czwartek, 8 grudnia 2016

Czwartkowe - 2 przesyłki/paczki, instytucyjne i autografowe + wizyta Pocztexu

Dziś jest 8.12.2016r. Kolejny dzień i kolejne przesyłki/paczki meldują się u mnie. Z rana miałem wizytę u dentysty, ale na szczęście żyje i mam się dobrze (nie ma co odkładać dentysty na późniejszy termin). Co do pozytywów to w tej kwestii niestety jak na razie cisza, ale myślę że jutro lub w poniedziałek coś na pewno nowego się pojawi.

WYMIANA AUTOGRAFÓW:
Wczoraj wieczorem nawiązałem miły kontakt z pewną osobą na temat wymiany autografów. Po szybkim dojściu do porozumienia dziś przed południem wysłałem już przesyłkę z wymiany. Myślę że moja przesyłka pojawi się w poniedziałek lub we wtorek - więcej szczegółów już wkrótce 😊

😀POLECAM😀

Jeżeli chodzi o gadżety to otrzymałem dziś niespodziewaną paczkę Pocztex oraz jedną małą ale grubą kopertę od listonosza. Dwie przesyłki a cieszą że zawsze coś mam dla Was do zaprezentowania na moim blogu.

PS: Dziękuje za wszystkie komentarze i proszę o więcej...

Myślę że starczy na dziś tego mojego rozpisywania się i od razu przejdę do prezentacji co czwartek przyniósł gadżetowego dla mnie 3,2,1 JEDZIEMY...

Pierwsza niespodziewana paczka Pocztex jest od pewnej instytucji.
A w pierwszej paczce było:
- szklany kubek termiczny,
- notesik z małym i bardzo nietypowym długopisem,
- zakładka do książki z magnesem,
- piłka anty-stresowa,
- zawieszka na torby,
- 2 długopisy,
- list,


Druga i ostatnia na dziś koperta jest od Tomasza Calickiego.
Tomasz Calicki - zodiakalna Ryba, to wokalista z ponad dwudziestoletnim stażem scenicznym, laureat znanego telewizyjnego programu "Szansa na Sukces", charakteryzujący się miłą i "ciepłą" barwą głosu. Od 1991 roku do chwili obecnej występuje z zespołem Eliot, znanym telewidzom telewizji TVS m.in. z takich przebojów,jak: "Dziewczyna ze Śląska", "Kwiaty dla mamy", "Na miłość nigdy nie jest za późno", "Lato i Ty". W zespole Tomasz pełni rolę głównego wokalisty, wodzireja,klawiszowca i saksofonisty. Jednocześnie w latach 2000-2010 Tomek był współzałożycielem oraz wokalistą i wodzirejem znanego nie tylko na Śląsku zespołu kabaretowo-biesiadnego Śląskie Szwagry. Telewidzowie Polsatu zapewne pamiętają ten zespół z popularnego niegdyś programu "Disco Relax". Ich największe przeboje to: "Irena, Irena", "Moje kawiarenki", "Dorka" i wiele, wiele innych. Obecnie artysta poleca swoją solową płytę pt."Spełnione marzenia", która zawiera kilkanaście melodyjnych, łatwo "wpadających w ucho" piosenek, a videoclipy promujące ów krążek można oglądać na antenie telewizji TVS. Największe przeboje Tomasza Calickiego,to : "Jedno serce-dwie dziewczyny", "Wrócę do Paryża", "Buzuki i Ty", "Miłość czasem zjawia się", "Księżniczko ma".


W drugiej i ostatniej kopercie było:
- 3 różne i podwójne pocztówki z autografami Tomasza Calickiego (dzięki czemu 3 pocztówki mogę przeznaczyć na wymianę),


A Wy co dzisiaj dostaliście ? ile macie przesyłek i paczek ? pochwalcie się ? zapraszam do komentowania dzisiejszego wpisu !!!