czwartek, 15 grudnia 2016

Czwartkowe - 5 przesyłek, autografowa, urzędowa, instytucyjna i firmowe

Dziś jest 15.12.2016r. Kolejne przesyłki pojawiają się no to trzeba je przedstawić na blogu - tak czy nie ? Dziś miałem bardzo napięty dzień, musiałem załatwić 2 urzędowe sprawy na mieście (dobrze że z pozytywnym skutkiem) a potem wybrałem się na zakupy. W supermarkecie (nie będę zdradzał nazwy 😊) ale i pewnie w każdym od dawna już czuć magię świąt. Na półkach świąteczne ozdoby, choinki, karpie pływające - jest w czym wybierać. Skutkiem czego wróciłem do domu zmęczony i wyczerpany a tu przede mną 5 nowych przesyłek - Komodo Izotonik w pogotowiu DAMY RADĘ 😁

COŚ DLA WAS SPECJALNEGO:
Jak wiecie święta zbliżają się do nas wielkimi krokami i właśnie dla Was przygotowałem coś specjalnego. Chciałbym Wam pokazać jak wygląda ulica J.Piłsudskiego czyli główna ulica w Siedlcach przybrana w świąteczne ozdoby wieczorową porą.


PS: Chciałbym przesłać na ręce eSiedlce.pl podziękowania za zgodę na udostępnienie filmiku na moim blogu. Polecam także fanpage strony eSiedlce.pl - dajcie lajka 😀 

Jeżeli chodzi o przesyłki to dziś tak jak wczoraj pod mój blok podjechał znów kurier i znów po chwili okazało się że jego paczki są tylko dla moich sąsiadów a dla mnie nic nie ma 😕 - może jutro coś się pojawi z paczek od Kuriera lub Pocztexu ZOBACZYMY Trzymajcie Kciuki. Tak na poprawienie humoru (bo myślałem że dziś nic nowego się nie pojawi) o godzinie 13:15 do moich drzwi zapukał mój ulubiony listonosz, który jak zwykle znalazł coś dla mnie w swojej dużej torbie - mowa o 5 przesyłkach. Dobrze że ktoś z domowników był w domu i mógł odebrać co nieco od listonosza do mnie, w przeciwnym razie miałbym obowiązkową wizytę na Poczcie.

Myślę że starczy na dziś tego mojego rozpisywania się i od razu przechodzimy do tego co najbardziej lubicie czyli prezentacji dzisiejszych przesyłek 3,2,1 LECIMY...

Pierwsza przesyłka jest od zespołu Long & Junior.
Long & Junior - polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance.
Grupa zadebiutowała w 2000 roku, singlem „J.A.Z.D.A.”. Najbardziej znane utwory zespołu to: „Helenka”, „Tańczyć chcę”, „Śpiewać uczę się” oraz notowane: „Tańcz tańcz tańcz”, „Kolorowa sukienka” oraz „Bądź moją królową”. Teledyski do utworów „Tańcz tańcz tańcz” oraz „Kolorowa sukienka” zostały odtworzone na oficjalnym profilu Long and Junior na portalu YouTube w sumie ponad pięćdziesiąt milionów razy.

A w pierwszej przesyłce było:
- płyta i pocztówka z autografami od zespołu Long & Junior,


!!! Dziękuje bardzo za autograf oraz za wsparcie mojej kolekcji !!!

Druga koperta jest od Urzędu Miasta i Gminy Mrozy - Miasto we wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, w powiecie mińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Mrozy.
W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa siedleckiego.
Siedziba gminy położona jest 5 km od drogi krajowej nr 2 Świecko – Terespol. Stacja kolejowa znajduje się na magistrali kolejowej E 20, Moskwa – Berlin. W miejscowości działa Ludowy Zespół Sportowy „Watra Mrozy”. Atrakcją turystyczną jest rezerwat przyrody Rudka Sanatoryjna.
Wieś była znana w XVI wieku pod nazwą Grozy. Na początku XX wieku zasłynęła jako letnisko i uzdrowisko. Bywał tu między innymi malarz Józef Rapacki, jego brat Wincenty – aktor Teatru Narodowego, malarz Stanisław Masłowski i poeta Artur Oppman.

W Mrozach warto odwiedzić między innymi:
- Zespół dworca kolejowego PKP, w tym dworzec murowany z 1888 i wieża ciśnień murowana z końca XIX wieku,
- Domy letniskowe, powstające w czasach rozkwitu tej miejscowości, głównie w dwudziestoleciu międzywojennym,
- Młyn wodny, murowano-drewniany z początku XX w.,
- Młyn wodny, murowany z początku XX w. (tzw. „Nożownia”. Mieściła się tam fabryka noży „Gerlach”),
- Pozostałości młyna wodnego drewnianego Dębkowizna z końca XIX w.,
SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

W drugiej kopercie była:
- przypinka (PIN) kolejna 1449 w kolekcji !!!


Trzecia gruba przesyłka jest od Platformy Obywatelskiej.
Platforma Obywatelska (PO) - polska partia polityczna, założona (początkowo jako stowarzyszenie) 24 stycznia 2001 (jako partia pod nazwą Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej zarejestrowana 5 marca 2002). Skupia osoby o różnych poglądach, głównie chrześcijańsko-demokratycznych, konserwatywno-liberalnych bądź socjalliberalnych (w związku z czym partia prezentuje szerokie centrum polityczne i bywa określana jako ugrupowanie aideologiczne, przy czym znacznie większa część jej członków wywodzi się ze środowisk prawicowych niż lewicowych).
Głównymi założycielami PO byli Andrzej Olechowski (uzyskał 2. wynik w wyborach prezydenckich w 2000), Maciej Płażyński (ówczesny marszałek Sejmu, wcześniej w AWS) i Donald Tusk (ówczesny wicemarszałek Senatu, wcześniej w Unii Wolności). W latach 2007–2015 Platforma Obywatelska była największą siłą polityczną w Sejmie oraz Senacie i wspólnie z Polskim Stronnictwem Ludowym tworzyła koalicję rządową, która była zapleczem parlamentarnym rządu (do 2014 Donalda Tuska, od 2014 Ewy Kopacz). Od 2015 PO jest największą siłą opozycyjną w polskim parlamencie (była nią też w latach 2001–2007). Od 2004 posiada najliczniejszą spośród polskich partii reprezentację w Parlamencie Europejskim (w PE należy do Europejskiej Partii Ludowej). W latach 2009–2012 członek PO Jerzy Buzek był przewodniczącym PE. Od 2010 do 2015 wysunięty przez PO Bronisław Komorowski sprawował urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W 2014 ówczesny szef PO (a następnie honorowy przewodniczący) Donald Tusk został wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej.

A w trzeciej grubej przesyłce było:
- koszulka L,
- 2 małe notesy,
- karty do gry,
- 9 notesów na lodówkę,
- 5 podkładek do napój,
- 3 smyczki,
- 2 breloczki,
- 4 długopisy,
- przypinka,


Czwarta przesyłka jest od firmy z branży spożywczej.
W czwartej przesyłce było:
- 3 smyczki,
- długopis,
- list z życzeniami powodzenia w dalej realizacji pasji i coraz bogatszej kolekcji gadżetów 😀 DZIĘKUJE 😀,
- bardzo ładna firmowa przypinka (PIN) w kształcie rybki - kolejna 1450 w kolekcji !!!


Piąta i ostatnia na dziś przesyłka jest od pewnej firmy z branży kolejowej.
A w piątej i ostatniej przesyłce było:
- pendrive 8 GB w kształcie karty,
- 2 duże pocztówki,
- smyczka,


Nadawcom dzisiejszych przesyłek i paczkę Dziękuje Bardzo 😊 Serdecznie zapraszam do komentowania moich wpisów oraz do polubienia fanpage bloga „Gadżety na dobry dzień”.
A Wy co dzisiaj dostaliście ? Życzę wypchanych skrzynek pocztowych.