muzyce elektronicznej. Popularność i uznanie fanów zdobył wykonując m.in. temat z filmu „Piraci z Karaibów” w wersji house'owej i utwór „Lacrimosa” W. A. Mozarta również w klimacie elektronicznym. Artysta ma niezwykłą charyzmę i doskonały kontakt z publicznością. 

Zapraszam do aktywności Was wszystkich na portalach społecznościowych Tomka:
- Facebook,

- Youtube,

A w pierwszej kopercie była:
- pocztówka z autografem Tomka Dolskiego,


Dziękuje bardzo za autograf i życzę Tomkowi dużo sukcesów w branży muzycznej.

Druga przesyłka jest od Urzędu Miasta i Gminy Kunów - Miasto w województwie świętokrzyskim, powiat ostrowiecki, położone nad rzeką Kamienną. Jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Kunów. Prawa miejskie w latach 1365-1502, 1535-1867 i ponownie od 1990. Był miastem biskupstwa krakowskiego w województwie sandomierskim w ostatniej ćwierci XVI wieku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa kieleckiego.

Zabytkami miasta Kunów są między innymi:
- Kościół parafialny pw. Świętego Władysława z XVII wieku, z ołtarzami rzeźbionymi przez miejscowych kamieniarzy (obok już nieistniejąca drewniana plebania z 1855 roku) i murowana dzwonnica z 1896, wybudowana według projektu Wojciecha Gersona; świątynię otacza kamienne ogrodzenie z bramami i stacjami drogi krzyżowej. Kościół oraz dzwonnica zostały wpisane do rejestru zabytków nieruchomych, 
- Cmentarz rzymskokatolicki, ul. Kościelna, z nagrobkami z XIX wieku, spośród których wyróżnia się nagrobek Franciszka Fornalskiego; na cmentarzu znajduje się także mogiła powstańców z 1863 poległych w bitwie pod Janikiem-Sadłowizną, 
- Figura Św. Jana Nepomucena przy moście na rzece Kamiennej pochodząca z 1755 roku. Odnowiona w 2006 r. przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kunowskiej,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W drugiej przesyłce było:
- smyczka,
- przypinka (PIN) kolejna 1329 w kolekcji !!!


Trzecia koperta jest od Urzędu Gminy Siemiatycze - Gmina wiejska w województwie podlaskim, powiat siemiatycki. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie białostockim. Siedzibą gminy są Siemiatycze.

Dolina Bugu to niezwykle malownicza kraina, która może poszczycić się wieloma walorami – zarówno przyrodniczymi, jak i kulturowo-historycznymi. Jest jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie przyroda zachowała niezmienioną cywilizacją formę i naturalną równowagę. Bug – największy z prawych dopływów Wisły – wije się wśród rozległych łąk i pastwisk, wielokrotnie zakręcając i tworząc przełomy wśród urwistych skarp, liczne mielizny, wyspy i przepiękne starorzecza zwane „bużyskami”. Równie wspaniała i niespotykana, jak sama rzeka, jest przyroda terenów ją otaczających, chroniona przede wszystkim w ramach Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Tereny nadbużańskie to obszar nienaruszony przez człowieka i przez przemysł, co zapewnia turystom odpoczynek w ciszy, spokoju i w czystym ekologicznie miejscu. W tę przestrzeń pięknie wpisują się liczne zabytki, zbudowane w różnych stylach architektonicznych, co świadczy o niezwykle bogatej i ciekawej historii tych terenów.
Na niespotykany charakter Doliny Bugu ma także ogromny wpływ prawdziwa multietniczność oraz wielokulturowość obszarów położonych nad rzeką. To miejsce spotkania trzech kultur: białoruskiej, polskiej i ukraińskiej. Widoczne jest również oddziaływanie kultury greckokatolickich unitów, społeczności ewangelickiej oraz tatarskiej. Te wszystkie wpływy tworzą unikalną mozaikę, która znajduje swe odzwierciedlenie w lokalnej tradycji i folklorze. Jednak Kraina Bugu to nie tylko zakątek do kontemplacji przyrody i zabytków, lecz także idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, gdyż jest to region charakteryzujący się znakomitymi warunkami do uprawiania bardzo wielu rodzajów sportu.

Zapraszam do zapoznania się z atrakcjami Gminy Siemiatycze dostępne pod LINKIEM

A w trzeciej przesyłce było:
- folder reklamowy,
- przypinka (PIN) kolejna 1330 w kolekcji !!!


Czwarta przesyłka jest od Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Agnieszki Pomaskiej.
W czwartej przesyłce znalazłem:
- wizytówkę Pani Poseł,
- 2 naklejki I Love Gdańsk,
- gumowa opaska na rękę,
- 2 długopisy,
- smyczka,
- przypinka,


Pani Poseł serdecznie dziękuje za przesyłkę i życzę wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym jak i zawodowym jako Posłanka Sejmu RP - Pozdrawiam :-)

Piąta przesyłka przyszła z zagranicy i jest od pewnej instytucji sportowej.
A w piątej przesyłce było:
- 4 takie same przypinki (PIN) jedna idzie do kolekcji a 3 na wymianę - kolejna 1331 w kolekcji !!!


Szósta przesyłka jest od pewnego browaru produkujący bardzo znane piwo.
W szóstej przesyłce było:
- 11 etykietek na butelkę,
- 6 kapsli,


Siódma i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy.
A w siódmej i ostatniej na dziś przesyłce znalazłem:
- czapka z daszkiem,
- mały notes,
- długopis,


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!