środa, 2 listopada 2016

Ponowna współpraca z Komodo Energy Drink

Witajcie w pierwszym listopadowym wpisie !!!

Chciałbym Was dziś zaprosić na mój kolejny wyjątkowy wpis, który w całości poświecę współpracy z firmą Komodo Energy Drink. Jak dobrze pamiętacie z firmą już raz współpracowałem LINK DO WPIS ale dziś przyszła kolej na testowanie nowego smaku w rodzinie napojów Komodo Energy Drink. Cieszę się bardzo, ponieważ tych współprac na blogu coraz bardziej przybywa i mogę przesterować co raz nowe firmowe produkty :-) Wracają do paczki to dziś około godziny 10:30 odwiedził mnie niespodziewany kurier, a co było w niej konkretnie tego dowiecie się w dalszej części mojego wpisu...

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WPIS !!!

KOMODO ENERGY DRINK to moc zamknięta w puszce, dostępna w różnych smakach: czarnej porzeczki, dzikiej poziomki, mroźnego mojito klasycznym i od niedawna mango-marakuja. Napój pomaga zwiększyć koncentrację oraz zwalczyć stres, ponieważ oprócz naturalnej kofeiny, zawiera witaminy B6 i B12. Polski produkt zdobył uznanie wielu konsumentów, którzy deklarują, że to najsmaczniejsze źródło energii, jakiego próbowali.


Do testów w ramach ponownej współpracy otrzymałem:
- zgrzewkę 24 puszek Komodo Energy Drink o smaku mango marakuja,Zapraszam do mojej recenzji produktów:
Dzisiejsza duża paczka skrywała całą zgrzewkę puszek z napojami KOMODO Energy Drink o nowym smaku mango-marakuja po 250 ml — łącznie 24 puszek. Jeżeli chodzi o nowy smak mango marakuja muszę powiedzieć, że pachnie dobrze a smakuje jeszcze lepiej (zdjęcie obok). Choć miałem okazje przetestować wszystkie dostępne smaki KOMODO to mogę śmiało powiedzieć, że arbuzowy i dzisiejszy mango-marakuja najbardziej podbiły moje kubki smakowe ;-) Każda puszeczka, choć mała to jest MEGA dawką energii na przykład na leniwą jesienną aurę, którą mamy obecnie za oknem. Zachęcam Serdecznie do wypróbowania napojów KOMODO samemu lub z przyjaciółmi. Więcej o napojach, jak i o firmie można znaleźć na stronie internetowej oraz na fanpage'u.

!!! SERDECZNIE POLECAM NAPOJE KOMODO !!!

Dziękuje bardzo firmie Komodo Energy Drink za chęć nawiązania ze mną ponownej współpracy oraz za podesłanie dużej paczki swoich produktów. Liczę, że w niedługim czasie pojawi się w Państwa ofercie kolejny nowy smak, który zawsze będzie mi miło przetestować na blogu.